Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Atkritumi

"Šausmu lietas!" Kaimiņiem nav glābiņa no Ķengaraga Modra dzīvesveida

"Šausmu lietas!" Kaimiņiem nav glābiņa no Ķengaraga Modra dzīvesveida 17

Pirms nepilna gada “Bez Tabu” vērsās rīdzinieki no daudzdzīvokļu nama Maskavas ielā. Iedzīvotāji bija satraukti par kaimiņa Modra dzīvesveidu un bažījās par vīrieša garīgo veselību. Viņš pie mājas bija izracis dziļu bedri, kā arī nama pagraba koplietošanas telpas un savu dzīvokli pildīja ar atkritumiem. Lai gan apsaimniekotājs bija informēts par vīrieša dzīvesveidu, par to sociālie darbinieki, kuri varētu sniegt sirmajam kungam palīdzību, uzzināja tikai pēc “Bez Tabu” iesaistīšanās. Pēc nepilna gada rubrikā “Toreiz un tagad” raidījums atkārtoti viesojās konkrētajā adresē, lai noskaidrotu, vai aizvien ir iemesls bažīties par vīrieša uzvedību.

Krievijā durvis ver atkritumu izstāde

Krievijā durvis ver atkritumu izstāde 1

Sanktpēterburgā darbu sākusi jauna izstāde – pārstrādes uzņēmums atklājis “Atkritumu muzeju”, kas ir kā atgādinājums par to, ka mūsu izmestie gruži nekur nepazūd, vēsta TV3 ziņu raidījums “900 sekundes”.

Urnu ar pīšļiem izskalo kā atkritumu! Atradums Carnikavas pludmalē satrauc; savādā apbedīšanā saskata necieņu pret mirušo

Urnu ar pīšļiem izskalo kā atkritumu! Atradums Carnikavas pludmalē satrauc; savādā apbedīšanā saskata necieņu pret mirušo 16

Veicot pludmales uzkopšanu, Carnikavas novada pašvaldības darbinieki liedagā uzgājuši no jūras izskalotu, melnā maisā ievietotu urnu ar mirušā pīšļiem. Noskaidrojot aizgājēja tuviniekus, viņi atklājuši, ka pildījuši nelaiķa vēlēšanos pēc nāves tikt izkaisītam. Acīmredzami, tuviniekiem misējies, jo urnu nav atvēruši un pelnus nav izkaisījuši, bet gan trauku ar saturu iesvieduši ūdenstilpē, kas vēlāk kā atkritums izskalots krastā. Carnikavas novada pašvaldības policija informē, ka salīdzinoši neilgā laikā tās puses jūras krastā izskalota jau kārtējā urna ar pīšļiem. Kārtībsargi aicina izturēties cieņpilni pret aizgājējiem un viņu pavadīšanu aizsaulē.

Jūrmalniece spiesta dzīvot atkritumu kalnos pašas sētā!

Jūrmalniece spiesta dzīvot atkritumu kalnos pašas sētā! 1

Pensionāre Skaidrīte Jūrmalā dzīvo jau ilgus gadus, taču šādu cūcību piedzīvo pirmo reizi! Pagalmā nav brīvas vietas, kur kāju spert, apkārt pilns ar atkritumiem – zālē nomestas drēbju kaudzes, saplēstas mēbeles, rotaļlietas un citas drazas. Tas viss vien nekaunīgo kaimiņu dēļ.

Vai aug jauna žurku kolonija Rīgas centrā? Iespaidīga alu sistēma zem krūmiem un atbildīgo dienestu "aklums"

Vai aug jauna žurku kolonija Rīgas centrā? Iespaidīga alu sistēma zem krūmiem un atbildīgo dienestu "aklums" 83

“Bez Tabu” skatītāja Daiga no Rīgas ne pavisam nav priecīga par grauzēju klātbūtni. Kā redzams aculiecinieces iesūtītajā video, kādā jaukā pievakarē rīdziniece vienā no sabiedriskā transporta pieturām pašā galvaspilsētas centrā novēroja, viņasprāt, pavisam nepieņemamu situāciju – bezbailīgas žurkas skraida turpu šurpu. Kāpēc neviens neliekas ne zinis, tā jautā skatītāja.

Latvijā arvien pieprasītākas kļūst attālinātās mācību ekskursijas

Latvijā arvien pieprasītākas kļūst attālinātās mācību ekskursijas

No nākamās nedēļas atsevišķās pašvaldībās mazo klašu skolēni varēs atgriezties pie mācībām klātienē, taču mācību ekskursijas klātienē nenotiks, bet tās var nodrošināt attālināti – Latvijā ir vairāki uzņēmumi, piemēram, sadzīves atkritumu poligons “Getliņi”, kas piedāvā šādas lekcijas aplūkot tiešsaistē, un pieprasījums pēc šā pakalpojuma aug, informē “900 sekundes”.

