Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 14. maijs

Sofija, Taiga, Airita, Arita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Astrologs Kristaps Baņķis

Čika laiks jeb Mēness bez kursa: kā to izmantot savā labā?

Čika laiks jeb Mēness bez kursa: kā to izmantot savā labā? 1

Tukšās dienas jeb čika laiks iestājas aptuveni ik pēc divām dienām, un tas var ilgt no dažām minūtēm līdz diennaktij. Kā uzsver astrologs Kristaps Baņķis, no čika laika nevajadzētu baidīties, bet to prast izmantot savā labā.

Enerģētiski tik naidīgs pilnmēness aptumsums sen nav bijis: kā 27. jūliju izdzīvot pēc iespējas mierīgi

Enerģētiski tik naidīgs pilnmēness aptumsums sen nav bijis: kā 27. jūliju izdzīvot pēc iespējas mierīgi 5

27. jūlijā gaidāms pilns mēness aptumsums, kas kā vienīgais būs redzams arī Latvijā. Potenciāli sārtās krāsas dēļ tas dēvēts par Asiņaino Mēnesi. Enerģētiski tik draudīgs pilnmēness aptumsums sen nav piedzīvots. Turklāt astroloģiski papildu efektu dos sakritība ar dižčika sākumu 26. jūlijā, kad Merkurs uzsāks savu ačgārno kustību.

“Lai Dievs stāv mums klāt!" Astrologs brīdina par postu, kas sagaida vasaras turpinājumā

“Lai Dievs stāv mums klāt!" Astrologs brīdina par postu, kas sagaida vasaras turpinājumā 15

Līdz ar melno piektdienu sākusies saspringtu aptumsumu sērija, kas noslēgsies vien augusta beigās. ”Gaidāms karmisku notikumu piesātināts vasaras turpinājums, ko pavadīs daudz skandalozu, neparastu notikumu un to jaudīga izlāde negadījumos, kaitniecībā un pat katastrofās. Sargiet katrs pats sevi, un lai Dievs stāv mums klāt!” brīdina astrologs un numerologs Kristaps Baņķis.

''Šis ir tikai sākums, nāves būs izteikti vairāk.'' Astrologs prognozē nebijuši drausmu gadu

''Šis ir tikai sākums, nāves būs izteikti vairāk.'' Astrologs prognozē nebijuši drausmu gadu 14

Dažu dienu laikā mūžībā devušās vairākas sabiedrībā zināmas personas, tostarp arī pašu mājās – komponists Aleksandrs Kublinskis, kinorežisors Aivars Freimanis, pazīstamais fotogrāfs Vilhelms Mihailovskis. Kā sarunā ar Skaties.lv norāda astrologs un numerologs Kristaps Baņķis, vairāku slavenu personu došanās mūžībā salīdzinoši īsā laika posmā nav sakritība.

Ko astrologs sola Pērtiķa gadā?

Ko astrologs sola Pērtiķa gadā?

Pirmdien kazu nomainīs pērtiķis. 8. februārī pulksten 16.39 pēc austrumu kalendāra sāksies Ugunīgā pērtiķa gads. Ko mums sola Pērtiķa gads pēc astrologu ieskaties?

Šodien <i>melnā piektdiena</i>. Ko iesaka astrologs?

Šodien melnā piektdiena. Ko iesaka astrologs?

Piektdien, tā dēvētajā melnajā piektdienā, ieteicams rīkoties maksimāli atbildīgi un piesardzīgi, jo sakritīs vairāki astroloģiskie spriedzes un neveiksmju cēloņi, saka sertificēts astrologs Kristaps Baņķis.