Sestdiena, 18. septembris

Vera, Vaira, Vairis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Ansis Pūpols

Ekskluzīvi no Briseles: centrā dežurē armijnieki ar smago bruņojumu

Ekskluzīvi no Briseles: centrā dežurē armijnieki ar smago bruņojumu

”Līdz ar Beļģiju par bojāgājušajiem upuriem sēro Holandē, kur karogi ir nolaisti pusmastā. Drošības pasākumi bija vērojami vienā no lielākajām pasaules lidostām Amsterdamas Šipholā. Pasažierus brīdināja par to, ka to bagāžu var pārmeklēt bez brīdinājuma. Pa lidostu uzkrītoši daudz pārvietojās drošībnieki,” portālam Skaties.lv atklāj Nekā Personīga žurnālists Ansis Pūpols.

FOTO: TV3 sejas ieraksta Jaungada šova tituldziesmu

FOTO: TV3 sejas ieraksta Jaungada šova tituldziesmu

“Zvaigžņu koris”, kura sastāvā apvienojušies TV3 raidījumu vadītāji Arnis Krauze, Agnese Drunka, Kristīne Žilde-Kerēvica un Ansis Pūpols, un Latvijā zināmi mūziķi ceturtdien pulcējās ierakstu studijā, lai ieskaņotu TV3 Jaungada šova Mirklis pirms pusnakts tituldziesmu Jaunais gads tepat aiz stūra.

BALSO: Noskaidrosim šova Dejo ar zvaigzni krāšņāko pāri!

BALSO: Noskaidrosim šova Dejo ar zvaigzni krāšņāko pāri! 13

Apritējis jau vairāk par nedēļu, kopš svētdienu vakaros vairs nav skatāms šovs Dejo ar zvaigzni, kurā uzvaras laurus plūca dziedātāja Liene Greifāne. Piedāvājam jums, skatītāji un lasītāji, nobalsot par to pāri, kas visa šova laikā visbiežāk mūs pārsteidza ne tikai ar priekšnesumu, bet arī ar krāšņu izskatu uz deju laukuma.

Ansis Pūpols Dejo ar zvaigzni finālam gatavo rumbu

Ansis Pūpols Dejo ar zvaigzni finālam gatavo rumbu

Raidījuma Nekā personīga žurnālists un šova Dejo ar zvaigzni dalībnieks Ansis Pūpols savā Facebook profilā atklājis noslēpumu. Uz šova svētdienas lielo finālu viņš ar savu deju partneri Lesju Bogačovu gatavo rumbu!

Pūpols: Nebalsojiet par mani, bet gan par Kendžu!

Pūpols: Nebalsojiet par mani, bet gan par Kendžu! 2

Šodien savā Facebook profilā izbijušais šova Dejo ar zvaigzni dalībnieks, Nekā personīga žurnālists Ansis Pūpols nopublicējis video, kurā aicina balsot nevis par sevi, bet gan Lieni Greifāni jeb Kendžu!

Pūpola pēdējais džaivs

Pūpola pēdējais džaivs

Ansis Pūpols ar savu deju partneri Lesiu Bogačovu nodejoja džaivu rokenrola stilā. Diemžēl tas izrādījās pēdējais priekšnesums šovā Dejo ar zvaigzni.

Ansis Pūpols: Es pilnīgi visu sajaucu!

Ansis Pūpols: Es pilnīgi visu sajaucu!

Ja pirmajā nedēļā tehnisku iemeslu dēļ šovu Dejo ar zvaigzni nepameta neviens dalībnieks, šoreiz gan sistēma bija savesta kārtībā, un kā pirmais no pārējiem dalībniekiem atvadījās Ansis Pūpols ar Lesiu Bogačova. Piedāvājam nelielu ekskluzīvu interviju ar Nekā personīga žurnālistu uzreiz pēc tiešraides beigām.