Svētdiena, 26. septembris

Gundars, Kurts, Knuts

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Alise Kubiloviča

"Ceļojot rutīna nevar rasties!" Siliņu ģimene atklāj iemīļotākos brīvdienu maršrutus kopā ar bērniem

"Ceļojot rutīna nevar rasties!" Siliņu ģimene atklāj iemīļotākos brīvdienu maršrutus kopā ar bērniem

Alīna kopā ar vīru Mārtiņu un meitiņu Patrīciju ir aktīva dzīvesveida piekritēji, priekšroku dodot brīvdienām, kas pavadītas ārpus mājām, iepazīstot skaistākās Latvijas vietas. Kamēr Mārtiņš ir darbā, bet meitiņa spēlējas savā nodabā, Alīna ķeras pie ceļojumu plānošanas un ar izplānotajiem brīvdienu maršrutiem labprāt dalās ar saviem “Instagram” sekotājiem.

Olainieši pikti! Darbadienas rītā bez brīdinājuma neierodas divi autobusi

Olainieši pikti! Darbadienas rītā bez brīdinājuma neierodas divi autobusi 14

Darbadienas rītā Olaines iedzīvotāji pulcējušies sabiedriskā transporta pieturā, lai dotos uz galvaspilsētu. Sarakstā minēts, ka transports pieturā apstāsies plkst. 9.00, tomēr tas tā arī nav atbraucis. Tad iedzīvotāji likuši cerības uz nākamo reisu, kuram klāt jābūt plkst. 9.15, taču arī nekā.

"Nevajag cerēt, ka "Chanel" maksās 100 eiro!" Modes žurnāliste Una Ulme iesaka, kā atpazīt viltotas preces

"Nevajag cerēt, ka "Chanel" maksās 100 eiro!" Modes žurnāliste Una Ulme iesaka, kā atpazīt viltotas preces 4

Kaļot ceļojumu plānus modes žurnāliste Una Ulme velta laiku arī šopingam – īpaši iecienījusi iepirkties ārzemju butikos, kas pilni stilīgām luksusa precēm. Butikos iespējams iegādāties oriģinālas preces, taču par lētākām naudām, iespējams, ne jaunāko sezonu pērles, tomēr Una ir pārliecināta, ka iekārojamākie zīmolu savu vērtību tāpat nezaudē.

"Varēja vismaz mierīgāku to sodu uzlikt!" Influencere Adriana Miglāne par saņemto 1500 eiro lielo sodu

"Varēja vismaz mierīgāku to sodu uzlikt!" Influencere Adriana Miglāne par saņemto 1500 eiro lielo sodu 22

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs sodījis satura veidotājas Adrianu Miglāni un Katrīni Saulieti par negodprātīgu komercpraksi. Viedokļu līderes neesot publicētajos ierakstos norādījušas, ka saturs ir apmaksāts. Sodu apmērs ir iespaidīgs – Adrianai par nepieciešamo tēmturu nenorādīšanu jāmaksā 1500 eiro, savukārt Katrīnei – 100 eiro.

Saulkrastu puses iedzīvotājs neizpratnē par pārtikas veikala rīcību, atsakot piegādes iespēju

Saulkrastu puses iedzīvotājs neizpratnē par pārtikas veikala rīcību, atsakot piegādes iespēju 27

Saulkrastu iedzīvotājs Viesturs ar ģimeni dzīvo trīs kilometru attālumā no Saulkrastu pilsētas un nepilnu 700 metru attālumā no Saulkrastu šosejas. Uzzinot, ka “Barbora” uzsākusi pārtikas piegādi uz mājām Saulkrastu teritorijā, bijis pārliecināts, ka tas attiecas arī uz viņu, bet nekā – internetveikals atteicies pasūtījumu piegādāt uz Viestura mājām.

"Man ir podziņu telefons!" Pensionārei jāmaksā par mobilajiem datiem, kurus pat gribot nevar izmantot

"Man ir podziņu telefons!" Pensionārei jāmaksā par mobilajiem datiem, kurus pat gribot nevar izmantot 38

Jau desmit gadus rīdziniece Vallija ir uzticīga podziņu telefonam – bateriju gan “ēdot” zibens ātrumā, tomēr visādi citādi, lielpogu tālrunis savu funkciju pildot labi. Jau ilgstoši lieto “Zelta Zivtiņas” tarifu plānu “Senioriem”, kas maksājis 4,99 eiro, taču pēdējais rēķins licis ieplest acis. Jāmaksā par eiro vairāk, turklāt maksā ietilpst 100 MB interneta, kurus pat gribot, Vallija izmantot nevar!

"Tur ir pilns ar baciļiem!" Mazdārziņu nomnieki Ziepniekkalnā ziņo par izgāztuvi uz pašvaldības zemes

"Tur ir pilns ar baciļiem!" Mazdārziņu nomnieki Ziepniekkalnā ziņo par izgāztuvi uz pašvaldības zemes

Rīdziniece Vija jau četrus gadus nomā mazdārziņu Ziepniekkalnā. Ir priecīga, ka pilsētniekiem ir iespēja rušināties dobēs un baudīt siltos saules starus svaigā gaisā. Līgums par zemes nomu noslēgts ar pašvaldību, nomniekiem jāievēro dažādi noteikumi, tostarp teritorija jāuztur kārtībā, jāmaksā par atkritumu izvešanu. Kamēr nomnieki godprātīgi līguma punktus ievēro, tikmēr blakus mazdārziņiem esošā pašvaldības zeme pārtop par izgāztuvi.