Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 1. decembris

Arnolds, Emanuels

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“ASV prezidenta vēlēšanas” aktualitātes

Tramps par palikšanu prezidenta amatā atzīst, ka to "pateiks laiks"

Tramps par palikšanu prezidenta amatā atzīst, ka to "pateiks laiks" 20

ASV prezidents Donalds Tramps piektdien preses konferences gaitā Vašingtonā atzina, ka to “pateiks laiks”, vai viņš arī turpmāk paliks Savienoto Valstu prezidenta amatā, ar šo izteikumu nonākot vistuvāk tam, lai atzītu, ka viņš 3.novembra vēlēšanās cietis sakāvi, ko viņš līdz šim nav izdarījis.

Baidens izveidojis Covid-19 krīzes komandu

Baidens izveidojis Covid-19 krīzes komandu 1

ASV prezidenta amata ievēlētais Džo Baidens pirmdien nosauca zinātnieku vārdus, kas vadīs viņa administrācijas Covid-19 krīzes komandu, šādi signalizējot, ka plāno cīņai ar pandēmiju noteikt augstāko prioritāti jau ar pirmajām savas prezidentūras dienām.

Baidens gatavojas varas pārņemšanai no Trampa

Baidens gatavojas varas pārņemšanai no Trampa 2

ASV prezidenta vēlēšanu uzvarētājs demokrātu kandidāts Džo Baidens sācis gatavošanos varas pārņemšanai no līdzšinējā prezidenta Donalda Trampa, kurš gan attiecies atzīt savu sakāvi.

Baidens aicina uz vienotību valstī

Baidens aicina uz vienotību valstī 2

Demokrātu kandidāts uz ASV prezidenta amatu Džo Baidens pēc uzvaras vēlēšanās aicināja uz vienotību valstī un apsolīja jaunu dienu Amerikai.

Tramps atsakās atzīt savu sakāvi

Tramps atsakās atzīt savu sakāvi 9

Pašreizējais Baltā nama saimnieks Donalds Tramps atteicies atzīt savu sakāvi ASV prezidenta vēlēšanās, lai gan visi vadošie Savienoto Valstu televīzijas kanāli par vēlēšanu uzvarētāju sestdien atzinuši demokrātu kandidātu Džo Baidenu.

ASV prezidenta vēlēšanas: Džordžijā balsis tiks pārskaitītas

ASV prezidenta vēlēšanas: Džordžijā balsis tiks pārskaitītas

Džordžijas pavalsts piektdien paziņojusi, ka pārskaitīs otrdien ASV prezidenta vēlēšanās nodotās balsis, jo saskaņā ar sākotnējiem skaitīšanas rezultātiem bijušais viceprezidents Džo Baidens pašreizējo Baltā nama saimnieku Donaldu Trampu apsteidzis tikai par mata tiesu.

Baidens izvirzījies vadībā Pensilvānijā

Baidens izvirzījies vadībā Pensilvānijā

Turpinoties balsu skaitīšanai otrdien notikušajās ASV prezidenta vēlēšanās, demokrātu kandidāts Džo Baidens piektdien izvirzījies vadībā Pensilvānijas pavalstī.

Baidens apsteidz Trampu Džordžijā

Baidens apsteidz Trampu Džordžijā 1

Demokrātu partijas kandidāts ASV prezidenta vēlēšanās Džo Baidens piektdien balsu skaitīšanas gaitā apsteidzis savu sāncensi  republikāni un pašreizējo Baltā nama saimnieku Donaldu Trampu Džordžijā, lai gan vēl ir pāragri prognozēt, kurš iegūs šā štata 16 elektoru balsis, ziņo telekanāli CNN un “Fox News”.

ASV turpinās balsu skaitīšana dažos atlikušajos štatos

ASV turpinās balsu skaitīšana dažos atlikušajos štatos 1

ASV ceturtdienas rītā turpinās balsu skaitīšana dažos atlikušajos štatos otrdien notikušajās prezidenta vēlēšanās, kuros atstatums starp Donaldu Trampu un Džo Baidenu ir pārāk maza, lai vienu no viņiem kādā no šiem štatiem pasludinātu par uzvarētāju.