Otrdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Ātruma pārkāpēji

Smaga avārija Maskavas ielā - uz jumta apgāzies "Audi"

Smaga avārija Maskavas ielā - uz jumta apgāzies "Audi"

Rallija fanu terminoloģijā sakot, ņēma un “novākoja” savu “Audi” – šādu incidentu ceturtdienas rītā redzēja vairāki aculiecinieki Rīgā, Maskavas ielā, un laimīgs gadījums, ka cieta tikai dzelži.

Pakaļdzīšanās trilleris Ķengaragā – garām policijai milzīgā ātrumā “aizlido” pārgalvīgs šoferis

Pakaļdzīšanās trilleris Ķengaragā – garām policijai milzīgā ātrumā “aizlido” pārgalvīgs šoferis

Nereti, uz ielas redzot kādu pārgalvīgu autobraucēju manevru, kas apdraud apkārtējos, prātā neviļus iešaujas doma par to, kur tad ir policijas ekipāža, kad to tik ļoti vajag. Šoreiz stāsts par kādu ”ļoti steidzīgu” autovadītāju, kuram tā nav paveicies un kurš savu “zemo lidojumu” demonstrējis tieši policijas auto priekšā, un likumsakarīgi drīz vien auto aizmugurē jau sadzirdējis sirēnas.

"Zebra" skaidro: kādēļ cilvēki internetā aizstāv pārgalvīgus autobraucējus?

"Zebra" skaidro: kādēļ cilvēki internetā aizstāv pārgalvīgus autobraucējus? 2

Pirms pāris nedēļām raidījums “Zebra” sociālajos tīklos publicēja video, kurā redzams, kā daži autovadītāji diezgan bezbailīgi apdzen pārējos ceļu satiksmes dalībniekus. Pēcāk pārsteigumu raidījuma veidotājiem sagādāja cilvēku reakcija – cilvēki šajās apdzīšanās vainoja tos, kuri tiek apdzīti.

Uz Latvijas ceļiem notiks ātruma kontroles maratons

Uz Latvijas ceļiem notiks ātruma kontroles maratons 9

Trešdien, 18. aprīlī, Valsts policija nu jau ceturto gadu piedalīsies Eiropas ceļu policijas tīkla (TISPOL) rīkotajā ātruma kontroles maratonā – visā valsts teritorijā ceļu policija pievērsīs pastiprinātu uzmanību atļautā braukšanas ātruma ievērošanai.

Autovadītājam videoreģistratorā uzrādīti 93 km/h, taču policija apturējusi par 151 km/h. Šoferis tiek aicināts apstrīdēt lēmumu

Autovadītājam videoreģistratorā uzrādīti 93 km/h, taču policija apturējusi par 151 km/h. Šoferis tiek aicināts apstrīdēt lēmumu 10

Sociālajos tīklos rezonansi izpelnījies kāda autovadītāja “Facebook” ieraksts – viņš norādījis, ka ceļu policija apturējusi viņu par braukšanu ar 151 km/h, lai gan viņa auto videoreģistrators uzrādījis 93 km/h. Policija norāda, ka šobrīd nav pamata apšaubīt pieņemto lēmumu, taču piebilst, ka šoferim ir visas tiesības to apstrīdēt.