Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 17. augusts

Vineta, Oļegs

Horoskops aunam

Šodien vari ļoti daudz pasākt savas dzīves uzlabošanai, vari sākt krāt naudu un mantu jaunajai dzīves nodaļai. Vēl labāk ir pārmeklēt vecās naudas glabātuves un slēptuves – var kas vērtīgs atrasties.

Horoskops vērsim

Jaunus plānus nekal, bet pieskaņojies mainīgajiem apstākļiem. Turi acis platas un ausis tīras, tad uzzināsi daudz kuriozu jaunumu. Cilvēku attieksme un nodomi attiecībā uz tevi var strauji mainīties.

Horoskops dvīņiem

Šodien aizmirsti par naudas aizdošanu. Ja sola pasakainus procentus vai lej gaužas asaras - arī nedod. Tā saglabāsi draugus un nepazaudēsi naudu. Pašam arī nevajadzētu tērēties, bet atlikt kādai labvēlīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Lai gan tev vajadzētu risināt paša problēmas, nevarēsi ignorēt savu ietekmīgo partneru lūgumu pēc palīdzības. Līdzīga izpratne par prioritātēm šodien nav iespējama, tāpēc kurnēšana un burkšķēšana būs abpusēja.

Horoskops lauvai

Dzims ģeniāli plāni par to kā likt lietā savus sakarus, zināšanas un informāciju. Būsi tā aizrāvies, ka vari ignorēt dažus no saviem tiešajiem pienākumiem. Eksperimenti ar jaunajām modes tendencēm var sagādāt zināmu vilšanos.

Horoskops jaunavai

Palēnām sāc domāt, kā sagatavoties skolas laika sākumam. Pagaidām, pragmatiski vēl nav skaidras prioritātes, bet intuitīvā līmenī – ir. Tavs entuziasms par kādu romantisku sakaru var nedaudz noplakt.

Horoskops svariem

Pienākumu sajūta liks atteikties no savām personīgajām interesēm. Neaizraujies ar pārlieku ambicioziem plāniem, jo īpaši, nevienam par tiem nestāsti kā arī akli neuzticies vadības paziņojumiem.

Horoskops skorpionam

Šodien vari uzdurties kādai jaunai un slepenai informācijai. Šāds pārsteigums nāks tev par labu. Jaunās pazīšanās nebūs pārāk daudzsološas, tāpēc nerunā lieku.

Horoskops strēlniekam

Šodien var izrādīties, ka tavas materiālās situācijas nianses kļūs nozīmīgākas par visu dzīves stratēģiju. Realitāte pārbaudīs tava ideālisma dzīvotspēju. Tomēr apzinies, ka nekas nav akmenī iekalts.

Horoskops mežāzim

Cēlas apņemšanās var tikt iznīcinātas neprognozējamu mirkļa iegribu vārdā. Šodien nedrīksti kļūt sīkumains. Piepūlies, lai atrastu kopīgu valodu ar tuvākajiem.

Horoskops ūdensvīram

Uz brīdi atrausies no globāliem plāniem un uzdevumiem un pievērsīsies ļoti ikdienišķām lietām. Pa vidu var nākties satrūkties vai kā citādi nobīties, ja tavas elektriķa prasmes nebūs tajā augstākajā līmenī. Ar mierīgu prātu, septiņreiz mērot un vienreiz griežot, tā lieta aizies.

Horoskops zivīm

Iepērkoties, slēdzot darījumus un vienkārši ar kādu vienojoties par darījumu, esi gatavs neplānotajam – papildus izdevumiem. Izpriecas arī var likt vilties un nesagādās iecerēto apmierinājumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Auto

”Gumball 3000” ir atgriezies Rīgā! Brīvības bulvāris tiek izdaiļots ar ekskluzīviem automobīļiem

''Gumball 3000'' ir atgriezies Rīgā! Brīvības bulvāris tiek izdaiļots ar ekskluzīviem automobīļiem

Ar ekskluzīvām automašīnām un pasaules mēroga slavenībām Rīgā atgriezās dzīvesstila rallijs ”Gumball 3000”, kurā šogad tieši Rīga izvēlēta par rallija starta pilsētu, dodot nebijušu iespēju gan rīdziniekiem, gan pilsētas viesiem Brīvības bulvārī klātienē aplūkot vairāk nekā 120 sporta automašīnas, kā arī satikt pasaules slavenības.

“Pēc vēlēšanām policija pamodās un paņirgājās!” Kā Tukumā “risina” auto novietošanas problēmu iekšpagalmos?

"Pēc vēlēšanām policija pamodās un paņirgājās!" Kā Tukumā "risina" auto novietošanas problēmu iekšpagalmos? 12

Tukuma mikrorajonā notiek ielas rekonstrukcijas darbi, kuru laikā iedzīvotājiem lūgts nenovietot automašīnas uz brauktuvēm pie mājām, lai remontdarbu tehnika var brīvi pārvietoties. Iedzīvotāji apgalvo, ka remontdarbu laikā viņiem atļauts spēkratus novietot zaļajā zonā, taču piedzīvo ļoti nepatīkamu situāciju, kad par šādu auto novietošanu saņem soka kvītis no pašvaldības policistiem.

“Zebras” padoms šoferiem: kā droši pabraukt garām zirgam

"Zebras" padoms šoferiem: kā droši pabraukt garām zirgam 3

Salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadsimtiem zirgi kā pārvietošanās veids vairs nav tik izplatīts, tomēr tie joprojām uz Latvijas ceļiem ir sastopami gan ar jātniekiem, gan pajūgā. Kā rīkoties autovadītājam, lai droši pabrauktu garām zirgam un neriskētu apskādēt savu spēkratu?

Ugunsdzēsēji un kaķa nocelšana! Iespaidīga “glābšanas misija” Ziedoņdārzā!

Ugunsdzēsēji un kaķa nocelšana! Iespaidīga "glābšanas misija" Ziedoņdārzā! 2

Šajās īpaši siltajās dienās, proti, aizvadītajās brīvdienās, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 126 izsaukumus – 74 uz ugunsgrēku dzēšanu, 34 uz glābšanas darbiem, bet 18 no izsaukumiem bija maldinājumi. Šie nav vienīgie no izsaukuma veidiem, kādus ugunsdzēsēji saņem ik dienas – joprojām aktuāli ir kokos uzrāpušies kaķi, kurus pašu spēkiem nost nedabūt!