Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 23. oktobris

Daina, Dainis, Dainida

Horoskops aunam

Gūsi spēku no neredzamā vilinājuma enerģijas avota, kas to pārvērtīs spējā ļauties ietekmēm tikai un vienīgi balstītām sajūtās, ko izjūti pret vienu vai otru cilvēku. Nākotnes plāni būs iegribu, intrigu un vājuma caurvīti.

Horoskops vērsim

Laba diena, lai saplānotu visas finanšu operācijas – gan profesionālās, gan personīgās. Izšķērdībai jābūt samērojamai ar taviem ienākumiem, bet šodien par to nedomāsi.

Horoskops dvīņiem

Ja viegli ļausies aizvainojumiem, nespēsi valdīt pār notiekošo un padotie nerespektēs tavus uzstādījumus. Lai izvairītos no bīstamām situācijām, pirmkārt neļaujies eksplozijai.

Horoskops vēzim

Šodien nevairies un nebaidies no veselīgas konkurences. Tavas pozīcijas ir neievainojamas, jo tavā pusē nostāsies cilvēki, kuri atklāti vai slēpti simpatizē tevis izvēlētajam darbības virzienam un metodēm.

Horoskops lauvai

Personīgajās attiecībās jānovērtē pārbaudītās vērtības. Laimi tālumā nemeklē, bet ļoti jau gribēsies. Vari satikt cilvēku, kura pievilcības un magnētisma nospiedums tavā sirsniņā var atstāt paliekošas zīmes.

Horoskops jaunavai

Vari sajusties garlaikots, ja šodien jāveic monotons un vienmuļš darbs, kas neļauj atrasties notikumu un kustības krustugunīs. Pietaupi savu enerģiju sevis reģenerēšanai, jo viegli vari saķert kādu rudens vīrusu.

Horoskops svariem

Darba vidē šodien dominēs seno sakaru un ilgstošo pazīšanos diktētās attiecības. Nedrīkst noniecināt šo attiecību iedarbību un jāspēj iecietīgi izturēties pret citu aizbildnieciskiem žestiem, pat ja nejūti šādu vajadzību.

Horoskops skorpionam

Šodien tevi stūrēs patikšanas un simpātiju pārvaldnieks, tāpēc uzvedība un arī lēmumi tiks pieņemti atbilstoši šim kritērijam. Izvēlies pareizo attieksmi visās ar darba attiecībām saistītajās situācijās.

Horoskops strēlniekam

Būsi ne pārāk apmierināts, jo jutīsi uzmanības deficītu no mīļoto puses. Lai aizpildītu šo emocionālo tukšumu, zibināsi un žilbināsi visus bez izņēmuma, kuriem gadīsies nokļūt tavā kustības trajektorijā.

Horoskops mežāzim

Meklēsi piepildījumu dažādās ne pārāk nopietnās nodarbēs un blakus darbos, kas beigu galā var izvērsties vienā varen jaukā un pacilājošā pasākumā. Šodien darītais ar patikšanu var piepildīt arī maciņu.

Horoskops ūdensvīram

Pievēršoties sadzīves pienākumiem, pasargāsi sevi no nevajadzīgiem pārsteigumiem un negaidītiem uzbraukumiem. Šodien spēsi visus pārmetumus uztvert ar humoru, kas mazinās pretinieku vai oponentu dusmas.

Horoskops zivīm

Neviens neiedrošināsies nostāties pret tavu mierīgo pārliecību. Pat ja būsi ne pārāk apmierināts ar notiekošo, izvēlies drošā rīcības plāna pieeju. Protams, tie būs tavi noteikumi, kurus citiem nāksies akceptēt

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Augusts Brigmanis

"Vienotība" un LRA pieprasa izvērtēt Auguļa atbilstību satiksmes ministra amatam

"Vienotība" un LRA pieprasa izvērtēt Auguļa atbilstību satiksmes ministra amatam 13

Vairākas partijas pieprasa premjeru izvērtēt Ulda Auguļa atbilstību satiksmes ministra amatam saistībā ar izskanējušo informāciju, ka Auguļa ģimene, iespējams, kā dāvanu saņēmusi lietošanā jaunu auto. Nesaņemot apmierinošas atbildes, “Vienotība” un Latvijas Reģionu apvienība (LRA) solījusi jau šonedēļ Saeimā iesniegt Auguļa demisijas pieprasījumu.

Saeimas opozīcija rosina likvidēt Pieprasījumu komisiju

Saeimas opozīcija rosina likvidēt Pieprasījumu komisiju

Pieprasījumu komisiju, kas izskata deputātu iesniegtos pieprasījumus premjerministram un ministriem, par bezjēdzīgu uzskata opozīcija. Viņuprāt, bez tās var iztikt, jo pieprasījumi visi kā viens tiek noraidīti. Savukārt koalīcijas deputāti nav gatavi to svītrot no Saeimas komisiju saraksta.

Jurģis Liepnieks vēlēšanu gadā konsultēs Rīgas Centrāltirgu

Jurģis Liepnieks vēlēšanu gadā konsultēs Rīgas Centrāltirgu 2

No 9. jūnija sāksies Saeimas priekšvēlēšanu aģitācijas laiks, un partijas jau tagad meklē jaunas idejas, ar kurām sacensties cīņā par nokļūšanu pie varas. “Nekā Personīga” kļuvis zināms, ka gan Saskaņa, gan ZZS ietilpstošā Zaļā partija izmanto vienu un to pašu konsultantu.

Brigmanis: Ir bezjēdzīgi veidot pašvaldību sadarbības teritorijas

Brigmanis: Ir bezjēdzīgi veidot pašvaldību sadarbības teritorijas 1

Premjerministrs Māris Kučinskis pagaidām nav gatavs virzīt apstiprināšanai valdībā novadu reformu, kas paredz veidot 30 pašvaldību sadarbības teritorijas. Reģionālās attīstības ministrija reformas nepieciešamību pamato ar iedzīvotāju interesēm. Taču kategoriski pret ir Pašvaldību savienība, kā arī premjera pārstāvētā Zaļo un zemnieku savienība, kas sadarbības teritoriju veidošanu uzskata par bezjēdzīgu.

Vēlēšanu skandāls ZZS: partija spiesta mainīt vēlēšanu reklāmas

Vēlēšanu skandāls ZZS: partija spiesta mainīt vēlēšanu reklāmas

Vēlēšanu skandāls Zaļo un zemnieku savienībā (ZZS). Partija nonākusi konfliktā ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni šā politiskā spēka priekšvēlēšanu reklāmu dēļ. Vējoni neapmierina tas, ka ZZS reklāmās izmanto prezidenta vārdu, un viņš pieprasa pārtraukt to darīt.

Vēlēšanas 2017: partijas ļaujas vilinājumam sarakstos iekļaut zvaigznes

Vēlēšanas 2017: partijas ļaujas vilinājumam sarakstos iekļaut zvaigznes 4

Par vēlētāju balsīm pašvaldību vēlēšanās cīnās gandrīz 9000 kandidātu. Piedāvājums ir ļoti plašs – sākot ar bijušo Valsts prezidentu Andri Bērziņu un Saeimas deputātiem, beidzot ar vidusskolu audzēkņiem. Partijām vienmēr ir bijis vilinājums savās rindās redzēt arī sportistus un māksliniekus, kuri ir populāri un iemantojuši sabiedrības cieņu. Šīs vēlēšanas nav izņēmums.