Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Asinis

VADC atceļ mobilā autobusa izbraukumus

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) no 23. janvāra uz aukstā laika periodu pārtrauc mobilā autobusa izbraukumus pie donoriem un aicina uzņēmumus aktīvi iesaistīties asins krājuma papildināšanā, organizējot Donoru dienas savā uzņēmumā.

"Klau, no viņa taču tek asinis!" Rīgas kanāla bebrs sakodis suni!

"Klau, no viņa taču tek asinis!" Rīgas kanāla bebrs sakodis suni! 13

Tas bija 2010. gadā, kad Rīgas domes ierēdņi paziņo, ka turpmāk galvaspilsētas iedzīvotājiem būs sadzīvot ar pilsētas kanālā esošajiem bebriem. Līdz šim brīdim tas izdevies ar mainīgām sekmēm, jo ik pa brīdim izskan pārmetumi par to, ka dzīvnieki bojā ūdens malā esošos kokus.

KHL regulārā čempionāta noslēguma mačā starp Rīgas Dinamo un Sanktpēterburgas SKA bija vērojama īsta bezkompromisa cīņa. Lai gan rīdzinieki pirms mača bija zaudējuši cerības uz izslēgšanas turnīru, tomēr laukumā parādīja ”kapiņu”. Hokejs ir īstu vīru spēle un šoreiz neiztika bez asinīm, izsistiem zobiem un savainojumiem.

KHL regulārā čempionāta noslēdzošajā mačā Rīgas Dinamo savā laukumā uzņēma Sanktpēterburgas SKA vienību. Otrā perioda izskaņā rīdzinieku uzbrucējs Miks Indrašis pārkāpa noteikumus pret Jevgēņiju Dadonovu, bet cīņas epizodē pretinieks ar slidu Dinamo spēlētājam pārgrieza augšlūpu.

Lebrons Džeimss ieskrien operatorā un laukumu pamet ar asiņojošu galvu

SĀPĪGI Lebrons Džeimss ieskrien operatorā un laukumu pamet ar asiņojošu galvu

NBA finālsērijas ceturtajā mačā ļoti nepatīkamu sadursmi piedzīvoja Klīvlendas Calaviers zvaigzne Lebrons Džeimss. Otrās ceturtdaļas 6. minūtē Džeimss devās uz grozu, taču viņu ar piezīmi apturēja Endrjū Boguts. Cavaliers zvaigzne pēc kontakta zaudēja līdzsvaru un ielidoja laukuma malā esošā operatora kamerā.

Huligāns sajauc kāpņu telpas un aiz dusmām izsit stiklus

Naktī uz 2. janvāri ap pulksten 1:50 Teikas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Nīcgales ielu, Rīgā. Kādas mājas iedzīvotāji ziņoja, ka nezināma persona kāpņutelpā vairākos stāvos izsitusi logus, vēsta Valsts policija.