"Manuprāt, cilvēki neiegādājas preces, balstoties uz šiem žurnāliņiem!' Rīdzinieks Lauris vēlas pielikt punktu bezadresēta sūtījumiem pastkastēs

"Manuprāt, cilvēki neiegādājas preces, balstoties uz šiem žurnāliņiem!' Rīdzinieks Lauris vēlas pielikt punktu bezadresēta sūtījumiem pastkastēs 2

Reklāmas bukleti kāpņu telpās pie pastkastēm kaitina daudzus, bet rīdzinieku Lauri bezadresāta sūtījumu kalni ir tā nogurdinājuši, ka viņš šai izšķērdībai un dabas piesārņošanai nolēmis pieteikt karu! Rīdzinieks savā “youtube.com” profilā publicējis video, kur vairāku mēnešu garumā veicis apjomīgu eksperimentu!

"Stulbums! Gudrs cilvēks izdomāja?" Aizliedzot apstāšanos pie veikala, Jūrmalā pārmet kaitniecību uzņēmējdarbībai

"Stulbums! Gudrs cilvēks izdomāja?" Aizliedzot apstāšanos pie veikala, Jūrmalā pārmet kaitniecību uzņēmējdarbībai 1

Jūrmalā, Mellužos, pie populāra veikala, kas ir vienīgais pārskatāmā apkaimē, pašvaldība uzstādījusi ceļa zīmes, kas prāvā nogrieznī aizliedz apstāties un stāvēt transportlīdzekļiem abās ceļa pusēs. Veikalnieki un tirgotavas klienti ir sašutuši par neērtībām un uzskata, ka šāda satiksmes organizācija ir kaitniecība uzņēmējdarbībai.

Kad reiz beigsies Rīgas mežu piesārņošana?!

Kad reiz beigsies Rīgas mežu piesārņošana?!

Rīgas mežā Šķirotavas apkaimē pāris nedēļu laikā dažādās vietās izgāztas sešas kravas ar nederīgu būvniecības materiālu pārpalikumiem, salauztām, nolietotām mēbelēm, šīferiem, autoriepām utt. Vietējie iedzīvotāji par tādu cūcību ir sašutuši.

Zemgales pašvaldības lūdz valdību apturēt atkritumu reformu reģionos

Zemgales pašvaldības lūdz valdību apturēt atkritumu reformu reģionos 5

Zemgales deviņas pašvaldības asi iebilst Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas iecerei likvidēt noglabājamo atkritumu poligona “Brakšķi”. Tas teju visiem Zemgales iedzīvotājiem draud ar lielākiem atkritumu izvešanas rēķiniem. Turklāt ministrijā atzīst – nekādu kompensējošu mehānismu iedzīvotājiem nevarēs sniegt. Izmaiņas Zemgalē ir daļa no ministrijas virzītās reformas, kad visā Latvijā pašreizējo desmit atkritumu apsaimniekošanas reģionu vietā paliks tikai pieci. Zemgalē tad nebūs neviena.

Atkritumi, izbraukā kāpas, pludmali: tūristu anarhija mierīgajā lībiešu ciemā Sīkragā! Vietējie pieprasa kārtību

Atkritumi, izbraukā kāpas, pludmali: tūristu anarhija mierīgajā lībiešu ciemā Sīkragā! Vietējie pieprasa kārtību

Redzētais un piedzīvotais aizvadītajā tūrisma sezonā ļoti nokaitinājis Dundagas novada Sīkraga ciema iedzīvotājus un tos, kuriem šajā lībiešu ciemā pieder īpašumi. Covid-19 krīzes apstākļos, kad Latvijas iedzīvotāji un arī atpūtnieki no tuvējām kaimiņvalstīm krietni lielākā pulkā “šturmēja” Baltijas jūras pludmales, līdz šim rimtā ciema ikdiena tika pamatīgi satricināta ar transportlīdzekļu straumēm, atpūtnieku uzdzīvi piejūras stāvlaukumā un jūras krastā. Neatļauta telšu celšana, ugunskuru un grilu kurināšana, kāpu izbraukšana, dažs pat nekautrējās aizstūrēt līdz pašai jūrai – raugoties uz šo visu, vietējie pret pašu gribu jutušies kā festivālā, kurā valda anarhija.