Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Otrdiena, 22. augusts

Rudīte, Everts

Horoskops aunam

Kāds fantastisks pasākums tavā virsvadībā var aizkavēties dēļ citu cilvēku vienaldzības vai spītības. Tev jāatrod pareizās pogas, uz kurām uzspiest, lai pārliecinātu kolēģus vai draugus neboikotēt notiekošo.

Horoskops vērsim

Šodien tevi var nomākt kādi materiālas vai finansiālas dabas ierobežojumi, no kuriem nevarēsi izbēgt un nāksies sakārtot šos jautājumus saskaņā ar prasīto vai likumīgo.

Horoskops dvīņiem

Neesi pārāk bargs un nosodošs un saņemsi cilvēku lielo paldies. Ja neilgojies pēc kāda pateicības, tad vismaz apzinies, ka nodomus šobrīd vienatnē neizdosies realizēt un tā vai citādi nāksies meklēt kādu kompanjonu.

Horoskops vēzim

Šodien vari iedzīvoties jaunos pienākumos – gan profesionālos, gan personīgos. Nekurni, jo tas ir vieglākais un patīkamākais ceļš uz personīgo vai profesionālo atzinību un arī paaugstinājumu amatā.

Horoskops lauvai

Aktivitāti un patīkamo šodien izdosies savienot. Itin labi izdosies plāni vai projekti, ja tie ir saistīti ar sportu, tūrismu un tirdzniecību. Ja neko tādu neesi iecerējis, dodies uz randiņu vai uzņem viesus.

Horoskops jaunavai

Patīkamas pārmaiņas ir sasniegušās arī tavu ģimenes ligzdiņu. Attiecības ar dzīvesbiedru vai vecākiem kļūs patiesākas un sirsnīgākas. Atļaujies pajokot gan par savām gan mājinieku ķibelēm.

Horoskops svariem

Šodien nav tā piemērotākā diena, lai nodotos garām apcerēm vai kalkulācijām par kādu risināmu jautājumu. Enerģētiska rīcība nodrošinās iespēju uzsākt kādu ilgtermiņa biznesa sadarbību.

Horoskops skorpionam

Šodien esi pieejams un demokrātisks, nav īstais laiks dižoties ar savu autoritāti. Strādājot pie kāda nopietna uzdevuma saplāno savas darbības un tikai tad sāc deleģēt pienākumus citiem.

Horoskops strēlniekam

Tavs šīs dienas uzdevums vai plāns tiešām piedzīvos skaistu sākumu un labu ceļavēju. Vienu otru šķērsli gan nāksies pārvarēt, bet spēsi to izdarīt ātri un dosies tālāk, atpakaļ neskatoties.

Horoskops mežāzim

Ja nevēlies pārāk zīmēties kādā pasākumā vai ar darbu saistītā saietā, paliec ēnā, bet saglabā visu redzošas un dzirdošas acis un ausis. Savus nodomus un vēlmes realizēsi ar citu cilvēku rokām.

Horoskops ūdensvīram

Profesionālās un personīgās attiecības netiks dibinātas lēnīgās un izjustās sarunās, bet gan košās un neaizmirstamās tikšanās etīdēs. Nemierīgā enerģētika tevi patīkami satrauks.

Horoskops zivīm

Jo spēcīgāka būs tava vēlme kaut ko izdarīt vai novest līdz galam, jo sāpīgāk uztversi visus šķēršļus un ierobežojumus, kuri stāsies tavā ceļā. Padomā kā apmānīt savu lielo degsmi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Armija

Ādažos svinīgi sagaida slovāku kājnieku rotu

Ādažos svinīgi sagaida slovāku kājnieku rotu

Šodien Ādažu bāzē svinīgi sagaidīta Slovākijas bruņoto spēku mehanizētā kājnieku rota. Ceremonijā piedalījās aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, Nacionālo bruņoto spēku komandieris Leonīds Kalniņš, Slovākijas vēstnieks un brigādes ģenerālis.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Zviedrija atjaunos obligāto militāro dienestu

Zviedrija atjaunos obligāto militāro dienestu 1

Zviedrija atjaunos obligāto militāro dienestu. Šāds lēmums pieņemts saistībā ar drošības situācijas pasliktināšanos Baltijas jūras reģionā, kā arī to, ka Zviedrijas Bruņotie spēki nespēj piesaistīt pietiekami daudz rekrūšu.

