Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 24. marts

Kazimirs, Izidors

Horoskops aunam

Rīkojies spontāni un tieši tā, kā jūties konkrētā situācijā vai konkrēta cilvēka sabiedrībā. Ja apstākļi būs piemēroti, vari atļauties ļoti atklātu un dvēselisku sarunu, pieskaroties pat ļoti smalkjūtīgiem tematiem.

Horoskops vērsim

Prieku un labsajūtu gūsi no pasākumiem un laika kavēkļiem, kuri dzims spontāni. Izvairies no piespiedu un skaļiem ļaužu - draugu saietiem vai sabiedriskiem pasākumiem, kuri tikai nogurdinās un iztukšos.

Horoskops dvīņiem

Atstāj iespēju brīvai improvizācijai par brīvdienas pavadīšanas tēmu. Brīvdienas sajūta būs tieši proporcionāla tavām labajām domām, enerģijai, ko esi ieguldījis noskaņojuma radīšanai.

Horoskops vēzim

Pavasara un brīvdienas sajūta labi mijiedarbosies ar zemapziņas procesiem, tāpēc šodien labs laiks meditēšanai un citām garīgām praksēm. Būsi spējīgs uz padziļinātu lietu skatījumu.

Horoskops lauvai

Izvēlēsies kompāniju, kurā ir bērni. Ja pašam pa māju draiskojas viens otrs nebēdnis, aizmirsti par pilošiem krāniem un autoservisiem, bet ļaujies viņu sabiedrības dabiskajai burvībai.

Horoskops jaunavai

Vislabāk jutīsies mājās vai ciemos, kur nepiespiesta un omulīga gaisotne. Tam varētu būt kāds sakars ar sentimentālām sajūtām. Noskaties kādu pārraidi vai pašķirsti žurnālus, tas dienai piešķirs mērenu un patīkamu romantismu.

Horoskops svariem

Tev šodien tiek piedāvātas divas izvēles – atrast uzmundrinošu kompāniju vai pavadīt laiku relaksējošā un nesamākslotā vienatnē. Pieņemot lēmumu, priekšroku dosi izvēlei, kura piedāvās lielāku dvēseles harmoniju.

Horoskops skorpionam

Padomā par izklaidi, kas tevi pilnībā norobežos no aktuālo problēmu risināšanas. Ļaujies bezmērķīgai pastaigai pa skaistām vietām un sirsnīgai komunikācijai ar saviem draugiem.

Horoskops strēlniekam

Tavs šodienas noskaņojums būs vairāk sapņains un lēnīgs, tāpēc atsakies no lieliem un smagiem darbiem. Izpriecas un saviesīgi pasākumi jāorganizē bez uzspēlētas izrādīšanās – mājīgi un mīļi.

Horoskops mežāzim

Jebkurā aktivitātē radīsi prieka impulsus. Vissvarīgākais un arī visproblemātiskākais jautājums ir kompānija. Pat, ja kompanjoni neatradīsies, jutīsies pašpietiekams un apmierināts.

Horoskops ūdensvīram

Tavi mīļotie būs enerģētiski uzlādēti un sagaidīs no tevis līdzīgu uzvedību. Ja nevēlies viņus sarūgtināt, jāsaņemas un jāiet uz kompromisiem. Šodien būs izdevība sapucēt vienu otru noplukušu partnerību.

Horoskops zivīm

Šodiena nāk ar veiksmes un gandarījuma sajūtu, kuru gan izdosies novērtēt, tikai sagaidot vakaru. Apmierināts sajutīsies par iespēju nodemonstrēt savus talantus un spēcīgo gribu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Alga

Neizmaksā algas un "čakarē" valsti! "Shell" franšīzes pārvaldnieki apkauno degvielas biznesa milzi

Neizmaksā algas un "čakarē" valsti! "Shell" franšīzes pārvaldnieki apkauno degvielas biznesa milzi 15

“Shell” degvielas uzpildes stacijas (DUS) darbiniece ilgstoši nav saņēmusi nopelnīto algu par vairākiem mēnešiem. Ziņo, ka darba devējs ir parādā arī citiem darbiniekiem. “Bez Tabu” noskaidro, ka “Shell” franšīzes DUS priekšniecība iekrājusi milzu nodokļu parādu valstij un darbiniekus nodarbina nelegāli tādas firmas ietvaros, kuras saimnieciskā darbība par nopietniem pārkāpumiem apturēta.

Valsts pārvaldē strādājošie mēdz saņemt pat piecas dažādas piemaksas

Valsts pārvaldē strādājošie mēdz saņemt pat piecas dažādas piemaksas 4

Līdzīgi kā daudzus iepriekšējos gadus arī pērn ministriju darbinieku algu lapiņas varēja rotāt pat piecas dažādas piemaksas. Daļa no piemaksām, prēmijām un naudas balvām tiek noteiktas, rūpīgi vērtējot darbinieku paveikto, tomēr primāri šādi algu pielikumi tiek izmantoti kā legāls veids konkurētspējīga atalgojuma izmaksai.

Valdība apņemas celt zemāko algas likmi pedagogiem

Valdība apņemas celt zemāko algas likmi pedagogiem 1

Ministru kabinets otrdien, 9.janvārī, apstiprināja pedagogu darba samaksas paaugstināšanas grafiku, apņemoties pakāpeniski celt zemāko algas likmi pedagogiem, taču izmaiņu apmēru faktiski piesaistot skolu tīkla sakārtošanas rezultātiem.

"Neesmu balta un pūkaina!" Riebiņu vidusskolas direktore par valsts naudas šķiešanas pārmetumiem

"Neesmu balta un pūkaina!" Riebiņu vidusskolas direktore par valsts naudas šķiešanas pārmetumiem 71

Riebiņu vidusskolā vairākus gadus pēc kārtas atklāti pārkāpumi, tostarp tādi, kas, iespējams, liecina par valsts naudas šķērdēšanu. Izglītības kvalitātes valsts dienesta (IKVD) pārbaudēs atklājies, ka tiek īstenotas programmas, uz kuru mācību stundām (pārbaužu laikā) neierodas neviens skolēns, bet skolotāji samaksu saņem un nereģistrē kavējumus.