Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Anglija

VID ierodas Anglijā pie latviešu emigrantiem

Reportāža no Lielbritānijas VID ierodas Anglijā pie latviešu emigrantiem 32

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes darbinieki ieradušies Lielbritānijā. Daugavas Vanagu Londonas namā emigrantiem skaidro, kā bezvienošanās “Brexit” ietekmēs nodokļus. Savukārt turpinājumā VID konsultanti tiksies ar Lielbritānijā strādājošajiem Latvijas eksporta uzņēmējiem.

Latvijā ierodas "Brexit" sarunu vadītājs Barnjē

Latvijā ierodas "Brexit" sarunu vadītājs Barnjē 1

Premjerministrs Krišjānis Kariņš ar Eiropas Komisijas “Brexit” sarunu delegācijas vadītāju Mišelu Barnjē šodien Rīgā pārrunās, kāds šobrīd ir reālākais ”Brexit” scenārijs un kādas būs Latvijas pilsoņu uzturēšanās un darba tiesības Lielbritānijā pēc 31. oktobra, kad plānota Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības.

Temzā sākas ikgadējā gulbju skaitīšana

Temzā sākas ikgadējā gulbju skaitīšana

Lielbritānijā klāt ikgadējā karalienes gulbju skaitīšana, kas no nozīmīga notikuma vairākus gadsimtus senā pagātnē kļuvis par tradicionālu un simbolisku pasākumu mūsdienās.

"3,5 tūkstoši eiro par šo?!" Ģimenes milzu "ieberziens" bēdīgi slavenā Jelgavas autoservisā

"3,5 tūkstoši eiro par šo?!" Ģimenes milzu "ieberziens" bēdīgi slavenā Jelgavas autoservisā 28

Pēc nodzīvotiem 10 gadiem Lielbritānijā ģimene atgriežas Latvijā, līdzi ņemot arī Britu salās iegādāto automašīnu ”Volvo”. Sludinājumu portālā noskata Jelgavas autoservisu ”Noka”, kam uztic parbūvēt stūri kreisajā pusē. Ģimene samaksā 3,5 tūkstošus eiro un ar nokavēšanos saņem no servisa automašīnu ar ļoti pavirši veiktu pārbūvi, sašutusi ir spēkrata saimniece. Tāpat servisu vaino atsevišķu sarunāto darbu neveikšanā un automašīnas sabojāšanā.

Manē pēc mača ar Lesteras ''City'' uzkopj tualetes mošejā

Manē pēc mača ar Lesteras ''City'' uzkopj tualetes mošejā 2

Pēc svarīgiem futbola mačiem sportisti dodas atpūsties, taču kādam pietiek spēka arī uzkopšanas darbiem. Anglijas komandas ”Liverpool” pussargs Sadio Manē pēc futbola mača devās uz mošeju veikt uzkopšanas darbus tualetē.