“Dzelzs dūre” Latvijā – ieradusies jauna amerikāņu karavīru vienība

"Dzelzs dūre" Latvijā - ieradusies jauna amerikāņu karavīru vienība

Latvijā ieradusies ASV armijas tā dēvētā ”dzelzs dūre”! Šodien ar svinīgu sagaidīšanas ceremoniju Latvija uzņēma kārtējo ASV bruņoto spēku vienību, kurai šoreiz līdzi ir arī smagā bruņutehnika, tostarp 15 tanki, sešas kaujas mašīnas, divas inženieru tehnikas vienības mīnu lauka iznīcināšanai un cita mazāka tehnika.

Ādažos sāk būvēt 27 miljonu vērtu bruņutehnikas laukumu

Ādažos sāk būvēt 27 miljonu vērtu bruņutehnikas laukumu

Ar svinīgu kapsulas iemūrēšanu sākts vērienīgs militārās infrastruktūras projekts – Ādažos būvēs militārās tehnikas parku. Tajā būs gan remontdarbnīcas, gan laukumi, kuros turēt armijas braucamos. Grandiozais projekts no valsts budžeta izmaksās 27 miljonus eiro, un to iecerēts pabeigts triecientempā – gada laikā.

Topošais NBS komandieris sola neatjaunot obligāto militāro dienestu

Topošais NBS komandieris sola neatjaunot obligāto militāro dienestu

Jaunieši var neuztraukties – arī pēc komandiera nomaiņas Nacionālie bruņotie spēki (NBS) pie obligātā militārā dienesta atgriezties neplāno. To Saeimā apstiprināja topošais Latvijas bruņoto spēku komandieris Leonīds Kalniņš. Taču uz priekšdienām pastiprināta uzmanība gan tiks pievērsta Zemessardzes kaujasspēju stiprināšanai.

Latvijas karavīri vairāk ēdīs vietējos produktus

Latvijas karavīri vairāk ēdīs vietējos produktus

Latvijas karavīriem pēc iespējas vairāk uzturā jālieto daudz kvalitatīvākie vietējie, nevis importa produkti. Ar šādu ideju šodien Aizsardzības ministrijā ar vietējiem lauksaimniekiem un pārtikas ražotājiem tika slēgts līgums par sadarbību Nacionālo bruņoto spēku nepārtrauktā apgādē ar augstākās kvalitātes un vides standartiem atbilstošu produkciju.

Zinātnieki izstrādā ēdienkarti Latvijas armijai

Zinātnieki izstrādā ēdienkarti Latvijas armijai 1

Garšīgu, veselīgu, drošu un ar garu derīguma termiņu. Mielastu ar šādu raksturojumu veido Latvijas Lauksaimniecības universitātes pārtikas tehnologi. Turklāt no minētās maltītes kvalitātes ir atkarīga ne tikai pusdienotāju labsajūta, bet arī Latvijas drošība, jo tā tiek izstrādāta Nacionālo bruņoto spēku izsalkuma remdēšanai.

VIDEO: pieaug jauniesaukto karavīru skaits Latvijā

VIDEO: pieaug jauniesaukto karavīru skaits Latvijā

Latvijas Nacionālie bruņotie spēki kļūst lielāki. Jauniesaucamo kareivju skaits, salīdzinot ar pagājušo gadu, ir teju dubultojies. Šodien Ādažu militārajā bāzē savu pirmo dienesta dienu aizvadīja kārtējā jauno karavīru grupa.

Amfībijas, visurgājēji un “vācu armijas vāģis”… Vajag kara tehniku? Lūdzu – Ss.lv!

