Piektdiena, 3. decembris

Baiba, Barbara, Barba

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Arnis Kaktiņš

Latvijas iedzīvotāji iecietīgi pret krāpšanos

Latvijas iedzīvotāji iecietīgi pret krāpšanos 1

Iedzīvotāji ir samērā iecietīgi pret dažādām maza mēroga krāpnieciskām darbībām, secināts firmas SKDS socioloģiskajā aptaujā. Visvairāk iecietīgi iedzīvotāji ir par to, ja viņiem par pirkumu vai pakalpojumu netiek izsniegts čeks – par to atbildīgajām iestādēm noteikti ziņotu 15% iedzīvotāju.

Skandāls Saeimas namā! Balodis: Eksprezidents Ulmanis ir ļoti apvainojies

Skandāls Saeimas namā! Balodis: Eksprezidents Ulmanis ir ļoti apvainojies 27

LNT Ziņas noskaidrojušas, ka Saeimas apsargs tā vietā, lai Guntim Ulmanim ļautu ienākt, bijušajam prezidentam licis uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Eksprezidentu tas aizvainojis, tāpēc viņš devies prom. Skandalozo starpgadījumu izmeklē Saeimas Drošības birojs, bet parlamenta administrācija vērtē, vai nepieciešams mainīt kārtību, kā Saeimā tiek īstenots drošības režīms.

Kas izšķīra ASV prezidenta vēlēšanu rezultātu?

Kas izšķīra ASV prezidenta vēlēšanu rezultātu?

Donalds Tramps dažu mēnešu laikā ir paguvis pārsteigt divreiz. Kampaņas sākumā tika prognozēts, ka visai ātri no cīņas viņš izstāsies. Pēc tam tas, ka viņš noteikti netiks ievēlēts. Tādēļ viens no šodien biežāk uzdotajiem jautājumiem – kur kļūdījās prognozes?

Līdz pašvaldību vēlēšanām 9 mēneši. Kādas "aprēķina laulības" tiek slēgtas?

Līdz pašvaldību vēlēšanām 9 mēneši. Kādas "aprēķina laulības" tiek slēgtas? 1

Cīņa par varu Rīgā notiks jau pavisam drīz – līdz pašvaldību vēlēšanām atlikuši tikai nepilni deviņi mēneši. Ideja, ka Latvijas galvenajām partijām jāveido kopīgs saraksts, lai atņemtu varu Saskaņas un Gods Kalpot Rīgai apvienībai, nav jauna. Šāds aicinājums izskanēja arī pirms iepriekšējām Saeimas vēlēšanām, taču nerealizējās.

Pieaug iedzīvotāju pesimisms. Aizvien mazāk tic labām pārmaiņām

Pieaug iedzīvotāju pesimisms. Aizvien mazāk tic labām pārmaiņām

Jaunākais Baltic International Bank Latvijas barometra pētījums atklāj satraucošu ainu. Cilvēki negatīvāk vērtē pašreizējo valsts ekonomisko stāvokli, drūmās krāsās redz nākotnes izaugsmes perspektīvas un negatīvi vērtē paši savu labklājības līmeni.