Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Atis Zakatistovs

Saeima noraidījusi ieceri ļaut pašvaldības vēlēt no 16 gadiem. Kā deputāti pamato savu balsojumu?

Saeima noraidījusi ieceri ļaut pašvaldības vēlēt no 16 gadiem. Kā deputāti pamato savu balsojumu? 4

Sešpadsmitgadnieki ir pietiekami nobrieduši, tāpēc viņiem ir jādod balsošanas tiesības, ļaujot piedalīties vismaz pašvaldību vēlēšanās. Tā uzskata apvienība “Attīstībai/Par!”, kas šonedēļ par to centās pārliecināt arī pārējās Saeimā pārstāvētās partijas. Taču nesekmīgi. Ar balsu vairākumu jau kārtējo reizi iecere noraidīta.

Konflikti koalīcijā: ieilgusi jaunā ekonomikas ministra apstiprināšana

Konflikti koalīcijā: ieilgusi jaunā ekonomikas ministra apstiprināšana 3

Dīkstāves pabalstam drīkstēs pieteikties arī pašnodarbinātie, autoratlīdzību saņēmēji un mikrouzņēmumu darbinieki. Tā vienojusies koalīcija, un rīt par to plāno lemt valdība. Tiesa gan, laikā, kad nākas lemt par to, kā palīdzēt iedzīvotājiem un tautsaimniecībai, koalīcijas partiju domstarpību dēļ valdībā joprojām nav ekonomikas ministra.

Uz ekonomikas ministra amatu "KPV LV" visdrīzāk virzīs Saeimas deputātu Jāni Vitenbergu

Uz ekonomikas ministra amatu "KPV LV" visdrīzāk virzīs Saeimas deputātu Jāni Vitenbergu 15

Atstāt valdību ārkārtas situācijā vai nomainīt ekonomikas ministru Ralfu Nemiro pret citu savas partijas cilvēku. Tādas izšķiršanās priekšā nonācis politiskais spēks “KPV LV”, jo Satversmes aizsardzības birojs (SAB) atņēmis ekonomikas ministram Ralfam Nemiro pielaidi valsts noslēpumam, bez kuras turpināt darbu pats Nemiro uzskata par neiespējamu.

Nemiro sola likumprojektu, ar kuru atcelt OIK

Nemiro sola likumprojektu, ar kuru atcelt OIK 5

Ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (KPV LV) ir sagatavojis likumprojektu, ar kuru atcelt elektrības obligāto iepirkuma komponenti (OIK) jeb atbalsta virskompensācijas, šodien debatēs Saeimā par OIK parlamentārās izmeklēšanas komisijas galaziņojumu paziņoja politiķis.

Politologs: "KPV LV" nākotnes perspektīvas ir neskaidras

Politologs: "KPV LV" nākotnes perspektīvas ir neskaidras 1

Partijas “KPV LV” jaunievēlētais priekšsēdētājs Atis Zakatistovs rada pozitīvu iespaidu, jo viņš arī kā filozofijas doktors līdzsvaroti pauž argumentētu viedokli, tomēr politiskā spēka nākotnes perspektīvas ir neskaidras, pauda Latvijas Universitātes profesors, politologs Juris Rozenvalds.

Saeima apņemas stingrāk kontrolēt OIK subsīdiju saņēmējus

Saeima apņemas stingrāk kontrolēt OIK subsīdiju saņēmējus 7

Saeima ceturtdien pieņēmusi jaunu likumu, kas ļaus bēdīgi slavenās OIK subsīdiju saņēmējus kontrolēt stingrāk. To sola Ekonomikas ministrija (EM), akcentējot, ka vajadzētu sarukt iedzīvotāju rēķiniem. Opozīcija par izvēlēto risinājumu gan ir skeptiska.

Politologs: "KPV LV" lēmums par tēla maiņu ir racionāls solis

Politologs: "KPV LV" lēmums par tēla maiņu ir racionāls solis 1

Lai gan partijas “KPV LV” rebrendings ir racionāls solis, partijai ir līdztekus jāatmet populistiskās kustības iezīmes un jākļūst par konkrētu un monolītisku politisko spēku, pavēstīja Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors un politologs Ojārs Skudra.