Piektdiena, 22. oktobris

Daina, Dainis, Dainida

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Attiecības

Indra Salceviča nododas dārza darbiem, ne meklē vīriešu kārtas “plāksteri” sāpošajai sirdij

Indra Salceviča nododas dārza darbiem, ne meklē vīriešu kārtas “plāksteri” sāpošajai sirdij 26

”Influencere” Indra Salceviča pagājušā gada izskaņā izbeidza attiecības ar baristu Kasparu Bērziņu. Sieviete publiski paziņojusi, ka vairākus gadus nedomā iesaistīties nopietnās attiecībās. Sociālajā tīklā ”Instagram” Indra publisko pārdomas par ļaušanos otra aplidošanai, laikā, kad vēl sāp sirds. Vai Indra atbalsta vīriešu kārtas “plāksterus”?

“Ekstrasensu cīņas” fināliste Tatjana Larina atklāj pazīmes, kas var liecināt, ka vīrietis melo mīļotajai

“Ekstrasensu cīņas” fināliste Tatjana Larina atklāj pazīmes, kas var liecināt, ka vīrietis melo mīļotajai 8

Viena no populārākajām un iemīļotākajām šova ”Ekstrasensu cīņas” dalībniecēm ir ragana Tatjana Larina. Sieviete ir aktīva sociālajos tīklos un nereti sniedz citām dāmām attiecību padomus. Larina zina, kā tas ir, kad otrā pusīte nav uzticīga, tāpēc bieži vien viņas padomi ir saistīti tieši ar sievietes pašapziņas celšanu un vīriešu melu apzināšanos.

Psiholoģe: Daudzās ģimenēs aizvien ir “vecais modelis”, kurā sieviete uzņēmusies visu

Psiholoģe: Daudzās ģimenēs aizvien ir “vecais modelis”, kurā sieviete uzņēmusies visu 5

”Covid-19 pandēmijas laiks akcentējis iepriekš eksistējošas problēmas. Sievietes daudzās ģimenēs ļoti bieži ir uzņēmušās vairākas atbildības arī iepriekš, un šobrīd tas viņas ir novedis vēl lielākā pārslodzē,” ”Go3” podkāstā ”BŪT” norāda ģimenes psihoterapijas speciāliste, psiholoģijas centra ”Līna” dibinātāja Vita Kalniņa.

Indru Salceviču pēc šķiršanās jau aplido pielūdzēju pūļi

Indru Salceviču pēc šķiršanās jau aplido pielūdzēju pūļi

Stiliste, blogere, kustības “body positive” aizsācēja Latvijā Indra Salceviča pēc pusotra laulībā pavadīta gada ar dzīvesstila blogeri un baristu Kasparu Bērziņu pirms Ziemassvētkiem pavēstīja par šķiršanos. Nu Indra atbalstītājiem atklājusi, ka par viņas uzmanību jau sacenšas vairāki vīrieši.

Samanta Tīna skaidro, kāpēc pašķīrusies no ilggadējā drauga

Samanta Tīna skaidro, kāpēc pašķīrusies no ilggadējā drauga 8

Rudens sākumā kļuva zināms, ka populārās dziedātājas Samanta Tīnas privātajā dzīvē viss nav tik rožaini, kā gribētos, – skatuves māksliniece un viņas ilggadējais mīļotais vīrietis izmeklētājs Nauris Liepiņš ir pašķīrušies. Šonedēļ Maijas Rozītes-Krištopanes raidījumā “Personība” dziedātāja atklājusi, kādēļ abu attiecības pajukušas.

“Es nesteidzos no draugiem kļūt par mīļotajiem.” Anna Dribas atklāti par to, kādēļ pēc šķiršanās no Rinaldo viņas sirds joprojām brīva

“Es nesteidzos no draugiem kļūt par mīļotajiem.” Anna Dribas atklāti par to, kādēļ pēc šķiršanās no Rinaldo viņas sirds joprojām brīva 7

Kopš izšķīrās skaistais čigānu pāris – dziedātāja Anna Dribas un mūziķis Rinaldo –, pagājuši vairāk nekā divarpus gadi. Atklātā sarunā ar Skaties.lv šarmantā Anna saka – pēc šo attiecību iziršanas viņai jaunas nav izveidojušās, bet nu viņai šķiet, ka ir pienācis laiks pāršķirt jaunu lappusi.

''Bez manis viņš nebūtu tur, kur viņš ir tagad.'' Sana Timma atklāj aizkulises dzīvei ar Jāni Timmu

''Bez manis viņš nebūtu tur, kur viņš ir tagad.'' Sana Timma atklāj aizkulises dzīvei ar Jāni Timmu 19

Basketbolista Jāņa Timmas bijusī sieva Sana gadu pēc skaudrās attiecību izjukšanas sociālajos tīklos sākusi dalīties savā dzīves un attiecību pieredzē, iedvesmojot neskaitāmas sievietes, kuras nonākušas līdzīgās situācijās. Nu beidzot viņa atklāti runājusi par sajūtām pēc Jāņa negaidītās nodevības un atklājusi abu attiecību aizkulises, laužot stereotipus par basketbolistu sievām un viņu ikdienu.

Linda Mūrniece uzsākusi romantiskas attiecības

Linda Mūrniece uzsākusi romantiskas attiecības 13

Uzņēmēja Linda Mūrniece sociālajā tīklā ”Facebook” bieži vien publisko ilgpilnas pārdomas par mīlestību, vīriešiem un sievietes laimi. Nu Linda iepriecinājusi atbalstītājus paziņojot, ka atradusi savu laimi un izveidojusi attiecības.

Kā atjaunot romantiku attiecībās pēc karantīnas un izolācijas? Ainas Poišas zelta padomi

Kā atjaunot romantiku attiecībās pēc karantīnas un izolācijas? Ainas Poišas zelta padomi 5

Nu jau kādu laiku ārkārtējā situācija valstī ir beigusies, un atkal varam doties sabiedrībā, baudīt pasākumus gan ģimenes lokā, gan atkal doties tuvākos un tālākos izbraucienos, taču prieku par iespēju atkal doties ārpus mājas sabojājusi prātā iezagusies doma, ka attiecības ar mīļoto cilvēku vairs nav tādas, kā agrāk. Ko darīt, ja attiecībās iestājusies neziņa, piezagušās šaubas, un tu pieķer sevi pie domas, ka tagad karantīna iestājusies jūsu attiecībās?

Labāk būt brīvam vai aizņemtam? Atbild Gints Valdmanis

Labāk būt brīvam vai aizņemtam? Atbild Gints Valdmanis

25. aprīlī par šķiršanos paziņoja iedvesmojošais fitnesa pāris Juta un Gints Valdmaņi. Laiku pēc šķiršanās Juta sauc par laimīgāko savā dzīvē, arī Gints attīstītā nestāv uz vietas, bet pievērsies pašizaugsmei.