Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Trešdiena, 23. augusts

Vitālijs, Ralfs, Valgudis

Horoskops aunam

Šodien šķirsies no naudas un uzkrājumiem, sedzot aizdevumus vai norēķinoties par ģimenes locekļiem sniegtajiem pakalpojumiem. Darba partneri var pieprasīt savu daļu vai procentu maksājumus.

Horoskops vērsim

Diena būs elektrizēta, tas nozīmē, ja tevī pašā būs paaugstināts spriegums, vari dabūt pa pirkstiem vai nervu galiem. Izlādēsies caur uzbudinātu rosīšanos, kas robežosies ar īpatnēju uzvedību vai reakciju pavisam ikdienišķās situācijās.

Horoskops dvīņiem

Tu vari un tev vajadzētu uzņemties miertiesneša lomu, kura tev ļoti piestāvēs. Ar šādu rīcību vari būt ieguvējs karjeras kontekstā kā arī iegūt bonusus kā atsaucīga un rīcībspējīga personība.

Horoskops vēzim

Kontaktēšanās ar cilvēkiem šodien būs iekšējas spriedzes pilna, kuru tev izdosies veiksmīgi noslēpt. Iekonservētās emocijas var uzrūgt un lauzīsies uz āru un kur gan citur kā mājās.

Horoskops lauvai

Pat ar pārbaudītiem un rūdītiem sabiedrotajiem un partneriem iznāks izmest kādu pūku, nemaz nerunājot par jaunajiem un zaļajiem. Saturīga saruna ar draugu vai profesionālo mentoru var tevi sakārtot un nomierināt.

Horoskops jaunavai

Baudu un skaistuma pasaulē šodien valdīs vitalitāte visās tās labajās un arī pavedinošajās izpausmēs. Gūsi baudījumu no saskarsmes ar mīļotajiem vai arī viens otru uzvilksiet un nervozēsiet.

Horoskops svariem

Mājas dzīve un darbs šodien nav savietojami jēdzieni. Rēķinies ar ļoti garām darba stundām, pārmetumiem mājās un loģisku vainas sajūtu. Jebkurā gadījumā nāksies izvēlēties starp profesionāliem panākumiem un ģimenes saskaņu.

Horoskops skorpionam

Šodien galvenais ir saglabāt līdzsvaru starp savām personīgajām profesionālajām interesēm un apkārtējo izrādīto spiedienu uz tevi. Tas būs svarīgi arī ģimenē un laulībā.

Horoskops strēlniekam

Piedzīvosi profesionālu cīkstēšanos un grūstīšanos uz karjeras kāpnēm. Ja tevi izaicinās, labākā taktika ir ļaut sāncensim izspēlēt visas savas kārtis, pašam nogaidot.

Horoskops mežāzim

Tevi vilks uz romantiku un estētiski baudāmu saskarsmi ar līdzcilvēkiem. Privātās tikšanās būs iekrāsotas ar savstarpēju rīvēšanos un knosīšanos, bet, ja varēsi izvairīties no fundamentālo un nopietno jautājumu cilāšanas, gaisotni varēsi uzturēt patīkami remdenu.

Horoskops ūdensvīram

Tevi neviens nevarēs apturēt pašizpausmes un brīvības apliecinājumos. Tava personība šodien necietīs nekādus limitus un ierobežojumus. Ja kritizēs tavu viedokli, lepni pacelsi savu salmu hūti vai vainadziņu un aiziesi.

Horoskops zivīm

Ja tevi nopietni aizrāvis kāds apbrīnojams cilvēks, nedrīksti esošās attiecības pārtraukt pēkšņi, neatstājot iespēju atgriezties un visu nokārtot. Tas attiecas arī uz darba saistībām un kopīgiem biznesa projektiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Atalgojums

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Pedagogu algas: tiesāsies vairāk nekā 100 skolotāju

Pedagogu algas: tiesāsies vairāk nekā 100 skolotāju 2

Protesta akciju vietā – tiesu darbi. Vairāk nekā 100 skolotāju nolēmuši vēsties Satversmes tiesā, lai apstrīdētu kārtību, kā tiek aprēķinātas viņu algas. Tas kļuva zināms trešdien izglītības darbinieku arodbiedrības pārstāvju tikšanās laikā, kurā tika vērtēta algu reforma un pieņemti lēmumi par turpmāko rīcību.

1200 skolotāji algu nesaņems laikus

1200 skolotāji algu nesaņems laikus 3

Lai gan valdība ārkārtas sēdē ceturtdien apstiprinājusi valsts budžeta dotāciju, lai pedagogiem varētu izmaksāt algas, lēmums pieņemts novēloti – 1200 skolotājiem jau kavējas algas izmaksa.

Skolotāji algas saņems laikā

Skolotāji algas saņems laikā

Pedagogi algas saņems laikā! Premjerministrs Māris Kučinskis šodien uzdeva Izglītības un zinātnes ministrijai nedēļu ātrāk – jau uz ceturtdienu – sagatavot nepieciešamo dokumentāciju, lai valdības ārkārtas sēdē varētu apstiprināt mērķdotāciju sadali pašvaldībām.

Lai nopelnītu naudu stiprā alkohola pudelei, Latvijas iedzīvotājam vidēji jāstrādā 372 minūtes, noskaidrots pētījumā

Lai nopelnītu naudu stiprā alkohola pudelei, Latvijas iedzīvotājam vidēji jāstrādā 372 minūtes, noskaidrots pētījumā 1

Lai nopelnītu naudu stiprā alkohola pudelei, Latvijas iedzīvotājam vidēji jāstrādā sešas stundas un divpadsmit minūtes, noskaidrots pētījumā. Tas esot stipri vairāk nekā citviet Eiropā un veicinot kontrabandu, tādēļ pētījuma autors aicina apturēt šā nodokļa pieaugumu. Tomēr Finanšu ministrija tam nepiekrīt – alkohols ir dārgs tāpēc, ka neveselīgs un padarīt to lētāku neesot iemesla.

VID vadītājam nevarēs maksāt vairāk kā Ministru prezidentam

VID vadītājam nevarēs maksāt vairāk kā Ministru prezidentam

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītājam un darbiniekiem varēs maksāt vairāk nekā šobrīd, taču tikai uz iekšējo resursu rēķina, to paredz šodien Saeimā izskatīšanai atbildīgajai komisijai nodotie un tajā uzreiz konceptuāli atbalstītie Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma grozījumi.

Tiesu darbinieki draud ar streiku, ja nesaņems algas pielikumu

Tiesu darbinieki draud ar streiku, ja nesaņems algas pielikumu

Tiesu darbinieki kā tiesnešu palīgi un tulki ir juristi ar augstāko izglītību. Bet algu viņi saņem tādu pašu kā lielveikalu pārdevēji. Tas vairs neesot izturams, un viņi ir nobrieduši streikam, kas varētu paralizēt jau tā lēno Latvijas tiesu sistēmu. Tiesu darbinieku arodbiedrība cer uz desmit papildu miljoniem no valsts budžeta, bet Finanšu ministrijā atzīst, – ne visas cerības piepildās.