Piektdiena, 17. septembris

Vera, Vaira, Vairis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Artuss Kaimiņš

Deputāti kritizē izmeklētāju darbu Kaimiņa lietā

Deputāti kritizē izmeklētāju darbu Kaimiņa lietā 1

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas atsevišķi deputāti šodien veltīja kritiku izmeklētāju darbam Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa lietā, bet lēmumu par viņa izdošanu kriminālvajāšanai vēl nepieņēma.

KNAB rosina vēlreiz apsūdzēt deputātu Kaimiņu

KNAB rosina vēlreiz apsūdzēt deputātu Kaimiņu 1

Ģenerālprokuratūra saņēmusi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) ierosinājumu sākt kriminālvajāšanu pret 13.Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Svētku foto: apprecējusies Artusa Kaimiņa bijusī mīļotā

Svētku foto: apprecējusies Artusa Kaimiņa bijusī mīļotā

8. augustā laulības ostā iestūrējusi psiholoģe Natālija Bartuševiča un uzņēmējs Alvis Ledskalniņš. Natālija iemantoja plašāku sabiedrības atpazīstamību 2016.gadā, kad saderinājās ar deputātu Artusu Kaimiņu, attiecības izjuka un skaistā sieviete atrada savu īsto mīlu!

Plāno aizliegt Georga lenšu izmantošanu publiskos pasākumos

Plāno aizliegt Georga lenšu izmantošanu publiskos pasākumos 16

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija trešdien, 3. jūnijā, konceptuāli atbalstīja grozījumus likumos, kas paredz aizliegumu publiskos izklaides un svētku pasākumos, kā arī sapulcēs, gājienos un piketos izmantot Georga lentes.

Krievu valodā raidošo kanālu ierobežojošie grozījumi tuvojas finišam

Krievu valodā raidošo kanālu ierobežojošie grozījumi tuvojas finišam 3

Starp dažādiem ar Covid-19 saistītiem tematiem ir jau iepriekš iesākti jautājumi, kurus Saeimas deputāti tagad apspriež attālināti. Viens no tiem – par televīzijas valodu klāstu mājās pieejamajos kanālos. Valsts prezidents iepriekš aicināja latviešu un citās Eiropas Savienības valodās pieejamo kanālu pieejamību pamatpiedāvājumā noteikt ne mazāku par 80{28365323c6a73bea56fd461b670ab4a804afbd7414833fa3b9d47387d861e37c}.

Kaimiņam atlabšana no Covid-19 prasījusi 34 dienas

Kaimiņam atlabšana no Covid-19 prasījusi 34 dienas

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš pēc inficēšanās ar Covid-19 mājās karantīnā pavadījis 34 dienas, līdz beidzot viņa testi uz slimību bijuši negatīvi, sociālajos tīklos paziņojis pats deputāts.