Trešdiena, 1. decembris

Meta, Sniedze

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Aptauja

Aptauja: 74% Latvijas iedzīvotāju sliecas atbalstīt obligātu atsevišķu nozaru vakcināciju pret Covid-19

Aptauja: 74% Latvijas iedzīvotāju sliecas atbalstīt obligātu atsevišķu nozaru vakcināciju pret Covid-19 1

Kopumā 74% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju sliecas atbalstīt obligātu atsevišķu nozaru vakcināciju pret Covid-19, piemēram, sociālajiem darbiniekiem, skolotājiem un citu jomu pārstāvjiem, kur ir ciešs kontakts ar cilvēkiem, kā arī valsts un pašvaldību struktūru darbiniekiem, secināts “BENU Aptiekas” Stresa termometra datos, kas iegūti sadarbībā ar pētījumu kompāniju “Gemius”, oktobra beigās aptaujājot vairāk nekā 3100 respondentu.

Aptauja: Gada laikā iedzīvotāji biežāk sākuši lietot alkoholu

Aptauja: Gada laikā iedzīvotāji biežāk sākuši lietot alkoholu

Kopš Covid-19 pandēmijas sākuma pērnā gada pavasarī kopumā 16% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju norādījuši, ka biežāk sākuši lietot alkoholu, kas ir par 6 procentpunktiem vairāk nekā pērn oktobrī, kad šādu atbildi sniedza 10% respondentu, secināts jaunākajos “BENU Aptiekas Stresa termometra” datos, kas iegūti sadarbībā ar kompāniju “Gemius”, aptaujājot vairāk nekā 1800 iedzīvotāju.

Aptauja: Vien 19% iedzīvotāju uzskata, ka budžeta pieņemšanas process Latvijā noritēs raiti

Aptauja: Vien 19% iedzīvotāju uzskata, ka budžeta pieņemšanas process Latvijā noritēs raiti 5

Vairākas parlamenta komisijas šodien, 19. oktobrī, sāks 2022. gada budžeta izskatīšanu. Nākamā gada valsts budžetā nozīmīgs finansējums paredzēts ārstniecības personu, pedagogu un iekšlietu nozarē strādājošo darba samaksas pieaugumam. Tāpat paredzēti nozīmīgi papildu līdzekļi ar valsts drošību saistītiem pasākumiem. “Kantar TNS” aptaujā noskaidrots, kā, viņuprāt, noritēs budžeta pieņemšanas process.

Aptauja: 41% sabiedrības medijos pieejamo informācija par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas vērtē kā pietiekamu

Aptauja: 41% sabiedrības medijos pieejamo informācija par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas vērtē kā pietiekamu

Situācija uz Latvijas-Baltkrievijas robežas saglabājas saspringta. Latvijas armija sākusi izvietot pirmos dzeloņstiepļu žoga kilometrus, un Iekšlietu ministrija meklē žogu pārējai robežas daļai. ”Kantar TNS” aptaujā noskaidrots, kā iedzīvotāji vērtē medijos izskanējušo informāciju par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas.

Aptauja: septembrī pieaugusi iedzīvotāju uzticība Covid-19 vakcīnu drošumam

Aptauja: septembrī pieaugusi iedzīvotāju uzticība Covid-19 vakcīnu drošumam

Paaugstinoties Covid-19 izplatības rādītājiem, septembrī ir pieaugusi Latvijas iedzīvotāju uzticība Covid-19 vakcīnu drošumam, liecina “Benu aptiekas stresa termometra” dati, kas iegūti sadarbībā ar uzņēmumu “Gemius”, aģentūrai LETA pavēstīja sabiedrisko attiecību speciālists Austris Keišs.

Pilnībā klātienes darbu pēc pandēmijas plāno atsākt 35% uzņēmēju

Pilnībā klātienes darbu pēc pandēmijas plāno atsākt 35% uzņēmēju

Aptuveni trešdaļa jeb 35% uzņēmēju pasaulē plāno pēc Covid-19 pandēmijas darbinieku atgriešanos pilnībā klātienes darbā, liecina auditorkompānijas EY (agrāk “Ernst & Young”) jaunākais nākotnes darba vides pētījums “2021 EY Work Reimagined Employer Survey”, kurā noskaidrots darba devēju viedoklis par darba procesu organizāciju pēc pandēmijas krīzes.