Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Andris Vilks

Vilks: Runātāju Latvijas politiskajā vidē ir daudz, bet darītāju kļūst arvien mazāk

Vilks: Runātāju Latvijas politiskajā vidē ir daudz, bet darītāju kļūst arvien mazāk

”Zaļa valdība, zaļš budžets, zaļa dzīve – pilnīgs politiskais komforts. Šā brīža politikā nav nekādas politiskās konkurences. Koalīcija ir saplūdusi un jūtas pietiekami komfortabli, lai visu budžeta procesu virzītu savās interesēs, zinot, ka nākamgad ir pašvaldību vēlēšanas,” tā šā brīža situāciju Latvijas politikā LNT raidījumā ”900 sekundes” raksturoja bijušais finanšu ministrs Andris Vilks. 

VIDEO: kam izdevīga Pētersones atkāpšanās?

VIDEO: kam izdevīga Pētersones atkāpšanās?

Inārai Pētersonei atbalstu pauduši gan valdības pārstāvji, gan uzņēmēji, un publiski neviens viņas atkāpšanos nav prasījis. Tāpēc Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītājas aiziešana laikā, kad viņa pati bija sākusi “rindu tīrīšanu” savā iestādē, radījusi neizpratni.

Vilks: Jauna valdība ir tuvāko mēnešu jautājums

Vilks: Jauna valdība ir tuvāko mēnešu jautājums

Ministrijās šobrīd moderni kļuvis gandrīz visus tēriņus piesaistīt valsts drošības stiprināšanai. Lai pret tiem būtu grūtāk iebilst. Sākot ar algām ugunsdzēsējiem, pastniekiem, dzelzceļniekiem un cietumu uzraugiem, beidzot ar ceļu būvi, pasta piegādēm un skolotāju algu reformu un iespējamu minimālās algas celšanu.

Pirms vēlēšanām notikusi tautas mānīšana diezgan plašā apmērā, saka Vilks

Pirms vēlēšanām notikusi tautas mānīšana diezgan plašā apmērā, saka Vilks 6

“Mani jau tracināja tie priekšvēlēšanu solījumi. Es, piemēram, nevarētu zem tiem parakstīties – tā ir tautas mānīšana diezgan plašā apmērā,” tā, runājot par politiķu solīto pirms 12. Saeimas vēlēšanām, atzina bijušais finanšu ministrs Andris Vilks, kurš šo amatu ieņēma no 2010. līdz 2014. gadam.

Vilks: Krievijā sākusies agonija; eiro sniedz drošību Latvijai

Vilks: Krievijā sākusies agonija; eiro sniedz drošību Latvijai 1

Tagad ir pilnīgi skaidrs, ka “Krievijas agonija ir sākusies”, tādēļ Latvijai ir vēl vairāk jāintegrējas Eiropā, kā arī jāstiprina sava drošība, tā raidījumā 900 sekundes atzina bijušais finanšu ministrs Andris Vilks. Viņš arī pauda pārliecību, ka Latvijas pievienošanās eiro ir stiprinājusi mūsu valsts drošību.

Vilks noliedz, ka gulējis reibumā uz ielas; tomēr mandātu noliek

Vilks noliedz, ka gulējis reibumā uz ielas; tomēr mandātu noliek

Izmaiņas Saeimas sastāvā. Lai nemestu ēnu uz savu partiju, mandātu nolicis Nacionālās apvienības deputāts Andris Vilks. Par to viņš negaidīti paziņoja pirms partijas valdes sēdes, kurā bija plānots spriest par Vilka, iespējams, neētisko uzvedību alkohola reibumā. Deputāts pats gan noliedz publiski izskanējušo informāciju, ka dzērumā esot rīkojies agresīvi.

Vilks: Partiju līderi paši paliek maliņā un skatās, kā citus ministrus slānīs

Atklāti! Vilks: Partiju līderi paši paliek maliņā un skatās, kā citus ministrus slānīs 2

”Man lielākais pārsteigums un neizpratne ir par to, ka politisko partiju līderi visu laiku necenšas būt izpildvarā. Viņi visu laiku meklē visādus cilvēkus, kas būs ministri, premjeri, bet paši paliek maliņā un skatās, kā tos slānīs,” pēc pēdējās vecā Laimdotas Straujumas Ministru kabineta sēdes izteicās līdzšinējais finanšu ministrs Andris Vilks.

Vilks: Latvijā ir pašiem savs Minhauzens no Ventspils

Vilks: Latvijā ir pašiem savs Minhauzens no Ventspils 4

Finanšu ministrs Andris Vilks sagatavojis Ventspils mēram Aivaram Lembergam valsts budžeta ”ābeci”. ”Visi zina baronu Minhauzenu, kas ieguvis pasaules slavu ar saviem neticamajiem stāstiem, bet daudzi varbūt nenojauš, ka mums Latvijā ir pašiem savs Minhauzens no Ventspils, par kuru esmu runājis jau 2011. gadā,” norāda finanšu ministrs.

Vilks ASV tiksies ar pasaules ekonomikas smagsvariem

Vilks ASV tiksies ar pasaules ekonomikas smagsvariem

No otrdienas, 7. oktobra, līdz nedēļas nogalei Latvijas finanšu ministrs Andris Vilks vizītē ASV tiksies ar Pasaules bankas, Starptautiskā valūtas fonda (SVF) pārstāvjiem, kā arī ASV politiķiem un uzņēmējiem. Tikšanās laikā tiks runāts par ASV investīciju palielināšanu Latvijā, kā arī par Ukrainas krīzes ietekmi uz Latvijas ekonomiku.

Vilks kļuvis par amatā visilgāk esošo finanšu ministru

Vilks kļuvis par amatā visilgāk esošo finanšu ministru

Finanšu ministrs Andris Vilks salīdzinājumā ar visiem līdzšinējiem ministriem savā amatā nostrādājis visilgāk. Piektdien, 22. augustā, ministram rit 1388. darbadiena. Līdz šim visilgāk finanšu ministra amatā bija nostrādājis Oskars Spurdziņš – 1382 dienas.