Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Aldis Gobzems

TM Gobzema rosinātos Satversmes grozījumus vērtē kā neatbilstoši izstrādātus

TM Gobzema rosinātos Satversmes grozījumus vērtē kā neatbilstoši izstrādātus 48

Opozīcijas politiķu rosinātie grozījumi Satversmē, kas paredz pamatlikumā ierakstīt brīvprātīgo vakcinēšanos un aizliegumu noteikt ierobežojumu vakcinētajiem, nav pilnīgi izstrādāti pēc satura un neiekļaujas Latvijas tiesību sistēmā, izriet no Tieslietu ministrijas (TM) sniegtās atbildes Centrālajai vēlēšanu komisijai (CVK).

Nesankcionētās protesta akcijas pret “obligātu vakcināciju” dalībnieki klaji pārkāpuši vairākus noteikumus

Nesankcionētās protesta akcijas pret “obligātu vakcināciju” dalībnieki klaji pārkāpuši vairākus noteikumus 37

Pēc opozīcijas deputāta Alda Gobzema aicinājuma sociālajos tīklos 4. augustā pie Saeimas un valdības ēkas pulcējās apmēram 1000 iedzīvotāju, kuri šādi vēlējās izrādīt neapmierinātību ar vakcināciju pret Covid-19. Pūlis no parlamenta devās uz Ministru kabinetu, klaji ignorējot ceļu satiksmes noteikumus un bloķējot satiksmi. Policija pret Gobzemu sākusi administratīvo lietu, stāsta TV3 Ziņas.

Pret Gobzemu ierosināta ētikas pārkāpuma lieta saistībā ar viņa izteikumiem

Pret Gobzemu ierosināta ētikas pārkāpuma lieta saistībā ar viņa izteikumiem 1

Pirmdien Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēdē deputāti lēma ierosināt ētikas kodeksa pārkāpuma lietu pret deputātu Aldi Gobzemu (LK) par viņa izteikumiem sociālajos tīklos, nevakcinētos faktiski salīdzinot ar ebreju genocīda upuriem un aicinot tos piespraust sev dzeltenu sešstaru zvaigzni, ko Otrā pasaules kara laikā nacistiskās Vācijas režīms kā atpazīšanas zīmi lika valkāt ebrejiem.

Ebreju kopiena Gobzema un viņa atbalstītāju rīcību uzskata par absolūti amorālu

Ebreju kopiena Gobzema un viņa atbalstītāju rīcību uzskata par absolūti amorālu 47

Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padome ir sašutusi par Saeimas deputāta Alda Gobzema rīcību, aicinot cilvēkus, kas nevēlas vakcinēties pret Covid-19, pielikt pie krūtīm dzeltenu sešstaru zvaigzni, šādi norādot, ka viņi ar valsts ievestiem regulējumiem ir nostādīti tādā pašā situācijā kā ebreji nacistu kundzības apstākļos – stigmatizēti un izstumti no sabiedrības, teikts padomes paziņojuma sociālajā medijā “Facebook.

Arī noslēdzošās vakariņas pavada ķildas un balsu pacelšana

Arī noslēdzošās vakariņas pavada ķildas un balsu pacelšana 175

Ceturtdienas, 26. novembra, pievakarē TV3 noslēdzās kārtējais izklaidējošā gatavošanas šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” raidījumu cikls, un šīs nedēļas noslēdzošajā vakarā raibā kompānija devās ciemos pie dziedātājas Ievas Sutugovas.

Foto: TV3 ēšanas šovā viesus uzņem Aldis Gobzems

Foto: TV3 ēšanas šovā viesus uzņem Aldis Gobzems 182

Trešdienas, 25. novembra, pievakarē TV3 skatītāju novērtējumam tika nodots izklaidējošā šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” jaunākais raidījums, kurā savas gatavošanas un viesus uzņemšanas prasmes demonstrēja populārais politiķis Aldis Gobzems.