Sestdiena, 27. novembris

Lauris, Norberts

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Artis Pabriks

Pabriks: ASV ir jāparāda, ka tā spēj vadīt rietumu pasauli

Pabriks: ASV ir jāparāda, ka tā spēj vadīt rietumu pasauli 7

Pašlaik ASV ir galvenā militārā vara rietumos un tai ir jāparāda, ka viņa spēj vadīt rietumu pasauli, šodienas Aizsardzības ministrijas organizētajā tiešsaistes diskusijā “Migrācija kā hibrīdkara ierocis pret Latviju: kas tālāk?” uzsvēra aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP).

Aizsardzības ministrija attīstīs daudz spēcīgāku medicīnisko dienestu

Aizsardzības ministrija attīstīs daudz spēcīgāku medicīnisko dienestu 6

Lai arī aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP) pagājušajā nedēļā pauda apņēmību, ka armiju varētu iesaistīt iedzīvotāju vakcinēšanā, vēl aizvien nekādi konkrēti soļi nav sperti, jo nav skaidri zināms, kad varētu sākties iedzīvotāju masveida potēšana. Tikmēr ministrija sola stiprināt kara medicīnas sfēru, iegādājoties pārvietojamo kara hospitāli un veidojot arī stacionāro hospitāli.

Lietotāju privātuma dēļ neiesaka izmantot "WhatsApp"

Lietotāju privātuma dēļ neiesaka izmantot "WhatsApp" 38

Pēdējo nedēļu laikā pamatīgas peripetijas skārušas viedtālruņu lietotni “WhatsApp”. To plaši lieto arī Latvijas iedzīvotāji. “WhatsApp īpašnieks “Facebook” paziņoja, ka turpmāk “WhatsApp” lietotāju dati tiks vairāk integrēti ar “Facebook”.

Pabriks: Covid-19 pandēmija pasliktina drošības vidi pasaulē

Pabriks: Covid-19 pandēmija pasliktina drošības vidi pasaulē 3

Saskaroties ar Covid-19 pandēmijas un citiem izaicinājumiem, drošības vide pasaulē nekļūst stabilāka un diemžēl daudzviet pasaulē “taisnība tiek prasīta ar spēka, nevis ar likuma palīdzību”, šodien uzrunā Saeimas debatēs par valsts budžeta projektu pirms pirmā lasījuma sacīja aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP), akcentējot aizsardzības jomas nozīmi.

Saeima apstiprina Valsts aizsardzības jauno koncepciju

Saeima apstiprina Valsts aizsardzības jauno koncepciju 1

Latvijas lielākais militārais drauds joprojām ir Krievija, taču nestabilitāte Baltkrievijā rada jaunus riskus, tā ceturtdien teica aizsardzības ministrs Artis Pabriks (“Attīstībai/Par!”), uzrunājot Saeimu.

"Attīstībai/Par!" biedriem nezinot, par AM parlamentāro sekretāri iecelta kādreizējā ātro kredītu un būvnieku aktīva lobiste Baiba Bļodniece

"Attīstībai/Par!" biedriem nezinot, par AM parlamentāro sekretāri iecelta kādreizējā ātro kredītu un būvnieku aktīva lobiste Baiba Bļodniece 20

Apvienības “Attīstībai/Par!” biedriem nezinot, par aizsardzības ministrijas parlamentāro sekretāri iecelta kādreizējā ātro kredītu un būvnieku aktīva lobiste Baiba Bļodniece. Viņa piedalījās augustā notikušajās Rīgas domes vēlēšanās un sevi pieteica kā aktīvu cīnītāju par sieviešu tiesībām.

Pabriks: Latvijai patlaban nav tiešu militāru draudu

Pabriks: Latvijai patlaban nav tiešu militāru draudu 3

Latvijai patlaban nav tiešu militāru draudu, taču aizsardzības resora plānos ir izspēlēti daudzi un dažādi scenāriji par situācijas pasliktināšanos Baltkrievijā, aģentūrai LETA atzina aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP).