Piektdiena, 3. decembris

Evija, Raita, Jogita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Austrumu slimnīca

Trīs lielāko slimnīcu pamatkapitālu palielinās par 14 miljoniem eiro

Trīs lielāko slimnīcu pamatkapitālu palielinās par 14 miljoniem eiro 2

Trīs lielāko slimnīcu – Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) – pamatkapitāls tiks palielināts par 14 miljoniem eiro, trešdien konceptuāli vienojusies finanšu ministra Jāņa Reira (JV) vadītā darba grupa uzņēmējdarbības un nodarbināto atbalstam.

“Izšķaidīja seju, salauza ribas!" sūdzību skaits par apsargiem Austrumu slimnīcā turpina augt; vadība bāž galvu smiltīs

“Izšķaidīja seju, salauza ribas!" sūdzību skaits par apsargiem Austrumu slimnīcā turpina augt; vadība bāž galvu smiltīs 56

Arvien vairāk cilvēku apgalvo, ka Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) apsargi ir nepamatoti agresīvi un izrēķinās ar pacientiem. ”Riktīgi sadauzīja seju, salauza ribas, traumas sejā bija tādas, it kā būtu plēstas acis ārā,” ziņo satraukta pacienta sieva. Sarunā ar Bez Tabu rodas iespaids, ka slimnīcas pārstāvji nevēlas pārliecināties, kā uzvedas apsargi, nav ieinteresēti veikt preventīvu darbu, lai neciestu pacienti nākotnē.

Ārsts: mediķi atkal nolemti paverdzināšanai!

Ārsts: mediķi atkal nolemti paverdzināšanai! 1

Pēc tam, kad mediķu arodbiedrība nolēma brīdinājuma akcijas veidā aicināt ārstus atteikties strādāt virsstundas, pie TV3 ziņām vērsās kāds ārsts, stāstot, ka slimnīcās liekot parakstīt piekrišanu turpināt strādāt virsstundas tāpat kā līdz šim.

Austrumu slimnīcas 28 miljonu zaudējumi: vai atbildīgo nebūs?

Austrumu slimnīcas 28 miljonu zaudējumi: vai atbildīgo nebūs? 8

Saeimas deputāti iepazīstināti ar Valsts kontroles veikto revīziju Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā. Revīzijā tika secināts, ka slimnīca gadiem ilgi strādājusi ar zaudējumiem, kas sasnieguši 28 miljonus eiro. Lai gan deputātiem bija vairāki jautājumi par ārstniecības iestādes darbu, neviens no tiem nebija par to, kuram būtu jāatbild par lielajiem zaudējumiem.