Pirmdiena, 20. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Andris Ābelīte

FOTO: pirms lielā Izklausies redzēts pusfināla ieskaties šova aizkulisēs!

FOTO: pirms lielā Izklausies redzēts pusfināla ieskaties šova aizkulisēs!

Šovakar pienākusi viena no šova Izklausies redzēts mazajām kulminācijām, kurā noskaidrosim, kurš no šīs sezonas dalībniekiem izcīnīs pēdējo uzvaru pirms lielā fināla. Kamēr jūs, dārgie portāla Skaties.lv lasītāji, pacietīgi gaidāt, piedāvājam jau pirms šova ieskatīties, kas tad notika aizkulisēs!

VIDEO: kā Kristaps Rasims tapa par slepeno aģentu, bet Atis Zviedris - par seksa simbolu

VIDEO: kā Kristaps Rasims tapa par slepeno aģentu, bet Atis Zviedris - par seksa simbolu

Dziedošais aktieris Kristaps Rasims šova Izklausies redzēts 1. novembra raidījumā iejutās visnevaldāmākā slepenā aģenta Ostina Pauersa lomā. Aizkulisēs Kristaps tika gan pie atbilstoša grima, gan arī krūšu spalvām. “Es tā parasti kustos! Jums tas likās dīvaini? Man tas likās seksīgi. Rarr!” kā vienmēr labā omā ir Rasims.

FOTO: Izklausies redzēts sestā uznāciena košākie mirkļi bildēs

FOTO: Izklausies redzēts sestā uznāciena košākie mirkļi bildēs 1

Vakar vakarā kanāls TV3 un tā skatītāji varēja sekot līdzi šova Izklausies redzēts jau sestajam priekšnesumu birumam, ko bija sagatavojuši astoņi sabiedrībā labi zināmi mūziķi un aktieri. Portāls Skaties.lv piedāvā atskatu uz košākajiem mirkļiem šajā sērijā.

FOTO: atskaties uz Izklausies redzēts piektā uznāciena spilgtākajiem brīžiem!

FOTO: atskaties uz Izklausies redzēts piektā uznāciena spilgtākajiem brīžiem!

To uzsver žūrija un to uzsveram arī mēs – ar katru raidījuma šova Izklausies redzēts dalībnieki progresā arvien vairāk, kas kalpo par iemeslu tam, ka soģiem ir paliek arvien grūtāk novērtēt, kurš bijis labāks par kuru. Lai nu kā, otrā sezona jau pusē un kārtējais atskats uz aizvadītā raidījuma košākajiem mirkļiem.

Ieskaties, kā vakardienas uzvarētājs Jānis Auzāns pārtapa par sievieti!

Ieskaties, kā vakardienas uzvarētājs Jānis Auzāns pārtapa par sievieti!

Pirms raidījuma Izklausies redzēts piektā raidījuma šova aizkulisēs mūziķis Jānis Auzāns pirmo reizi pārtop par sievieti. Grimmētavā viņam tiek krāsotas ne tikai uzacis. “Vakar divas stundas skuvu savas rokas, arī to es darīju pirmo reizi, un rokām nagus es krāsoju pirmo reizi. Un uz 15 centimetru papēžiem es arī staigāju pirmo reizi,” smaidīdams stāsta dziedātājs, kurš vakar izcīnīja savu otro uzvaru šova jaunākajā sezonā.

Šovā Izklausies redzēts otro uzvaru izcīna Auzāns

Šovā Izklausies redzēts otro uzvaru izcīna Auzāns 6

Pārsteigums vai nē – tas nu ir fakts! Jānis Auzāns, kurš šovakar lieliski iejutās pretējā dzimumā, attēlojot grupas Blondie līderi Debiju Hariju, izcīnīja pelnītu uzvaru šova Izklausies redzēts piektajā raidījumā.

Šovā Izklausies redzēts pirmo uzvaru izcīna Ieva Pļavniece

Šovā Izklausies redzēts pirmo uzvaru izcīna Ieva Pļavniece 6

Šovs Izklausies redzēts savā otrajā sezonā jau nosoļojis gandrīz pusi un savā ceturtajā raidījumā pārsteidza daudzus. Lai arī cik lieliski priekšnesumi nebūtu katram no dalībniekiem, ļoti pārliecinošu uzvaru šovakar izcīnīja aktrise Ieva Pļavniece, kura izpildīja ļoti emocionālo dziesmu no filmas Malholanda ceļš – Llorando (Crying).

Šova Izklausies redzēts grima meistare: Vissarežģītāk ir pārveidot degunus

Šova Izklausies redzēts grima meistare: Vissarežģītāk ir pārveidot degunus

Šovā Izklausies redzēts par dziedātāju vizuālo tēlu rūpējas četras grimētājas. Tieši, patiecoties viņām, šova dalībnieki, iznākot no pārvērtību lifta, var iejusties savos tēlos tieši tik labi, cik mēs to redzam. Skaties.lv/Sievietei piedāvā interviju ar stilisti un grima meistari Unu Bernatoviču par šovā piedzīvotajiem izaicinājumiem, jauniem, radošiem meklējumiem un uzvarām.

SKATIES JAU TAGAD! Kas notiek Izklausies redzēts grimētavā un aizkulisēs

SKATIES JAU TAGAD! Kas notiek Izklausies redzēts grimētavā un aizkulisēs 4

Straujiem soļiem pietuvojusies skatītāju mīlētā TV šova Izklausies redzēts jau ceturtais raidījums. Portāls Skaties.lv saviem lasītājiem piedāvā ekskluzīvu iespēju jau tagad ieskatīties, kas notiek šova grimētavā un kā mākslinieki gatavojas savam lielajam uznācienam uz skatuves.

Lieliska pirmā šīs sezonas iejušanās pretējā dzimumā!

Lieliska pirmā šīs sezonas iejušanās pretējā dzimumā!

Lai gan dažas šova daiļā dzimuma pārstāves jau paspējušas iejusties vīriešu tēlā, pirmais drosminieks, kurš no vīriešiem to paveica, bija tikai šajā raidījumā, un tas bija Andris Ābelīte, kurš no žūrijas saņēma uzslavas.

Prodigy, Nora Bumbiere un Vera Singajevska - kādos tēlos šovakar iejutīsies Izklausies redzēts dalībnieki!?

Prodigy, Nora Bumbiere un Vera Singajevska - kādos tēlos šovakar iejutīsies Izklausies redzēts dalībnieki!? 2

Šovakar, plkst. 20:00 kanālā TV3 gaidāms šova Izklausies redzēts trešais raidījums, kurā, kā jau ierasts, atkal gaidāma pārtapšana un iejušanās citā ādā, turklāt arī jāliek lietā sava balss, lai pārliecinātu skatītājus un žūriju, ka tieši viņam izdevies vislabāk. Kamēr vēl gaidām rudens gaidītākā notikuma nu jau kārtējo uznācienu, portāls Skaties.lv piedāvā ieskatu, ko no dalībniekiem sagaidīsim šajā reizē.