Otrdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Artūrs Špaks

"Bez Tabu" Japānā uziet… kaku muzeju

"Bez Tabu" Japānā uziet… kaku muzeju 6

Vienā no Tokijas lielveikaliem “Bez Tabu” redzeslokā nonāk kāds muzejs. Jau pie tā ieejas redzami dažādi stilizēti izkārnījumi, liela izmēra statuja. Izrādās, ka tā ir viena no Kaku muzeja filiālēm.

Sportistiem Tokijā jāsadzīvo ar pamatīgu svelmi

Sportistiem Tokijā jāsadzīvo ar pamatīgu svelmi 1

Visas olimpisko spēļu celtnes un objekti aprīkoti ar gaisa kondicionieriem, lai būtu iespējams patverties no pamatīgās svelmes. Jau plkst. 11.00 no rīta gaisa temperatūra sakarst līdz +32 grādiem, kas kopā ar lielo gaisa mitrumu rada ļoti sarežģītus apstākļus atlētiem.

Bez Tabu šķetina limuzīna "Jāņu nakts krāsā” fenomenu

Bez Tabu šķetina limuzīna "Jāņu nakts krāsā” fenomenu

http://tv3play.skaties.lv/goTo/3061147VAZ 2101 savu palamu ”kapeika” ieguva pateicoties apaļajiem lukturiem. Tam par pamatu ņemts itāļu FIAT 124, kas pielāgots padomijas ceļiem un klimatiskajiem apstākļiem. Rīgas motormuzejā VAZ 2101 atrodams kulta auto sadaļā.

Vecrīgā atver alus salonu, kur plānots tirgot 900 dažādus alus

Vecrīgā atver alus salonu, kur plānots tirgot 900 dažādus alus 31

Spītējot pandēmijai, Šikoru ģimene lēmusi piepildīt ģimenes galvas Andreja sapni un Vecrīgā vēruši durvis alus salonam. Telpas lielākoties iekārtotas saviem spēkiem. Palīdzīgu roku neatteica ne meita, ne dēls, ne sieva. Arī šobrīd bērni regulāri nāk talkā vecākiem un alus salonā veic dažādus pienākumus.

“Naudas nav!” Norāda uz VID lēmumiem neizmaksāt dīkstāves pabalstus

“Naudas nav!” Norāda uz VID lēmumiem neizmaksāt dīkstāves pabalstus 165

Grāmatnīcas ”Valters un Rapa” valdes locekle Iveta Ozola darba dienas vidū raidījumu “Bez Tabu” sagaida tukšā veikalā. Vecrīgā esošajā trīsstāvīgajā grāmatnīcā pamanām vien divus pircējus. Pirms pandēmijas telpās čumēja un mudžēja no tūristiem un grāmatu draugiem, bet šā gada sākumā situācija pasliktinājusies tik ļoti, ka uzņēmēja lūgusi valsts atbalstu.

Latvijas jaunākā "influencere" - piecgadīgā Dārta Dejus

Latvijas jaunākā "influencere" - piecgadīgā Dārta Dejus 95

Ar radio ”SWH” raidījuma vadītāju Sandu Dejus un piecgadīgo Dārtu Dejus tiekamies rotaļu laukumā Brasā. Dārtai jau divus gadus ir profils populārajā aplikācijā ”Instagram”. Pirmo video, kur Dārta raksturo sievietes, noskatījušies jau vairāk nekā 20 tūkstoši sekotāju.