Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Anrijs Matīss

Matīsa un Ušakova viedokļi "sadūrušies" sarunās par "Rīgas satiksmes" optimizācijas pasākumiem

Matīsa un Ušakova viedokļi "sadūrušies" sarunās par "Rīgas satiksmes" optimizācijas pasākumiem 4

Sarunās ar pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” kapitāldaļu turētāju nevienprātība bija par optimizācijas pasākumiem un to ieviešanas termiņiem, jo īpaši saistībā ar pilnsabiedrību “Rīgas mikroautobusu satiksme” un uzņēmumu “Rīgas karte”, intervijā laikrakstam “Neatkarīgā Rīta Avīze” norāda “Rīgas satiksmes” pagaidu vadītāja amatu atstājušais Anrijs Matīss.

"Rīgas satiksmē" par konsultantiem strādājušas 46 ar "Saskaņu" un "Gods kalpot Rīgai" saistītas personas

"Rīgas satiksmē" par konsultantiem strādājušas 46 ar "Saskaņu" un "Gods kalpot Rīgai" saistītas personas 34

“Ernst&Young Baltic” veiktais audits “Rīgas satiksmē” liecina, ka iepirkumi organizēti tā, lai uzvarētu konkrētas čehu un poļu kompānijas. Uzņēmums pārvaldīts slikti, daudzi no tēriņiem ir apšaubāmi. “Rīgas satiksme” slēgusi līgumus ar 46 “Saskaņas” un “Gods kalpot Rīgai” biedriem un partijām nozīmīgām personām.

Matīss: Rīgas sabiedriskajā transportā jāatsakās no e-talona

Matīss: Rīgas sabiedriskajā transportā jāatsakās no e-talona 10

Rīgas sabiedriskajā transportā ir jāatsakās no novecojušās e-talonu sistēmas, bet tās vietā jāievieš iespēja jebkuram pasažierim samaksāt ar bankas izdotu bezkontakta norēķinu karti, uzskata pašvaldības uzņēmuma “Rīgas satiksme” pagaidu vadītāja amatu atstājušais Anrijs Matīss.

"Rīgas satiksmei" tiks piešķirta 130 miljoni eiro dotācija

"Rīgas satiksmei" tiks piešķirta 130 miljoni eiro dotācija 22

Pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” vadības un kapitāldaļu turētāju sanāksmē pieņemts lēmums dotācijā no Rīgas domes budžeta piešķirt 130 miljonus eiro, kā arī turpināt optimizēt uzņēmuma izdevumus, pēc sanāksmes paziņoja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S).

"Rīgas satiksmes" auditu uzrādīs "pret parakstu", nopludinātājiem draud tiesu darbi, brīdina Matīss

"Rīgas satiksmes" auditu uzrādīs "pret parakstu", nopludinātājiem draud tiesu darbi, brīdina Matīss 13

Kārtējā nokaitētu diskusiju diena Rīgas pašvaldībā – izpētot auditoru ziņojumu, “Rīgas satiksmes” pagaidu vadītājs Anrijs Matīss secinājis, ka uzņēmumā nepieciešami vēl vairāki miljoni dotāciju no galvaspilsētas budžeta. Taču, kas rakstīts korupcijas skandālos ierautā uzņēmuma auditā, to publika detalizēti diez vai uzzinās, jo dokuments, izrādās, ir slepens.

Rīgas mikroautobusos pārvadāts aizdomīgi liels skaits invalīdu

Rīgas mikroautobusos pārvadāts aizdomīgi liels skaits invalīdu 53

Latvijā invalīdiem sabiedriskajā transportā nav jāpērk biļetes – par viņiem maksā valsts. Pagājušajā gadā tam bija nepieciešami 18 miljoni eiro, un puse no tā tiek Rīgai, turklāt divus miljonus saņem “Rīgas mikroautobusu satiksme”. Līdz šim neviens nebija pētījis, cik invalīdu uzņēmums pārvadā, taču pēc “Nekā personīga” jautājumiem datus pieprasīja Autotransporta direkcija, kam jākontrolē naudas izlietojums.

GKR biedra Brandava uzņēmuma “RMS” līgums “RS” var nest 6-7 miljonu eiro zaudējumus gadā

GKR biedra Brandava uzņēmuma “RMS” līgums “RS” var nest 6-7 miljonu eiro zaudējumus gadā 16

Oktobrī noslēdzās 2016. gadā izsludinātais “Rīgas satiksmes” (RS) 90 miljonu iepirkums par tiesībām Rīgā pārvadāt pasažierus ar mikroautobusiem. Pie līguma tika “Rīgas satiksmes” darbinieka, “Gods kalpot Rīgai” (GKR) biedra Aleksandra Brandava uzņēmums “Rīgas mikroautobusu satiksme” (RMS). Jaunais līgums ir spēkā no decembra. Viena pasažiera pārvadāšana mikroautobusā tagad izmaksā 1,34 eiro. Pasažieriem biļetes cena nemainās – par braucienu jāmaksā 1,15 eiro. Starpību – 20 centus jāpiemaksā “Rīgas satiksmei”. Gadā tie pēc “Rīgas satiksmes” valdes priekšsēdētāja aplēsēm varētu būt seši septiņi miljoni eiro.