Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Avārija

Gaišā dienas laikā uz gājēju pārejas notriec sievieti

Gaišā dienas laikā uz gājēju pārejas notriec sievieti 2

Gaišā dienas laikā viena no galvaspilsētas policistu ekipāžām kļuvusi par ļoti sāpīga ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekiem – tur zaļās gaismas signāla uz gājēju pārejas notriekta sieviete, vēsta “Degpunktā”.

Avārijā Ulbrokas ielā cieš divi cilvēki

Avārijā Ulbrokas ielā cieš divi cilvēki

Kāda ceļu satiksmes negadījuma dēļ trešdien, 18. augustā, slimnīcā nonākuši divi cilvēki, kas nebūt nav pirmais negadījums, kas līdzīgos apstākļos fiksēts pārsimt metru no TV3 mājvietas, vēsta “Degpunktā”.

"BMW" un autobusa sadrusmes rezultātā divi bojāgājušie

"BMW" un autobusa sadrusmes rezultātā divi bojāgājušie

Kāda “BMW” šofera pārgalvīgais brauciens 8.augustā agri no rīta beidzās ar traģiskām sekām, automašīnai iebraucot pretējā joslā un saduroties ar autobusu, kurā bija vairāki pasažieri, vēsta “Degpunktā”.

Bīstamam smagā manevram seko kautiņš

Bīstamam smagā manevram seko kautiņš 10

Nesen Salaspils apkaimē izcēlās konflikts starp diviem transportlīdzekļu vadītājiem, no kuriem smagās automašīnas šoferis bija veicis bīstamu manevru, kas apdraudēja citus ceļu satiksmes dalībniekus, kā rezultātā kāds vieglās automašīnas vadītājs nespēja valdīt emocijas un uzsāka kautiņu, vēsta “Degpunktā”.

Pēc avārijas ar moci slimnīcā nonāk jaunietis

Pēc avārijas ar moci slimnīcā nonāk jaunietis

Brasas mikrorajonā 1. jūlija pēcpusdienā negadījumā iekļuva kāds motocikla stūrētājs un vieglais auto, kuras rezultātā slimnīcā nonācis kāds gados jauns motobraucējs, vēsta “Degpunktā”.

Plīstot riepai, pie Salaspils avārijā cieš kravas auto

Plīstot riepai, pie Salaspils avārijā cieš kravas auto

Uz Daugavpils šosejas, netālu no Salaspils, piedzīvota visai bīstama situācija – braucošajai smagajai automašīnai pēkšņi sprāga priekšēja riepa un ar dēļiem piekrautais spēkrats lielā ātrumā iegāzās grāvī, ziņo “Degpunktā”.