Ceturtdiena, 2. decembris

Meta, Sniedze

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Apple

Firma zaudē uzvarētu iepirkumu un veļ vainu uz Elektronisko iepirkumu sistēmu

Firma zaudē uzvarētu iepirkumu un veļ vainu uz Elektronisko iepirkumu sistēmu 5

Elīna strādā dizaina servisa aģentūrā Rīgā. Viens no galvenajiem darba uzdevumiem ir izsludināto interesējošo iepirkumu izvērtēšana un pieteikumu iesniegšana. Tas viss notiek, izmantojot valsts izstrādāto Elektronisko iepirkumu sistēmu (EIS). Tomēr tieši sistēmas dēļ uzņēmums nupat zaudējis uzvarētu iepirkumu.

"Apple" Francijā maksās 25 miljonu eiro sodu par "iPhone" darbības palēnināšanu

"Apple" Francijā maksās 25 miljonu eiro sodu par "iPhone" darbības palēnināšanu

Francijas patērētāju aizsardzības un krāpšanas apkarošanas birojs DGCCRF piektdien paziņoja, ka ASV informācijas tehnoloģiju gigants “Apple Inc.” piekritis samaksāt 25 miljonu eiro naudassodu par viedtelefonu “iPhone” lietotāju neinformēšanu, ka programmatūras atjauninājumi var palēnināt vecāku tālruņu darbību.

Brīdina par krāpniecību, no konta pazūd naudas summa, kas it kā ieturēta par "Apple" pakalpojumiem!

Brīdina par krāpniecību, no konta pazūd naudas summa, kas it kā ieturēta par "Apple" pakalpojumiem! 7

“Bez Tabu” skatītāja ziņo, ka kļuvusi par kiberzādzības upuri, turklāt tas noticis laikā, kad viņa gulējusi. No rīta pamodusies un ievērojusi, ka saņemtas divas īsziņas no bankas. “Vispirms es ievēroju paziņojumu no “Swedbank”, tur bija 110 eiro “atvilkti” un maksājuma mērķī “apple.com”, tā bija pirmā ziņa, un otrā bija no “Swedbank” par konta bloķēšanu,” stāsta “Bez Tabu” skatītāja.

"Apple" prezentē jaunos "iPhone 11" viedtālruņus

"Apple" prezentē jaunos "iPhone 11" viedtālruņus

ASV tehnoloģiju uzņēmums “Apple” otrdien prezentējis jauno viedtālruņu “iPhone 11” modeļus, samazinot cenas vienkāršākajiem no šiem modeļiem, kā arī paziņojis par plāniem nodrošināt straumēšanas un spēļu pakalpojumus, ”Apple” pretojoties tās ražojumu noieta kritumam globālajā viedtālruņu tirgū.

"Gribēju ar beisboleni viņus piekaut!" Bērns samaksā 100 eiro par austiņām, atsūta tukšu smēķu paku

"Gribēju ar beisboleni viņus piekaut!" Bērns samaksā 100 eiro par austiņām, atsūta tukšu smēķu paku 3

Pusaudze interneta vietnē samaksā teju 100 eiro par ”Apple” ražotajām ”AirPods” bezvadu austiņām. Paciņa pienāk ar būtisku kavēšanos, un tajā nav atsūtīts, par ko samaksāts. ”Omniva” pakomātā piegādātajā sūtījumā vērtīgo austiņu vietā atrod tukšu cigarešu paciņu. Tirgotājs, ko reklamē arī pašmāju tā dēvētie influenceri, iespējams, ir krāpnieks, norāda eksperti.

"Apple" ar "Apple Card" vēlas mainīt tavu maksājumu karšu izmantošanas pieredzi

"Apple" ar "Apple Card" vēlas mainīt tavu maksājumu karšu izmantošanas pieredzi

ASV informācijas tehnoloģiju gigants “Apple” pirmdien, 25. martā, izziņoja vairākus jaunumus – “Apple TV+”, piesakot konkurenci “Netflix”, “Apple News Plus”, piedāvājot par fiksētu summu mēnesī abonēt vairāk nekā 300 laikrakstu un žurnālu elektroniskos izdevumus, kā arī “Apple Arcade”, ļaujot šī pakalpojuma izmantotājiem pēc abonementa principa spēlēt spēlītes. Taču pārsteidzošākais jaunums bija “Apple Card”

Rīgā plāno atvērt Baltijā lielāko "Apple" produkcijas mazumtirdzniecības veikalu

Rīgā plāno atvērt Baltijā lielāko "Apple" produkcijas mazumtirdzniecības veikalu 14

Šā gada 9. novembrī centrālās un Austrumeiropas lielākais “Apple” produkcijas premium izplatītājs “iStyle” svin gada jubileju kopš ienākšanas Latvijas tirgū. Pirmajā darbības gadā sasniedzot vairāk nekā 2,5 miljonu eiro apgrozījumu, uzņēmums ir nolēmis paplašināt darbību un nākamajā gadā atvērt trešo veikalu Rīgā, informē “iStyle” pārstāve Agita Salmiņa.

"Apple" sola stingrāk aizsargāt lietotāju privātos datus

"Apple" sola stingrāk aizsargāt lietotāju privātos datus

Reaģējot uz datu noplūdes skandālu, kurā pēdējo mēnešu laikā ierauts sociālais tīkls “Facebook”, tehnoloģiju gigants “Apple” paziņojis, ka izstrādās rīkus, kas padarīs daudz stingrāku dažādu aplikāciju piekļuvi viedierīču īpašnieku datiem.