Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 24. janvāris

Krišs, Ksenija, Eglons

Horoskops aunam

Vai tās būs dusmas, kaisle vai kādas citas nekontrolējamas jūtas, kas tev ļaus izdarīt vairāk nekā iepriekšējās nedēļās kopā ņemot. Šodien tu tiešām pacelsi to, ko iepriekš nevarēji pat izkustināt.

Horoskops vērsim

Šodien tevī ir daudz apņēmības, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par saviem personīgajiem labumiem.

Horoskops dvīņiem

Lai arī prāts risinās svešas krustvārdu mīklas, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz iesāktais. Īpaši tas attiecas uz dokumentiem, juridiskām lietām un jautājumiem, kas skar tavas līgumsaistības.

Horoskops vēzim

Šodien būsi uz vajadzīgās frekvences un turpināsi iesākto – veiksmīgi konsultēsi citus sarežģītās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir personīgajā pieredzē iegūtas.

Horoskops lauvai

Notikumi un lietas risināsies inerces spēku ietekmē, bet tava spēja vienoties un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Cilvēki riņķos pa savām sliedēm un nevēlēsies sadarboties.

Horoskops jaunavai

Ja vēl neesi izlīdzis ar saviem līdzcilvēkiem, būsi miermīlīgi noskaņots un viegli noslēgsi pamieru. Īpašu miera sajūtu ienesīsi savā ģimenē, ja sagādāsi mazas uzmanības dāvaniņas vai kādu saldumu saviem mīļajiem.

Horoskops svariem

Tavs prāts būs aktīvs un, galvenais, izdomāto spēsi arī adekvāti nokomunicēt. Profesionālajās gaitās rēķinies, ka norunātais var netikt ievērots. Tikšanās pārceltas, atskaites neiesniegtas un darbinieki pavirši.

Horoskops skorpionam

Tavi dzīvības spēki šodien ir atslābuši un bez tonusa. Darbi paģērēs piepūli un saņemšanos. Pirms saņemšanās paskaties, kas ir zem kājām, priekšā vai blakus, jo vari iedzīvoties traumās dēļ izklaidības un neuzmanības.

Horoskops strēlniekam

Tevī ir daudz radošuma un milzīga iedvesma, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas izcilās runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Horoskops mežāzim

Kāda ļoti svarīga un personīga tikšanās var noteikt visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā rezultātā pastāv vismaz divi iznākumu varianti, tāpēc centies pieņemt, ka tava rīcība veido tikai pusi no kopējās bildes.

Horoskops ūdensvīram

Vari paspīdēt ar saviem talantiem un pagozēties citu apbrīnas saulītē. Partnerattiecībās būs nepieciešama sadarbošanās, lai izbeigtu nekur nevedošas un gandarījumu nesniedzošas attiecības.

Horoskops zivīm

Ja tomēr esi izlēmis pirkt biļeti vienā virzienā, dari to pārliecinoši un uzreiz. Šodien tev ir iespējas izklāstīt savas sajūtas bez emocionāliem pārspīlējumiem. Tevi gaida jauni amerikāņu kalniņi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Andrejs Elksniņš

Daugavpilī briest politiskais dumpis, “Saskaņas” mērs Elksniņš var zaudēt amatu

Daugavpilī briest politiskais dumpis, "Saskaņas" mērs Elksniņš var zaudēt amatu 4

Politiskās kaislības uzbangojušas Daugavpilī, sašūpojot mēra Andreja Elksniņa krēslu. Par aiziešanu no koalīcijas paziņojis “Mūsu partija” līderis Rihards Eigims, kā arī trīs viņa partijas biedri. Līdz ar šo pavērsienu Daugavpils koalīcijai ir par vienu balsi mazāk nekā opozīcijai. Par jauno mēru varētu kļūt Eigims, viņa kandidatūru atbalsta arī visplašāk Daugavpils domē pārstāvētās “Latgales partijas” līderis Jānis Lāčplēsis.

Daugavpilī no amata atstādināts ilggadējais pašvaldības policijas vadītājs, jaunais mērs vēlas atbrīvoties arī no slimnīcas vadītāja

Daugavpilī no amata atstādināts ilggadējais pašvaldības policijas vadītājs, jaunais mērs vēlas atbrīvoties arī no slimnīcas vadītāja

Kārtības ieviešana pilsētā vai politiskā izrēķināšanās un iebiedēšana? Dažādus vērtējumus izraisījusi jaunā Daugavpils mēra Andreja Elksniņa rīcība, atstādinot ilggadējo pašvaldības policijas priekšnieku un tagad pieļaujot, ka amatu var nākties pamest Reinim Jokstam, kurš vada lielāko ārstniecības iestādi ārpus Rīgas – Daugavpils reģionālo slimnīcu.

