Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Aukstums

"Tas ir nenormāli!" Ziemas priekšvakarā teltī (iz)dzīvo jauniete, lai gan līdzās audžumātes māja

"Tas ir nenormāli!" Ziemas priekšvakarā teltī (iz)dzīvo jauniete, lai gan līdzās audžumātes māja 60

Jauna sieviete gada aukstajā laikā izdzīvo ābeļdārzā uzslietā teltī, ap to iekārtojusi iedzīvi, kamēr turpat līdzās siltā mājā dzīvo sievietes audžumāte, ziņoja Gulbenes puses iedzīvotājs, kurš ir satraukts par jaunās sievietes dzīves apstākļiem. Viņš arī stāsta, ka par skaudrajiem sievietes dzīves apstākļiem ir informēta pašvaldība, tāpēc vaicā, vai vietvara piedāvājusi palīdzību sievietei.

Skandināvijā jau reģistrēts -30 grādu sals

Skandināvijā jau reģistrēts -30 grādu sals

Sestdienas vakarā kalnos Zviedrijas ziemeļos sals pastiprinājies līdz -31 grādam, un tik zema gaisa temperatūra Eiropā šosezon reģistrēta pirmoreiz, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.

Otro nakti pēc kārtas pārspēts Latvijas aukstuma rekords

Otro nakti pēc kārtas pārspēts Latvijas aukstuma rekords 1

Sestdienas saullēktā gan Zosēnos, Jaunpiebalgas novadā, gan Madonā termometra stabiņš novērojumu stacijā noslīdēja līdz +3,8 grādiem, un tas ir jauns 13.jūlija minimālās gaisa temperatūras rekords Latvijā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.

"Vairāki džemperi, jakas un veste." Valmieras lielveikala "Valleta" pārdevējām jāstrādā aukstumā

"Vairāki džemperi, jakas un veste." Valmieras lielveikala "Valleta" pārdevējām jāstrādā aukstumā 6

“Latvijā lielākais reģionālais tirdzniecības centrs, kas atrodas pašā Valmieras sirdī,” rakstīts lielveikala “Valleta” mājaslapā, vēl norādīts, ka katru dienu tirdzniecības centrā ienāk 6000–7000 apmeklētāju, par kuru labsajūtu gādā vairāk nekā 300 darbinieku. Raidījumam “Bez Tabu” ziņo, ka aizmirstas rūpes par pašiem darbiniekiem, jo pirmā stāva telpās šoziem saimniekojot caurvējš un aukstums. 

ASV gatavojas iespaidīgam aukstuma vilnim

ASV gatavojas iespaidīgam aukstuma vilnim 3

ASV vidienes iedzīvotāji gatavojas zemākajām gaisa temperatūrām vairāku desmitgažu laikā. Vietām tiek likti pamati faktiskai dzīves apturēšanai, gaidot termometra stabiņa noslīdēšanu zem -40 grādu pēc Celsija robežas.