Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Alga

Valsts varētu daļēji segt algu izmaksu uzņēmumos

Valsts varētu daļēji segt algu izmaksu uzņēmumos 1

Pirmdien finanšu ministra Jāņa Reira (JV) vadītā darba grupa uzņēmējdarbības un nodarbināto atbalstam konceptuāli vienojusies par daļēju algu izmaksu kompensāciju uzņēmējiem, aģentūru LETA informēja Finanšu ministrijā (FM).

“Ej, sūdzies visur! Man poh*j!" Tracis smalkā SPA: nelegāla nepilngadīgās nodarbināšana, cīņa par nopelnītajiem grašiem

“Ej, sūdzies visur! Man poh*j!" Tracis smalkā SPA: nelegāla nepilngadīgās nodarbināšana, cīņa par nopelnītajiem grašiem 45

Interneta vidi pāršalcis konflikts starp iecienītas un dārgas atpūtas iestādes – ”Jonathan SPA Estate” – direktori un bijušo trauku mazgātāju, kura priekšniecībai pārmetusi viņas kā nepilngadīgas personas nelegālu nodarbināšanu. Konflikts izcēlies pēc tam, kad, pārtraucot nelegālās darba gaitas, darbiniece pieprasījusi priekšniecībai nopelnīto naudu. Uz pieprasījumu iestādes direktore reaģējusi ar rupjībām un izlikšanos, ka jaunā meitene nemaz nav strādājusi uzņēmumā, liecina bijušās darbinieces uzrādītās sarakstes ar ”Jonathan SPA Estate”. “Bez Tabu” ticies ar abām konfliktā iesaistītajām pusēm.

"Viņš nav pat atvainojies!" Pirms dekrēta nelikumīgi atlaistā, pazemotā "Narvesen" darbiniece cīnās ar vējdzirnavām

"Viņš nav pat atvainojies!" Pirms dekrēta nelikumīgi atlaistā, pazemotā "Narvesen" darbiniece cīnās ar vējdzirnavām 9

Limbažu iedzīvotāja Inese, kuru vietējā veikala ”Narvesen” vadība nelikumīgi atlaida no darba pirms došanās dekrētā, tādējādi zaudējot tā saucamo māmiņalgu, aizvien no bijušā darba devēja nav sagaidījusi atvainošanos un viņai pienākošos naudu – aptuveni 1500 eiro. Lai gan pat tiesa lēmusi, ka atlaišana bijusi nelikumīga. Tiesa lēma, ka Inese ir atjaunojama darbā, viņai pienāktos māmiņalga, tāpat darba devējam lika samaksāt neizmaksāto algu, naudu par slimības lapu, ko iepriekš darba devējs nebija izmaksājis, kā arī jāmaksā kompensācija par morālo kaitējumu.

Mediķu atalgojuma celšanai papildus prasa 119,7 miljonus

Mediķu atalgojuma celšanai papildus prasa 119,7 miljonus

Medicīnas māsas pamazām atgriežas veselības aprūpē, jo ir noticējušas solījumiem par algu celšanu, to LNT rīta raidījumā “900 sekundes” trešdien atzina veselības ministre Ilze Viņķele (A/P). Lai turpinātu palielināt darba samaksu medicīnas darbiniekiem, nākamgad papildus tiek prasīti gandrīz 120 miljoni eiro.

Ārkārtas finanšu pieprasījumā Latvijas Radio lūdz šim gadam piešķirt 100 000 eiro

Ārkārtas finanšu pieprasījumā Latvijas Radio lūdz šim gadam piešķirt 100 000 eiro

Pirmdien Latvijas Radio valde kapitāldaļu turētājam – Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) – iesniegusi detalizētu informāciju par ārkārtas valsts budžeta līdzekļu pieprasījumu 100 000 eiro apmērā, lai vēl šogad spētu risināt krīzi Ziņu dienestā un nodrošinātu konkurētspējīgu atalgojumu sabiedriskā medija satura veidotājiem.

Nav skaidrības par minimālās algas celšanu

Nav skaidrības par minimālās algas celšanu 7

Šonedēļ plaši apspriesta ideja par nepieciešamību nākamgad līdz 500 eiro palielināt minimālo algu. Taču šobrīd vēl nav nekādas skaidrības, vai tas tiešām notiks. Stingri par to iestājas tikai viena no koalīcijas partijām, bet valdības vadītājs ieceri vērtē skeptiski un uzsver, ka nekāds lēmums vēl nav pieņemts.

Deputātiem un ministriem liegs saņemt atalgojumu par amatiem biedrībās

Deputātiem un ministriem liegs saņemt atalgojumu par amatiem biedrībās

Saeimā tiek spriests par to, vai deputātiem un ministriem būtu jāliedz saņemt atalgojumu par darbu dažādās biedrībās un nodibinājumos. Ierobežojumu mērķis būtu izskaust iespējamos interešu konfliktus un to, ka amatpersonas lobē konkrētas personas, kas ziedojušas biedrībām.