Bijušais Daugavpils mērs jauno Elksniņa un Eigima varas tandēmu nosaucis par bīstamu pilsētai

Bijušais Daugavpils mērs jauno Elksniņa un Eigima varas tandēmu nosaucis par bīstamu pilsētai 6

Partijas “Saskaņa” karogs nu plīvo arī virs Latvijas otrās lielākās pilsētas – Daugavpils. Kaut vēlēšanas jau garām, kaislības pilsētā nerimst. Par Daugavpils mēru kļuvušais Andrejs Elksniņš sola sūdzēt savu priekšteci likumsargiem. Savukārt no mēra amata gāztais Jānis Lāčplēsis jaunajai vadībai pārmet kāri šķērdēt pašvaldības naudu un nodēvējis jauno vadību par bīstamu.

Elksniņa Saeimas priekšvēlēšanu kampaņas tēriņi pārsnieguši likumā atļauto summu, apgalvo viņa bijušais atbalstītājs

Elksniņa Saeimas priekšvēlēšanu kampaņas tēriņi pārsnieguši likumā atļauto summu, apgalvo viņa bijušais atbalstītājs 2

Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš jau paziņojis, ka būs “Saskaņas” mēra kandidāts Daugavpilī. Tomēr KNAB pārbauda, vai Elksniņš nav pārkāpis likumu “Saskaņas” kampaņā Daugavpilī 2014. gadā. Iespējams, ka deputāts ir tērējis vairāk naudas, nekā to atļauj likums. Kāds Elksniņa bijušais atbalstītājs atklāj, cik naudas Elksniņš tērējis kampaņai.

Elksniņš: Cietums ir tava vieta, Āboltiņa!

Elksniņš: Cietums ir tava vieta, Āboltiņa! 58

Vien pāris stundas pēc tam, kad trešdien, 18. janvārī, Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēdē Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš (“Saskaņa”) par deputāta ētikas nomu pārkāpumu tika sodīts ar mutvārdu brīdinājumu, viņš savā mikroblogošanas vietnes “Twitter” kontā paudis uzskatu, ka Saeimas “Vienotības” frakcijas vadītājas Solvitas Āboltiņas “vieta ir cietumā”.

VIDEO: Āboltiņa demonstratīvi pamet sēdi, kurā Elksniņam par ētikas pārkāpumu piemēro maigāko sodu

VIDEO: Āboltiņa demonstratīvi pamet sēdi, kurā Elksniņam par ētikas pārkāpumu piemēro maigāko sodu 4

Saeimas “Vienotības” frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa (“Vienotība”) trešdien, 18. janvārī, demonstratīvi pameta Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēdi, kurā pēc viņas iesnieguma tika vērtēts, vai Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš (“Saskaņa”) pārkāpis deputāta ētikas normas, pērn no Saeimas tribīnes valsts pārvaldes darba uzlabošanai aicinot profilaksei kādu “nostādīt pie sienas”.

Budžeta izskatīšana ievelkas līdz vēlam vakaram

Budžeta izskatīšana ievelkas līdz vēlam vakaram

2017. gada valsts budžeta izskatīšana šodien ievilkusies līdz vēlam vakaram. Lai gan priekšā bija gara darbadiena, opozīcijas deputāti no rīta rosināja sēdi tomēr sākt mazliet vēlāk, lai politiķiem būtu iespēja aprunāties ar pie Saeimas ēkas sanākušajiem piketētājiem, kuri protestēja pret mikrouzņēmuma nodokļa atcelšanu. Priekšlikums gan atbalstu neguva.

Ušakovs uzskata, ka valdību vada analfabēti; Urbanovičam “besī ārā” pastāvošā korupcija

Ušakovs uzskata, ka valdību vada analfabēti; Urbanovičam "besī ārā" pastāvošā korupcija 6

Valstī pie varas ir analfabēti, un tas Saskaņas līderiem “besī ārā”. Šādi vārdi šodien izskanēja no partijas “Saskaņa” kongresa tribīnes, kur politiskā spēka pārstāvji sprieda par gatavošanos nākamgad gaidāmajām pašvaldības vēlēšanām. Partija vēlas uzvarēt pašvaldību vēlēšanās un vēlāk nokļūt pie varas arī valdībā.

“Zaķa/Elksniņa” balsu pirkšanas lietā tiesa attaisno apsūdzētos, kuri paši savu vainu bija atzinuši

"Zaķa/Elksniņa" balsu pirkšanas lietā tiesa attaisno apsūdzētos, kuri paši savu vainu bija atzinuši

Neparastākā balsu pirkšanas lieta Latvijas vēsturē šodien noslēgusies ar vēl neparastāku rezultātu – tiesa nupat attaisnoja divus vīriešus, kuri paši atzina, ka bija pirkuši balsis Latgalē 12. Saeimas vēlēšanās. Vēl dīvaināku šo lietu padarīja fakts, ka prokuratūra uzskatīja – viņi balsis pirkuši par labu Saskaņai, bet paši apsūdzētie uzstāja, ka darījuši to par labu Vienotībai.