Ceturtdiena, 2. decembris

Meta, Sniedze

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Autostāvvietas

"Europark" autostāvvietām draud palikšana bez biļešu automātiem

"Europark" autostāvvietām draud palikšana bez biļešu automātiem 2

Valsts ieņēmumu dienests (VID) izsaka pēdējos brīdinājumus uzņēmumiem – tiem, kuri to vēl nav izdarījuši, – ieviest jaunajām prasībām atbilstošas kases aparātus. Tādu nav atlicis daudz, bet tomēr. Vislielākās problēmas draud autostāvvietu uzņēmumiem.

“Piedodiet, kļūdījāmies!” Skrējiens pēc maizes lielveikalā izvēršas par pamatīgu strīdu ar "Citypark" un milzu naudas sodu

“Piedodiet, kļūdījāmies!” Skrējiens pēc maizes lielveikalā izvēršas par pamatīgu strīdu ar "Citypark" un milzu naudas sodu 3

Rīgas pilsētā ir daudz maksas autostāvvietu, kuras apkalpo SIA ”Citypark” un kuras par baltu velti atļauts izmantot vien pāris stundas dienā. Lai to izdarītu, uz auto priekšējā paneļa jānovieto kaut kas, uz kura atzīmēts, cikos spēkrats atstāts stāvēšanai. Bet, ja arī cilvēks godprātīgi to izdara, nav garantijas, ka atgriežoties pie priekšējā auto stikla neieraudzīsi izrakstītu soda kvīti.

Kāds stāvlaukums netālu no Austrumu slimnīcas ir "zelta bedre" pašvaldības policistiem - sods seko viens pēc otra

Kāds stāvlaukums netālu no Austrumu slimnīcas ir "zelta bedre" pašvaldības policistiem - sods seko viens pēc otra

Ieraudzīt soda kvīti uz sava auto priekšējā stikla nekad nav patīkami, taču īpaši negatīvas emocijas tas raisa brīžos, ja neuzskati, ka esi pārkāpis kādu noteikumu. Pie raidījuma “Degpunktā” vērsās kāds skatītājs, kurš veltīja vairākas dienas Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas teritorijas izpētei un atklāja kādu iecienītu auto stāvlaukumu, kas ir kā zelta bedre pašvaldības policijas darbiniekiem.