Sestdiena, 27. novembris

Lauris, Norberts

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Auto avārija

Autovadītāja uz līdzenas vietas izraisa avāriju un ietriecas nama fasādē

Autovadītāja uz līdzenas vietas izraisa avāriju un ietriecas nama fasādē

Kāda autovadītāja pēc īsa izbrauciena ar savu vieglo spēkratu 6. oktobrī nonāca policijas iecirknī un ekspertīžu centrā, jo likumsargi pēc avārijas viņai nevarēja ļaut turpināt ceļu pat kājām – bija aizdomas par apreibinošo vielu klātbūtni viņas organismā, vēsta “Degpunktā”.

Rupjas kļūdas dēļ notikusi smaga avārija: zināmas jaunas detaļas par sadursmi uz Rīgas HES dambja

Rupjas kļūdas dēļ notikusi smaga avārija: zināmas jaunas detaļas par sadursmi uz Rīgas HES dambja 8

Uz Rīgas HES dambja smagus ievainojumus guvuši divi šoferi frontālas sadursmes dēļ. Aculiecinieki stāsta, ka viens no braucējiem pieļāva rupju kļūdu, proti, nolēma veikt apdzīšanas manevru un iebrauca pretējā joslā. No plkst. 13.30 kustība notikuma vietā bija apgrūtināta, jo spēkrati bloķēja daļu ceļa un notikuma vietā strādāja operatīvie dienesti.

"Seja, drošības spilvens asinīs" - šoferes auto tiek iespiests starp divām "fūrēm"

"Seja, drošības spilvens asinīs" - šoferes auto tiek iespiests starp divām "fūrēm" 30

Pamatīgu sastrēgumu uz autoceļa Rīga-Bauska-Lietuvas robeža, kas vilkās pat līdz Dienvidu tiltam, radīja avārija pie Krustkalniem. Kādu “BMW” spēkratu iespieda starp smagajām automašīnām un uz negadījuma vietu traucās vairākas glābēju ekipāžas. Satiksme tika novirzīta pa Apiņu ielu, lai pavisam nenobloķētu pārējo spēkratu kustību.

Smaga avārija Baldones novadā: trīs auto sadursmē seši cietušie

Smaga avārija Baldones novadā: trīs auto sadursmē seši cietušie 4

Pirmdienas rītā kāds ”Porche” apvidus automobiļa vadītājs, gados jauns vīrietis, izraisīja smagu trīs spēkratu sadursmi ar vairākiem cietušajiem. Negadījums notika īsi pirms plkst. 9.00 Baldones novadā. Sākotnēji zināms, ka avāriju izraisīja vadītāja neuzmanība un arī pagalam bēdīgs spēkrata tehniskais stāvoklis.

Avārija pie lielveikala "Minska": izbirusi krava traucē satiksmi

Avārija pie lielveikala "Minska": izbirusi krava traucē satiksmi 1

Cilvēki, kas piektdien ap plkst. 11.00 sēdēja pie stūres un brauca pa Dzelzavas ielu, iespējams, iekļuva pamatīgā sastrēgumā. Krustojumā pie lielveikala “Minska” kādam smagajam auto izbira krava. Zāģmateriāli nokļuva uz ceļa braucamās daļas un šoferis skaidro, ka negadījums nav radies viņa vainas dēļ.