Pirmdiena, 18. oktobris

Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Apkure

Rīdzinieki ziemas spelgonī spiesti dzīvot bez apkures! 

Rīdzinieki ziemas spelgonī spiesti dzīvot bez apkures!  1

Ēkā Valmieras un Bruņinieku ielas krustojumā nav ierīkota centrālā apkure, katrā dzīvoklītī sildās, kā nu māk. Otrā stāva iedzīvotājs Oļģerts pirms pieciem gadiem iztērējis nepilnus divus tūkstošus gāzes katla uzstādīšanai, jauniem radiatoriem un siltajai grīdai. Taču, sākoties ziemai, neko no tā viņš nevar izmantot.

"Dzīvoklī bijuši arī astoņi grādi!" Seniore Rīgā salst, "Bez Tabu" uzbur Ziemassvētku brīnumu - "atdzīvina" radiatorus

"Dzīvoklī bijuši arī astoņi grādi!" Seniore Rīgā salst, "Bez Tabu" uzbur Ziemassvētku brīnumu - "atdzīvina" radiatorus 5

Sirmgalve dzīvoklī Rīgā salst, jo decembra vidū nav apkures. Rīdziniece sūkstās, ka ilgstoši nedz apsaimniekotājs, nedz kāds cits dienests nav spējis viņai palīdzēt atrisināt apkures problēmu. Brīnumainā kārtā pēc “Bez Tabu” iesaistīšanās notiek teju Ziemassvētku brīnums – radiatori piesilda dzīvokli.

"Cik ilgi var sēdēt aukstumā?!" Rīgā vairākiem dzīvokļiem pēkšņi pazūd apkure

"Cik ilgi var sēdēt aukstumā?!" Rīgā vairākiem dzīvokļiem pēkšņi pazūd apkure 1

Pensionāre Irma un viņas kaimiņi Ūnijas ielā nu jau vairākas dienas dzīvo bez apkures. Radiatori auksti palika 22. novembra vakarā, un kopš tā laika neviens no nama apsaimniekotāja darbiniekiem nav bijis spējīgs atrisināt nepatīkamo problēmu. Sieviete stāsta, ka nu pat jau viņai apnicis nemitīgi cīnīties ar “Rīgas namu pārvaldnieku” par savu pienākumu pildīšanu.

Jelgavā pensionāri sildās virtuvē pie gāzes plīts

Jelgavā pensionāri sildās virtuvē pie gāzes plīts 1

Jelgavnieki Mirdza un Jānis raidījumu “Bez Tabu” sagaida dzīvoklītī, kurā viņi dzīvo jau vairākus gadus. Katru ziemu viņi sagaida ar lielām bažām, jo nelielajā divistabu dzīvoklīti vairākus mēnešus nāksies pamatīgi salt.

Mājīgums – tas ir vienkārši. Ar "Uponor Smatrix Pulse"

Mājīgums – tas ir vienkārši. Ar "Uponor Smatrix Pulse"

Mājīgumam jau it kā nevajag daudz – lai nebūtu ne par siltu, ne pārāk auksti. Un, lai laime būtu pilnīga, risinājumam jābūt vienkārši lietojamam, drošam un lētam ekspluatācijā. Tādam, kura klātbūtni mājinieki pat nepamana. Galu galā, par siltumu arvien aizdomājamies tad, kad tā pietrūkst, vai tad, kad tā ir par daudz.

"Atliek vien Dievu lūgt, lai nesalstam." Alojas katlu mājā regulāri notiek avārijas situācijas

"Atliek vien Dievu lūgt, lai nesalstam." Alojas katlu mājā regulāri notiek avārijas situācijas

Īsā laika posmā raidījums “Bez Tabu” saņēma divas sūdzības no Alojas. Vietējie ziņo, ka šajā apkures sezonā vairākas reizes piedzīvotas avārijas situācijas Alojas katlu mājā. “Rezultātā cilvēkiem jāsamierinās ar aukstumu dzīvokļos, un atliek vien Dievu lūgt, lai veselības stāvoklis nepasliktinās gan pašiem, gan bērniem,” rakstīja alojieši.