Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Aleksandrs Lukašenko

"Re:Baltica": Glābjoties no sankcijām, pārdots Lukašenko tuva uzņēmēja bizness Latvijā

"Re:Baltica": Glābjoties no sankcijām, pārdots Lukašenko tuva uzņēmēja bizness Latvijā 8

Pēc Eiropas Savienības (ES) lēmuma saistībā ar “Ryanair” lidmašīnas piespiedu nosēdināšanu un tam sekojošo opozīcijas žurnālista arestu papildināt sankciju sarakstu ar vairākiem Baltkrievijas autoritārajam līderim Aleksandram Lukašenko pietuvinātiem biznesmeņiem, mainījies īpašnieks diviem Latvijas uzņēmumiem, kurus kontrolēja sankcionētā Alekseja Aleksina ģimene, vēsta pētnieciskās žurnālistikas centrs “Re:Baltica”.

ES nosaka ekonomiskās sankcijas Baltkrievijai

ES nosaka ekonomiskās sankcijas Baltkrievijai

Eiropas Savienības (ES) Padome ceturtdien, 24.jūnijā, noteica ekonomiskās sankcijas Baltkrievijai, reaģējot uz Aleksandra Lukašenko režīma īstenotajiem cilvēktiesību pārkāpumiem, vardarbīgajām represijām pret pilsonisko sabiedrību, demokrātisko opozīciju un žurnālistiem, kā arī aviokompānijas “Ryanair” lidmašīnas piespiedu nosēdināšanu, teikts ES Padomes paziņojumā.

ASV nosaka jaunas sankcijas pret Lukašenko tuvākajiem līdzgaitniekiem

ASV nosaka jaunas sankcijas pret Lukašenko tuvākajiem līdzgaitniekiem 5

ASV pirmdien noteica sankcijas vairāk nekā ducim Baltkrievijas amatpersonu un organizāciju, pavēstījusi Savienoto Valstu Finanšu ministrija, Vašingtonai pievienojoties Lielbritānijas, Kanādas un Eiropas Savienības centieniem pastiprināt spiedienu pret Baltkrievijas režīmu par tā cilvēktiesību pārkāpumiem un demokrātijas ierobežošanu.

Protaseviča draudzenes tēvs lūdz Lukašenko apžēlot meitu

Protaseviča draudzenes tēvs lūdz Lukašenko apžēlot meitu 1

Baltkrievijā 23. maijā pēc “Ryanair” lidmašīnas piespiedu nosēdināšanas aizturētā opozīcijas žurnālista Romāna Protaseviča draudzenes Krievijas pilsones Sofijas Sapegas tēvs Andrejs Sapega vērsies pie Baltkrievijas autoritārā līdera Aleksandra Lukašenko ar lūgumu apžēlot meitu.

Eiropas Parlaments pieprasa vairāk sankciju pret Baltkrieviju

Eiropas Parlaments pieprasa vairāk sankciju pret Baltkrieviju 1

Eiropas Parlaments prasa lielākas Eiropas Savienības (ES) sankcijas pret tiem, kas iesaistīti lidmašīnas piespiedu nosēdināšanā Minskā 23. maijā un žurnālista Romāna Protaseviča aizturēšanā, portālu Skaties.lv informēja Eiropas Parlamenta preses dienests.

"airBaltic" atceļ visus lidojumus no Rīgas uz Minsku

"airBaltic" atceļ visus lidojumus no Rīgas uz Minsku 7

Pēc Latvijas valdības lēmuma un oficiālas rekomendācijas saņemšanas no Latvijas Civilās aviācijas aģentūras (CAA) Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” atcēlusi visus lidojumus no Rīgas uz Minsku no ceturtdienas, 27.maija, līdz turpmākam paziņojumam, informēja aviokompānijā.

Karogu sāga: Latvijas Hokeja federācija bažījas par attiecībām ar IIHF nākotnē

Karogu sāga: Latvijas Hokeja federācija bažījas par attiecībām ar IIHF nākotnē 25

Drosmīgu rīcību demonstrējusi Rīgas jaunā vadība, izturot Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) spiedienu. Baltkrievijas karoga nomaiņa nu rezultējusies ar visas federācijas simbolikas noņemšanu. Tiesa, nav zināms, kā hokeja aprindās tas atsauksies uz valsts tēlu nākotnē un vai Latvija maz kādreiz var cerēt uz vēl kāda čempionāta rīkošanu.

Diplomātiskā krīze: Latvijas vēstniecība Minskā pārtraukusi konsulāro funkciju veikšanu

Diplomātiskā krīze: Latvijas vēstniecība Minskā pārtraukusi konsulāro funkciju veikšanu 1

Saasinās diplomātiskā krīze starp Baltkrieviju, Latviju un Eiropas Savienību (ES) kopumā. Latvijas vēstniecība Minskā otrdien pārtraukusi konsulāro funkciju veikšanu. Latvijas un Baltkrievijas diplomāti pametuši savas mītnes valsts teritorijas. Pie kaimiņvalsts vēstniecības Rīgā Baltkrievijas diplomātus pavadīt bija ieradušies Lukašenko režīma vajāto atbalstītāji.