Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Apsaimniekotājs

Olas vējstiklā, pārdurtas riepas, ķieģelis! Stāvvietu "karš" pie nama Rīgas centrā uzņem apgriezienus

Olas vējstiklā, pārdurtas riepas, ķieģelis! Stāvvietu "karš" pie nama Rīgas centrā uzņem apgriezienus 24

Rīdziniece Līga, kura nesen sākusi dzīvot daudzdzīvokļu namā Rīgas Centrā, par automašīnas novietošanu pie mājas, kurā dzīvo, sodīta: auto vējstiklā iemestas vairākas olas, pārdurta riepa un uz spēkrata atstāta zīmīte ar brīdinājumu nenovietot auto šajā stāvlaukumā. Tāpat kā brīdinājums par vēl nopietnākām sekām uz auto atstāts ķieģelis.

"Pamatīga smirdoņa, pretīgi!" Pēc ilgstošas līķa trūdēšanas dzīvoklī nesteidz tīrīt telpas; iedzīvotāji izmisumā

"Pamatīga smirdoņa, pretīgi!" Pēc ilgstošas līķa trūdēšanas dzīvoklī nesteidz tīrīt telpas; iedzīvotāji izmisumā 8

Rīgā, Salnas ielā, daudzdzīvokļu nama dzīvoklī nomirusi sieviete, kuras mirstīgās atliekas uzietas un aizvestas mēnesi pēc nāves. Līķim ilgstoši atrodoties dzīvoklī, namā izplatījusies ļoti nepatīkama smaka, kas dzen izmisumā iedzīvotājus. Namā mītošie ir neizpratnē, kāpēc mājas apsaimniekotājs “Rīgas namu pārvaldnieks” neorganizē dzīvokļa tīrīšanu.

""Ģēnijs" ierīko volejbola laukumu pagalmā!" Rēzekniešus pārsteidz izbūve pagalmā

""Ģēnijs" ierīko volejbola laukumu pagalmā!" Rēzekniešus pārsteidz izbūve pagalmā 12

Rēzeknieši, dzīvojoši daudzdzīvokļu namu apkaimē, neizpratnē, kāpēc pagalma vidū tiek izbūvēts volejbola laukums, kamēr samilzusi ir problēma ar automašīnu novietošanu. Iedzīvotāji neizpratnē norāda, ka konkrētajā teritorijā labprātāk redzētu papildu auto novietnes, nevis volejbola spēli, kuras laikā bumba var apskādēt turpat netālu novietotās automašīnas.

"Izliekas, ka invalīdu nav!" Cietsirdība Rēzeknē: kaimiņu tumsonība invalīdei liedz piekļuvi dzīvoklim

"Izliekas, ka invalīdu nav!" Cietsirdība Rēzeknē: kaimiņu tumsonība invalīdei liedz piekļuvi dzīvoklim 37

Rēzeknieti Anitu smaga slimība piekalusi ratiņkrēslam. Centienus dzīvot cilvēka cienīgu, no citiem neatkarīgu dzīvi ierobežo tumsonīgu līdzcilvēku cietsirdība: vairums daudzdzīvokļu nama (kopīpašuma) kaimiņu, piesaucot absurdus argumentus, nedod piekrišanu uzbrauktuves uz sievietes pirmā stāva dzīvokli izveidei. Izplūstot asarās un esot bezspēcīgai kaimiņu tumsonības un stūrgalvības priekšā, sieviete ratiņkrēslā pauž neizpratni arī par likumdošanu, kas viņai pieprasa lūgt svešiniekiem atļauju izkļūt ārpus četrām sienām.

"100 cilvēku uz ielas! Ilgāk gaidīt nevaram!" Pēc ugunsgrēka Rīgas daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājus neapskaust

"100 cilvēku uz ielas! Ilgāk gaidīt nevaram!" Pēc ugunsgrēka Rīgas daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājus neapskaust 2

Rīdzinieki no Bajāru ielas 16. nama nonākuši neapskaužamā situācijā: pēc ugunsgrēka, kas 25. jūlijā plosīja māju, izdegusi autostāvvieta, elektrokomunikācijas, kā rezultātā nav siltā ūdens un elektrības. Iedzīvotāji pieprasa apsaimniekotājam ”Civinity” un mājas apdrošinātājam ”Ergo” rīkoties, jo jau trešo nedēļu teju 50 dzīvokļu iemītnieki, tostarp ģimenes ar maziem bērniem, spiesti mitināties kur nu kurais.

Korupcijas ārprāts Rēzeknē! Jau gadu pārtraukta mājas siltināšana iespējamās kukuļošanas un izmaksu uzpūšanas dēļ

Korupcijas ārprāts Rēzeknē! Jau gadu pārtraukta mājas siltināšana iespējamās kukuļošanas un izmaksu uzpūšanas dēļ

Pirms diviem gadiem Rēzeknē uzsāka Zemnieku ielas 48. nama siltināšanas darbus. Kopš tā laika līdz šodienai nama iedzīvotāji par darbiem maksā krietni paaugstinātu maksu. Tomēr rēzeknieši jau gadu maksā ”pa tukšo”, jo pirms gada siltināšanas darbi tika apturēti un nekust no vietas. Zemnieku ielas nama remontdarbos atklājas uzpūstas izmaksas. Tāpat pret nama apsaimniekotāja ”Rēzeknes namsaimnieks” darbinieku notiek tiesvedība par kukuļa pieprasīšanu un saņemšanu no būvnieka, lai tas uzvarētu konkursā un varētu siltināt māju.

"Vecus cilvēkus noraksta, kā vienmēr!" Sirsnīgs sirmgalvju pāris gadiem slīkst Kuldīgas pusē un izmisīgi lūdz apsaimniekotājam palīdzību

"Vecus cilvēkus noraksta, kā vienmēr!" Sirsnīgs sirmgalvju pāris gadiem slīkst Kuldīgas pusē un izmisīgi lūdz apsaimniekotājam palīdzību 7

Senioru pāris Sofija un Alberts laulībā dzīvo jau 62. gadu. Dzīvē roku rokā gājuši cauri dažnedažādām grūtībām, bet ar pēdējos gados aktuālo problēmu vairs paši nespēj cīnīties. Pāra augšstāva mitekli daudzdzīvokļu namā Kuldīgas novadā regulāri nopludina ūdens šaltis. Sirmgalvji nav ne centa parādā apsaimniekotājam, tomēr aizvien gaida reālu rezultātu – salabotu jumtu –, nevis vien solījumus.