Amfībijas, visurgājēji un "vācu armijas vāģis"... Vajag kara tehniku? Lūdzu - Ss.lv!

Izrādās, Latvijā populārajā sludinājumu portālā Ss.lv iespējams iegādāties armijas tehniku – turklāt pircējiem tiek piedāvāti gan salīdzinoši lētāka tehnika, kā visurgājēji un iekrāvēji, gan “vāģi pontu mētšānai” [citāts no sludinājuma – red.],  gan iespaidīga un pavisam nopietna amfībija par 35 tūkstošiem eiro, novēroja portāls Skaties.lv.

Amerikāņu snaiperis piepušķojis savus nopelnus

Amerikāņu snaiperis piepušķojis savus nopelnus

Interneta žurnāla The Intercept rakstā apgalvots, ka Kriss Kails (Chris Kyle) autobiogrāfiskajā bestsellerā Amerikāņu snaiperis pārspīlējis savus patiesos militāros nopelnus.

Vai armijai jābūt tiesībām notriekt “dronus”? Saeimai pienācis laiks lemt par šo aktuālo jautājumu

Vai armijai jābūt tiesībām notriekt "dronus"? Saeimai pienācis laiks lemt par šo aktuālo jautājumu

Par tiesībām armijai noteiktos gadījumos nosēdināt vai iznīcināt bezpilota lidaparātus jeb “dronus” galīgo lēmumu pieņems Saeima. Kā skaidro Aizsardzības ministrija, šāda vajadzība kļūst aktuālāka, ņemot vērā vasarā plānotās sabiedroto militārās mācības Latvijā, kā arī jūlijā NATO Varšavas samitā gaidāmos lēmumus par papildu spēkiem reģionā.

Jauniešus Latvijā vilina armija, bet daudzus pieviļ vājie muskuļi

Jauniešus Latvijā vilina armija, bet daudzus pieviļ vājie muskuļi

Pēdējo gadu laikā arvien vairāk jauniešu Latvijā vēlas izmēģināt militāro karjeru, jo pamatīgi augušas karavīru algas un šī profesija kļūst pievilcīgāka. Tomēr līdz pat 40% gadījumu izrādās, ka pretendenti nespēj pienācīgi ātri skriet, ir ar vājiem muskuļiem vai vēdera presi un pārbaudījumos izkrīt. Tie, kas pārbaudījumus spēj nokārtot, pie vienaudžu vājuma vaino skolas un ģimenes, kurās fiziskā attīstība tiek atstāta novārtā.

Piesaki zibens karu liekajam svaram! Diēta – “trīsdiennieks”

Piesaki zibens karu liekajam svaram! Diēta - "trīsdiennieks"

Ja esi kareivīgi noskaņota pret saviem liekajiem kilogramiem, tad pašā laikā tev ir uzsākt īstu armijas diētu, kas sola trīs dienu laikā nomest 4 kilogramus. Vārdu sakot, ja nedēļas nogalē vēlies visus pārsteigt ar sava ķermeņa jaunām aprisēm, tad  sāc jau šodien.

Izmēģini spēkus un izpildi karavīru fiziskās sagatavotības testu

Izmēģini spēkus un izpildi karavīru fiziskās sagatavotības testu

Atbalstot Latvijas tautas sporta asociācijas pasākumu Latvijas veselības nedēļa 2016, Nacionālie bruņotie spēki ikvienam interesentam piedāvā izmēģināt savas spējas, pildot karavīru fiziskās sagatavotības pārbaužu normatīvus, kā arī piedalīties citās sportiskās aktivitātēs.

Latvija plāno palielināt karavīru skaitu Mali

Latvija plāno palielināt karavīru skaitu Mali

Latvija plāno pagarināt Nacionālo bruņoto spēku (NBS) dalības laiku ANO vadītajā stabilizācijas operācijā Mali Minusma. Tāpat tiek plānots palielināt karavīru skaitu šajā operācijā, vēsta LNT Ziņas.