Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Auto stāvvietas

"Te var "iekrist", es zīmi neredzēju!" Pie pastaigu takas Garciemā automašīnas novietot šobrīd ir aizliegts!

"Te var "iekrist", es zīmi neredzēju!" Pie pastaigu takas Garciemā automašīnas novietot šobrīd ir aizliegts! 3

“Bez Tabu” ziņo kāda atpūtniece, kura ar bērniem devusies apmeklēt pastaigu taku Garciemā, kas ved līdz jūrai. Autovadītāja konstatējusi, ka nekur takas apkārtnē nevar novietot automašīnu, pie Aizvēju ielas uzstādīta stāvēšanas aizlieguma zonas ceļa zīme, savukārt pie stāvlaukuma, kas izveidots pie takas sākuma, uzstādīta zīme, kas norāda, ka teritorijā drīkst novietot automašīnas, ja tām ir invalīdu stāvvietu izmantošanas karte. Autovadītāja arī norāda, ka daudzi neievēro stāvēšanas aizlieguma zonas ceļa zīmi un novieto automašīnas ceļa malā pirms stāvlaukuma.

"Mums dara pāri!" Jelgavniekus nepatīkami pārsteidzis pēkšņais aizliegums novietot automašīnu pie mājas

"Mums dara pāri!" Jelgavniekus nepatīkami pārsteidzis pēkšņais aizliegums novietot automašīnu pie mājas

Vairāk nekā 40 gadus Astrīda Laima un viņas ģimene atstājusi automašīnu savu logu priekšā. Viss mainījies aprīļa sākumā, kad ielas sākumā parādījusies ceļazīme, kas rīta stundās no plkst. 07.30 līdz 9.00 liedz automašīnu novietot ierastajā vietā. Ne tikai Astrīdai Laimai, bet arī citiem jelgavniekiem aktualizējies jautājums – kur atstāt savu spēkratu?

Mežciemieši: "Cityparks” agresīvi izplešas mūsu rajonā

Mežciemieši: "Cityparks” agresīvi izplešas mūsu rajonā 2

Īsā laikā četri stāvlaukumi Rīgas mikrorajonā Mežciemā nonākuši ”Cityparks” pārvaldībā, tādējadi pazudušas arī apsargu būdiņas un iežogotās teritorijas, ikvienam ļaujot netraucēti piekļūt pie novietotās automašīnas.

Gribi nonākt parādu piedzinēju nagos? Nesamaksā par "UniPark" stāvvietu

Gribi nonākt parādu piedzinēju nagos? Nesamaksā par "UniPark" stāvvietu 6

Ar raidījumu “Bez Tabu” sazinājās uzņēmējs, kuru biznesa izdevumi raksturo kā veiksmīgu biznesmeni un jaunas idejas attīstītāju, pat celmlauzi jaunas biznesa nišas izveidē Latvijā. Viņa darbības joma ir īslaicīga automašīnu noma jeb auto koplietošanas pakalpojums. Automobiļu koplietošanas pakalpojuma sniedzējs ir neizpratnē un šokēts par stāvvietu operatoru patvaļu. Šoreiz konkrēti par stāvvietas operatoru “UniPark”.

“Piedodiet, kļūdījāmies!” Skrējiens pēc maizes lielveikalā izvēršas par pamatīgu strīdu ar "Citypark" un milzu naudas sodu

“Piedodiet, kļūdījāmies!” Skrējiens pēc maizes lielveikalā izvēršas par pamatīgu strīdu ar "Citypark" un milzu naudas sodu 3

Rīgas pilsētā ir daudz maksas autostāvvietu, kuras apkalpo SIA ”Citypark” un kuras par baltu velti atļauts izmantot vien pāris stundas dienā. Lai to izdarītu, uz auto priekšējā paneļa jānovieto kaut kas, uz kura atzīmēts, cikos spēkrats atstāts stāvēšanai. Bet, ja arī cilvēks godprātīgi to izdara, nav garantijas, ka atgriežoties pie priekšējā auto stikla neieraudzīsi izrakstītu soda kvīti.

Rīgā strauji pieaug maksas stāvvietu skaits - tā saukto "park & ride" sistēmu pašvaldība joprojām nepiedāvā

Rīgā strauji pieaug maksas stāvvietu skaits - tā saukto "park & ride" sistēmu pašvaldība joprojām nepiedāvā

Galvaspilsētā ļoti strauji pieaug maksas autostāvvietu skaits. Piemēram, šogad to skaits pieaudzis par 400 un plānots atvērt vēl vairākas jaunas. Tikmēr stāvparku jeb “park & ride” autostāvvietu iespējas pašvaldība joprojām nepiedāvā, un šo funkciju bieži vien pilda lielveikali. Tāpēc nav jābrīnās, ka tie sākuši ieviest ierobežotu stāvēšanas laiku.

Sods pēc soda! Invalīds regulāri iekrīt policijas nagos, lai gan auto atstāj pie savas kāpņutelpas

Sods pēc soda! Invalīds regulāri iekrīt policijas nagos, lai gan auto atstāj pie savas kāpņutelpas 14

Vakaros pēc darba dienas beigām daļai iedzīvotāju rodas satraukums, jau iedomājoties par to, ka atkal jāatrod vieta, kur novietot automašīnu. Tad nu braukājam ap kvartālu un meklējam, kur atstāt savu spēkratu. Tiesa, daļa no dzīvojamo māju stāvvietām ir atjaunotas, pat ierīkotas katram dzīvokļa īpašniekam, tomēr vēl aizvien ir mājas, kur tādas ekstras nav. Līdzīga situācija ir galvaspilsētas esošajā Iļģuciema rajonā, kur dzīvo Sergejs.