Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Atbalsts

Paplašina Latvijas Goda ģimenes apliecību saņēmēju loku

Paplašina Latvijas Goda ģimenes apliecību saņēmēju loku 1

Turpmāk Latvijas Goda ģimenes apliecību saņems ne tikai daudzbērnu ģimenes, bet arī ģimenes, kuru aprūpē ir bērns ar invaliditāti vai pilngadīga persona, kura nav sasniegusi 24 gadu vecumu, ja tai ir noteikta pirmās vai otrās invaliditātes grupa, otrdien, 1. jūnijā, lēma valdība.

Renārs Zeltiņš: "Manā dzīvē ir kas jauns - nūjošana!" Kā "Trīs Zvaigžņu balvai" gatavojas ceremonijas vadītājs?

Renārs Zeltiņš: "Manā dzīvē ir kas jauns - nūjošana!" Kā "Trīs Zvaigžņu balvai" gatavojas ceremonijas vadītājs? 2

Tuvojoties “Trīs Zvaigžņu balvas” ceremonijai, kas notiks 9. aprīlī un kurā godinās aizvadītā gada izcilniekus Latvijas sportā, “Bez Tabu” tiekas ar ceremonijas vadītāju, košu personību Renāru Zeltiņu. Sarunā Zeltiņš stāsta, kā noris gatavošanās atbildīgajam uzdevumam un kādas korekcijas pandēmija ieviesusi paša sportiskajās aktivitātēs.

Reirs: Ja būs nepieciešams, atbalsta pasākumos varēs veikt labojumus

Reirs: Ja būs nepieciešams, atbalsta pasākumos varēs veikt labojumus

Nolemts katru nedēļu tikties par Covid-19 krīzes atbalsta pasākumiem atbildīgajā darba grupā, lai izvērtētu sniegto atbalstu un, ja nepieciešams, veiktu labojumus, šodien debatēs Saeimā par valdības lēmumu izsludināt ārkārtējo situāciju pauda finanšu ministrs Jānis Reirs (JV).

"Qatar Airways" saņem 1,6 miljardu eiro valsts palīdzību

"Qatar Airways" saņem 1,6 miljardu eiro valsts palīdzību

Kataras nacionālā lidsabiedrība “Qatar Airways” svētdien saņēma valsts finansiālu atbalstu 7,3 miljardu riālu (1,6 miljardu eiro) apmērā, lai palīdzētu tai pārvarēt koronavīrusa pandēmijas izraisīto krīzi aviācijas nozarē.