Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Automašīna

"Sabuktēja auto, ar dūri sita logā bērna pusē!" Stāvlaukumā pārmāca šoferi, policija tīšu bojāšanu nesaskata

"Sabuktēja auto, ar dūri sita logā bērna pusē!" Stāvlaukumā pārmāca šoferi, policija tīšu bojāšanu nesaskata 77

Auto stāvlaukumā maza bērna klātbūtnē noticis konflikts starp diviem autovadītājiem. Damirijs un viņa nepilnus trīs gadus vecais bērns automašīnā gaidīja mammu iznākam no veikala. Cits vīrietis, kura automašīna bija novietota blakus, apskādējis Damirija automašīnu, virinot spēkrata durvis. Pēc aizrādījuma par mašīnas bojāšanu notikusi asa vārdu apmaiņa. Bērns, kā uzskatīja Damirijs, otra vīrieša uzvedības dēļ cietis no emocionālās vardarbības. Pēc spraigajiem notikumiem Damiriju nepatīkami pārsteidzis likumsargu lēmums atteikt ierosināt kriminālprocesu par mantas (automašīnas) tīšu bojāšanu.

"Šī situācija satriekusi!" No Baltkrievijas atbēgusi ģimene avārijā paliek bez auto; šokēta par apdrošinātāja atlīdzību

"Šī situācija satriekusi!" No Baltkrievijas atbēgusi ģimene avārijā paliek bez auto; šokēta par apdrošinātāja atlīdzību 45

Politisku uzskatu dēļ vajātai, daudzbērnu ģimenei nākas mukt no Baltkrievijas režīma, patvērumu rodot Latvijā. Te ieradušies ar savu ģimenes auto, ar ko Rīgā iekļūst ceļu satiksmes negadījumā, kā rezultātā automobili noraksta. Avārijas izraisītāja, otra ceļu satiksmes negadījumā iesaistītā spēkrata OCTA apdrošinātāja BTA izmaksātās kompensācijas par norakstīto auto apmērs šokē ģimeni. Par to līdzvērtīgu automašīnu nav iespējams nopirkt, un nu daudzbērnu ģimene svešā valstī palikusi bez tik ļoti nepieciešamā pārvietošanās līdzekļa.

Pasaules nedzirdīgo peldēšanas čempionāta uzvarētāja laimē jaunu automašīnu! Laimīgie skaitļi paši iešāvušies prātā, mazgājoties dušā

Pasaules nedzirdīgo peldēšanas čempionāta uzvarētāja laimē jaunu automašīnu! Laimīgie skaitļi paši iešāvušies prātā, mazgājoties dušā 1

Zane ar ģimeni svētdienas rītus ierasti pavada pie televizora ekrāna, kopā skatoties raidījumu “SuperBingo”. Viņa izlēma doties uz tuvāko kiosku iegādāties loterijas biļeti, lai pārbaudītu savu veiksmi. Zvaigznēm nostājoties meitenes pusē, 21. februāra rītā viņa laimēja jaunu “Škoda Octavia” automašīnu!

Pandēmijas laikā policijas darbiniece aicina pievienoties braucienam pasažierus no citām mājsaimniecībām!

Pandēmijas laikā policijas darbiniece aicina pievienoties braucienam pasažierus no citām mājsaimniecībām! 45

Šobrīd vienā mašīnā var sēsties pasažieri tikai no vienas mājsaimniecības. Tomēr Facebook.com grupā “Līdzbraucēji” joprojām gana aktīvi tiek meklēti gan šoferīši, gan arī kompanjoni garākiem ceļa posmiem – lai brauciens jautrāks! Bez Tabu skatītājs Emīls pamanījis, ka te savu piedāvājumu ievietojusi arī Rīgas pašvaldības policijas darbiniece. Tas licis aizdomāties!

"Padārgs "ieberziens"!" Draudzenei dāvātam "Opel" no plača pazūd jauda; tracis par garantiju

"Padārgs "ieberziens"!" Draudzenei dāvātam "Opel" no plača pazūd jauda; tracis par garantiju 51

Ģirts vēlējās iegādāties automašīnu savai dzīvesbiedrei. Pēc spēkrata “Opel Insignia” (2013. gada izlaiduma) iegādāšanās no lietotu auto tirgotāja “Autoselect” (SIA “MKR Capital”) tramsportlīdzeklim, ar kuru braukts divus mēnešus, pazūd jauda. Servisā konstatē turbīnas defektu, sastāda remontdarbu tāmi 1500 eiro apmērā. Kā stāsta klients, tirgotājs viņam solījis apmaksāt remontdarbus (garantiju) ar dzinēju un ātrumkārbu saistītiem defektiem trīs mēnešus pēc iegādes, tomēr nu, kad garantijas termiņš vēl spēkā, tirgotājs “dzied citu dziesmu”.

Jēkabpilī naktī nodegušie "golfiņi": apšauba policijas īssavienojuma versiju

Jēkabpilī naktī nodegušie "golfiņi": apšauba policijas īssavienojuma versiju 7

Šoruden Jēkabpilī, Nameja ielā, pēc pusnakts aizdegās automašīna, liesmas izpostīja arī blakus novietoto spēkratu. Kamēr Valsts policija secinājusi, ka pie vainas ir īssavienojums, daļa apkaimē dzīvojošo jēkabpiliešu šādu likumsargu secinājumu apšauba, uzskatot, ka notikusi ļaunprātīga dedzināšana.

"Šāda loterija ir pretlikumīga!" Auto tirgone internetā sola izlozēt automašīnu pret 35 eiro lielu dalības maksu

"Šāda loterija ir pretlikumīga!" Auto tirgone internetā sola izlozēt automašīnu pret 35 eiro lielu dalības maksu 12

Sociālo tīklu lietotāju uzmanību piesaistījis kādas sievietes ieraksts vietnē facebook.com. Viņa organizē izlozi, piedāvājot tikt pie automašīnas, samaksājot vien loterijā noteikto summu – 35 eiro. Noteikumos minējusi automašīnas vērtību, norādot, ka, tiklīdz saņems minēto summu, rīkošot tiešraides izlozi un vienam laimīgajam tiks “Audi Q7” markas spēkrats. Lai arī skan vilinoši, iedzīvotājiem ir aizdomas, ka piedāvājums nav reāls.

"Kad pirku, teica, ka ir garantija." Mazlietotam auto nobeidzas dzinējs, kliente pārsteigta par atteiktu garantijas remontu

"Kad pirku, teica, ka ir garantija." Mazlietotam auto nobeidzas dzinējs, kliente pārsteigta par atteiktu garantijas remontu 41

Anastasija pagājušā gada rudenī no “Peugeot” markas oficiālā auto dīlera “Forum Auto” iegādājās mazlietotu “Peugeot 308” spēkratu. Šogad tam atklāja dzinēja defektu. Dzinējs nu ir jāmaina, bet sieviete ir neizpratnē, kāpēc atsaka garantijas remontu. “Peugeot” īpašniece norāda, ka, pērkot automašīnu, tā esot reklamēta kā 2017. gada izlaiduma ar trīs gadu garantiju, tomēr izrādījies, ka garantijas termiņš beidzies jau pagājušā gada vasarā.