Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Alkohols

"Vieta, kur atnākt Balvu bomžiem!" Pašvaldības dzīvoklī dzerstiņi, antisanitārija; kaimiņi nikni

"Vieta, kur atnākt Balvu bomžiem!" Pašvaldības dzīvoklī dzerstiņi, antisanitārija; kaimiņi nikni 20

Balvos pašvaldībai piederošā dzīvoklī jau gadiem ilgi mitinās īrnieki, kuri ar nepieņemamo dzīvesveidu ilgstoši negatīvi ietekmē kaimiņu dzīves kvalitāti. Iedzīvotāji, tostarp ģimenes ar bērniem, sūdzas par antisanitāriem apstākļiem gan konkrētajā dzīvoklī, gan šo īrnieku dēļ arī pārējā namā. Daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājus satrauc regulāra alkohola lietošana, mieru traucējoša uzvedība, svešinieku, kuri dodas uzdzīvot uz  konkrēto mitekli, viesošanās namā, arī Covid-19 pandēmijas laikā. Tāpat mājas iemītnieki ir neizpratnē, kāpēc pašvaldība ļauj notikt šādām darbībām tai piederošā dzīvoklī.

"Manuprāt, cilvēki neiegādājas preces, balstoties uz šiem žurnāliņiem!' Rīdzinieks Lauris vēlas pielikt punktu bezadresēta sūtījumiem pastkastēs

"Manuprāt, cilvēki neiegādājas preces, balstoties uz šiem žurnāliņiem!' Rīdzinieks Lauris vēlas pielikt punktu bezadresēta sūtījumiem pastkastēs 2

Reklāmas bukleti kāpņu telpās pie pastkastēm kaitina daudzus, bet rīdzinieku Lauri bezadresāta sūtījumu kalni ir tā nogurdinājuši, ka viņš šai izšķērdībai un dabas piesārņošanai nolēmis pieteikt karu! Rīdzinieks savā “youtube.com” profilā publicējis video, kur vairāku mēnešu garumā veicis apjomīgu eksperimentu!

Mainās kārtība alkoholisko dzērienu tirdzniecībai internetā

Mainās kārtība alkoholisko dzērienu tirdzniecībai internetā 1

No pirmdienas, 28. decembra, mainīta alkoholisko dzērienu tirdzniecības internetā kārtība, līdz ar to turpmāk alkoholiskos dzērienus internetā varēs tirgot tikai uzņēmuma tīmekļvietnē vai mobilajā lietotnē, aģentūru LETA informēja Valsts ieņēmumu dienestā (VID).

Tirdzniecības ierobežojumu laikā ļaus tirgot arī alkoholu

Tirdzniecības ierobežojumu laikā ļaus tirgot arī alkoholu 170

Laika posmā no sestdienas, 19. decembra, līdz 11. janvārim, kad noteikts tirdzniecības aizliegums virknei preču, alkohola tirdzniecība būs atļauta, ceturtdien preses konferencē pēc valdības sēdes informēja ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs (KPV LV).