Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Andris Bērziņš

"Jums vienkārši niez nagi iztērēt pusmiljardu!" Saeimā spriež par dzelzceļa elektrifikāciju

"Jums vienkārši niez nagi iztērēt pusmiljardu!" Saeimā spriež par dzelzceļa elektrifikāciju 2

Naudas trūkuma dēļ iespējamas izmaiņas pusmiljardu eiro vērtajā dzelzceļa elektrifikācijas projektā. Par tām otrdien, 31. oktobrī, Saeimas deputātus informēja “Latvijas dzelzceļa” pārstāvji, vienlaikus aizstāvot nepieciešamību nekavēties ar projekta īstenošanu. Taču izskan arī šaubas par dzelzceļa elektrifikācijas nepieciešamību, jo kravu pārvadājumi samazinās.

FOTO: kā Andris Bērziņš 65. jubileju nosvinēja

FOTO: kā Andris Bērziņš 65. jubileju nosvinēja 1

Sestdien, 29. jūlijā, Jelgavā pēc Māras Zālītes un Ulda Marhileviča dziesmu spēles “Tobāgo!” tika godināts aktieris Andris Bērziņš (izrādē – Hansens), kurš pagājušonedēļ svinēja 65 gadu jubileju. Skaties.lv piedāvā ieskatīties svinībās.

Austrumu slimnīcas 28 miljonu zaudējumi: vai atbildīgo nebūs?

Austrumu slimnīcas 28 miljonu zaudējumi: vai atbildīgo nebūs? 8

Saeimas deputāti iepazīstināti ar Valsts kontroles veikto revīziju Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā. Revīzijā tika secināts, ka slimnīca gadiem ilgi strādājusi ar zaudējumiem, kas sasnieguši 28 miljonus eiro. Lai gan deputātiem bija vairāki jautājumi par ārstniecības iestādes darbu, neviens no tiem nebija par to, kuram būtu jāatbild par lielajiem zaudējumiem.

Latvijā atpazīstamāko daudzbērnu tēvu TOP 10

Latvijā atpazīstamāko daudzbērnu tēvu TOP 10

Jau šovakar kanālā TV3 varēsim vērot realitātes šovu Tēta nedienas Latvijā, kura dalībnieki ir ģimenes no visas Latvijas – mamma, tētis un bērni. Pirms tam Skaties.lv/Sievietei ielūkojās Latvijā zināmāko daudzbērnu tēvu sarakstā.

Klīst runas, ka Seisuma pamet Bērziņu

Klīst runas, ka Seisuma pamet Bērziņu 1

Augstākajās aprindās paklīdušas runas, ka bijušā Valsts prezidenta Andra Bērziņa (71) un viņa sievas Daces Seisumas (42) starpā radušās nopietnas domstarpības. Laulātie pat vairs nedzīvojot kopā, atsaucoties uz pāra paziņu lokā dzirdēto, raksta žurnāls Vakara Ziņas.

Emocionālākās valsts amatpersonu uzrunas valsts svētkos

Emocionālākās valsts amatpersonu uzrunas valsts svētkos

Novembris ir ļoti svarīgs un patriotisks mēnesis Latvijai – 11. novembrī tiek svinēta Lāčplēša diena, kas atgādina par 1919. gada 11. novembri, kad tika izcīnīta izšķirošā uzvara pār Bermonta karaspēku. Savukārt 18. novembrī ir Latvijas Republikas (LR) proklamēšanas diena.

Bijusī valsts pirmā lēdija Dace Seisuma: Parādiet man ģimeni, kurā nav strīdu, es tādu nezinu

Bijusī valsts pirmā lēdija Dace Seisuma: Parādiet man ģimeni, kurā nav strīdu, es tādu nezinu 14

Dace Seisuma četrus gadus bija valsts pirmā lēdija. Atturīga, eleganta. Līdzās savam vīram Andrim Bērziņam dažādos pasākumos Daci nevarēja redzēt pārāk bieži. Dace Seisuma strādā Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Endokrinoloģijas centrā. Ārste nepameta savu darbu, lai četrus gadus pildītu tikai pirmās lēdijas pienākumus. Sākumā prezidenta kundze distancējās no publiskās personas statusa tik ļoti, ka kādā pasākumā, uz kuru bija uzaicināta, pasākuma organizatori viņu neatpazina un neielaida. Arī intervijas Seisumas kundze sniedza ļoti reti. Tagad, kad vīrs vairs nav augstajā amatā, bijusī pirmā lēdija piekrita intervijai žurnālam ”Klubs”. Piedāvājam dažus no spilgtākajiem Daces Seisumas citātiem no šīs intervijas.