Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Attīstībai/Par!

ZVA vadītājs Henkuzens iesaka pārbaudes rosināt arī par "Moderna" vakcīnu iepirkumu

ZVA vadītājs Henkuzens iesaka pārbaudes rosināt arī par "Moderna" vakcīnu iepirkumu 6

Ar vakcināciju saistīto neveiksmju sērija aizsākās pagājušā gada nogalē, kad Latvija pasūtīja tikai nelielu daļu no pieejamā “Pfizer” vakcīnu apjoma. Veselības ministrs Daniels Pavļuts (A/P!) pagājušajā nedēļā rosināja disciplinārlietu pret Zāļu valsts aģentūras (ZVA) direktoru Svenu Henkuzenu. Henkuzens uzskata, ka ir izvēlēts par cilvēku, uz ko novelt vainu, lai gan patiesībā būtu jāizmeklē Nacionālā veselības dienesta bezdarbība.

Viņķele: Pērn decembrī Henkuzens pasūtīja mazāku "Pfizer" vakcīnu skaitu, mani par to neinformējot

Viņķele: Pērn decembrī Henkuzens pasūtīja mazāku "Pfizer" vakcīnu skaitu, mani par to neinformējot 1

Pagājušā gada izskaņā, kad Latvija veica ražotāja “Pfizer/BioNTech” vakcīnu pret Covid-19 pasūtījumu, Zāļu valsts aģentūras (ZVA) direktors Svens Henkuzens, kurš bija attiecīgās Veselības ministrijas (VM) darba grupas vadītājs, nesniedza bijušajai veselības ministrei Ilzei Viņķelei (AP) informāciju par pavisam pieejamo šī ražotāja devu skaitu, kā arī faktu, ka uzdevis Nacionālā veselības dienesta (NVD) ierēdnim pasūtīt 100 000 šī ražotāja vakcīnas devu, mikroblogošanas vietnē “Twitter” apgalvo Viņķele.

Neformālās sarunās izskata jaunas valdības modeļus

Neformālās sarunās izskata jaunas valdības modeļus 19

Sabiedrības neapmierinātība ar gauso vakcinācijas procesu arvien pieaug. Portālā “Manabalss.lv” šonedēļ īsā laikā savāktas jau vairāk nekā 17 000 balsis par jaunizveidotā Vakcinācijas biroja likvidēšanu. Saeima šo sabiedrības noskaņojumu nevar neņemt vērā.

Vakcinācijas biroja darbs: Pavļuts lūdz neuzlikt "nereālas gaidas"

Vakcinācijas biroja darbs: Pavļuts lūdz neuzlikt "nereālas gaidas" 29

Covid-19 pandēmija ir izgaismojusi problēmas veselības aprūpes sistēmā un valsts pārvaldē kopumā, līdz ar to nav pareizi uzskatīt, ka Vakcinācijas projekta birojs spēs atrisināt visus ilgstoši sakrājušos jautājumus dažu nedēļu laikā, šādu nostāju žurnālistiem pauda veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).

Juris Pūce izmantojis arī pagaidu administrācijas stāvvietu atļauju

Juris Pūce izmantojis arī pagaidu administrācijas stāvvietu atļauju 24

Reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) novembrī atkāpās no amata, kad atklājās ka viņš kā ministrs centies izmantot Rīgas domes deputātu privilēģiju Rīgā bez maksas turēt savu automašīnu. Neatbildēts palika jautājums, vai ministrs līdz tam bija saņēmis stāvēšanas atļauju no Rīgas pagaidu administrācijas. Pūce to noliedza, bet Rīgas domē pierādījumu nebija, jo reģistros atļaujas nebija fiksētas.

Formāli vēl kopā, taču realitātē katram jau sava dzīve: iezīmējas "Attīstībai/Par!" apvienību veidojošo partiju nākotne

Formāli vēl kopā, taču realitātē katram jau sava dzīve: iezīmējas "Attīstībai/Par!" apvienību veidojošo partiju nākotne 2

Formāli vēl kopā, taču realitātē katram jau sava dzīve. Nākamgad pašvaldību vēlēšanās vienota ”Attīstībai/Par!” saraksta vairs nebūs. Partijas nolēmušas izmēģināt startu atsevišķi. Zīmols turpinās pastāvēt Saeimas frakcijas ietvaros, partijas arī turpinās atbalstīt Kariņa valdību, taču faktiski ceļi šķīrušies.

"Kustība "Par!"" un "Latvijas attīstībai" pašvaldību vēlēšanās lielākoties startēs atsevišķos sarakstos

"Kustība "Par!"" un "Latvijas attīstībai" pašvaldību vēlēšanās lielākoties startēs atsevišķos sarakstos

2021.gadā gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās “Attīstībai/Par!” (AP) veidojošās partijas pamatā startēs ar saviem atsevišķiem sarakstiem, iespējams, dažās no pašvaldībām tomēr startējot kopīgi, izriet no apvienību veidojošo partiju priekšsēdētāju Daniela Pavļuta, Ivara Ijaba un Andra Skrides kopīgā paziņojuma, kas publicēts partijas “Kustība “Par!”” (“Par!”) mājaslapā.

Pabriks: Pūces demisija ir nopietns zaudējums valdībai

Pabriks: Pūces demisija ir nopietns zaudējums valdībai 41

“Attīstībai/Par” (AP) politiķa Jura Pūces demisionēšana no vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amata ir nopietns zaudējums valdībai, šādu viedokli paudis AP politiķis, aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

Jaunups: Mičerevska teiktais liecinātu par Saeimas vairākuma un valdības nespēju vai negodīgumu, kas ir absurdi

Jaunups: Mičerevska teiktais liecinātu par Saeimas vairākuma un valdības nespēju vai negodīgumu, kas ir absurdi 45

Partiju apvienības “Attīstībai/Par!” (AP) un apvienību veidojošās partijas “Latvijas attīstībai” (LA) valdes loceklis Edgars Jaunups saskata absurdu bijušā partijas biedra, pašreizējā Rīgas domes deputāta Māra Mičerevska izteikumos par Jaunupa iespējamām interesēm uzņēmējdarbībā, kas varētu būt sakritušas ar kādiem politiskiem lēmumiem.