Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

ASV

ASV Kabulā veikušas uzlidojumu "Islāma valsts" auto

ASV Kabulā veikušas uzlidojumu "Islāma valsts" auto 2

ASV bruņotie spēki svētdien pavēstīja, ka Afganistānas galvaspilsētā Kabulā veikuši uzlidojumu, lai novērstu tūlītējus draudus, ko teroristu grupējuma “Islāma valsts” vietējais atzars radījis Kabulas lidostai.

Pabriks: ASV ir jāparāda, ka tā spēj vadīt rietumu pasauli

Pabriks: ASV ir jāparāda, ka tā spēj vadīt rietumu pasauli 7

Pašlaik ASV ir galvenā militārā vara rietumos un tai ir jāparāda, ka viņa spēj vadīt rietumu pasauli, šodienas Aizsardzības ministrijas organizētajā tiešsaistes diskusijā “Migrācija kā hibrīdkara ierocis pret Latviju: kas tālāk?” uzsvēra aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP).

Elektrodzinēji kļūst arvien populārāki arī "superauto" saimē

Elektrodzinēji kļūst arvien populārāki arī "superauto" saimē

Tikko aizvadīts ikgadējais luksus auto šovs Kalifornijā, Amerikas Savienotajās Valstīs. Arī superdārgo auto segmentā ir viena lieta, no kuras ir grūti izvairīties – pieprasījums padarīt tos videi draudzīgākus, vēsta TV3 raidījums ”900 sekundes”.

ASV pieņemas spēkā tropu vētra Freds

ASV pieņemas spēkā tropu vētra Freds

Pirmdienas, 16. augusta, rītā ASV pastiprinājusies tropu vētra Freds, maksimālajam vēja ātrumam sasniedzot gandrīz 60 jūdzes stundā, ziņo ASV Nacionālais viesuļvētru centrs (NHC).

Hakeri nozaguši rekordlielu kriptovalūtu daudzumu

Hakeri nozaguši rekordlielu kriptovalūtu daudzumu

ASV uzņēmums “Poly Network”, kas specializējies kriptovalūtu pārskaitīšanā, otrdien paziņoja, ka hakeri uzlauzuši tā drošību un nozaguši rekordlielu kriptovalūtu daudzumu potenciālā 600 miljonu ASV dolāru vērtībā.