Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Akcīzes nodoklis

Mazinās kaimiņvalstu alkotūristu skaits, - satraucas pierobežas alkohola tirgotāji

Mazinās kaimiņvalstu alkotūristu skaits, - satraucas pierobežas alkohola tirgotāji 4

Alkohola tūrisms pierobežā apsīkst. Lai gan vēl vasarā pēc akcīzes nodokļa izmaiņām veikali nākotnē raudzījās ar optimismu, gada nogalē jāsecina, ka kaimiņvalstu pircēju skaits krītas. Ja valsts nedomāšot par akcīzes nodokļa pārskatīšanu, tirgotāji paredz, ka pierobežas alkohola tirdzniecības bizness varētu izčākstēt pavisam.

Stājas spēkā samazinātā akcīzes nodokļa likme stiprajam alkoholam

Stājas spēkā samazinātā akcīzes nodokļa likme stiprajam alkoholam 6

No šodienas, 1. augusta, stājās spēkā Saeimas šā gada 8.jūlijā galīgajā lasījumā apstiprinātie grozījumi Akcīzes nodokļa likumā, kas paredz par 15{6fb416669a6c89ffa49c853dc2ee2d888f0e7cd1e25989e4134a75883a3a4fcd} samazinot akcīzes nodokļa likmi stiprajam alkoholam.

Igaunijas premjers: Mēs neiesaistīsimies akcīzes nodokļa karā ar Latviju

Igaunijas premjers: Mēs neiesaistīsimies akcīzes nodokļa karā ar Latviju 10

Igaunija neiesaistīsies alkohola akcīzes nodokļa karā ar Latviju un neplāno tā turpmāku samazināšanu, paziņojis premjerministrs Jiri Ratass, komentējot informāciju, ka Latvijas Saeima jau ceturtdien varētu izskatīt priekšlikumu samazināt akcīzes nodokli stiprajam alkoholam par 15{6fb416669a6c89ffa49c853dc2ee2d888f0e7cd1e25989e4134a75883a3a4fcd}.

Alkohola ražotāji aicina valdību rast risinājumu saistībā ar akcīzes nodokļa alkoholam pazemināšanas Igaunijā sekām

Alkohola ražotāji aicina valdību rast risinājumu saistībā ar akcīzes nodokļa alkoholam pazemināšanas Igaunijā sekām

Latvijas alkohola nozares asociācija (LANA) ir nosūtījusi vēstuli visiem ministriem un visu Saeimā pārstāvēto frakciju vadītājiem ar aicinājumu sniegt iespējamo risinājumu situācijai, kad Igaunijas parlamenta pieņemto izmaiņu dēļ akcizēto preču likumā Latvija zaudēs apmēram 100 miljonus budžetā, aģentūru LETA informēja asociācijā.

Vēlas celt akcīzes nodokli bezalkoholiskajiem dzērieniem

Vēlas celt akcīzes nodokli bezalkoholiskajiem dzērieniem 8

Saeimas deputāti spraigās diskusijās šonedēļ tā arī nespēja vienoties par akcīzes nodokļa celšanu saldinātajiem bezalkoholiskajiem dzērieniem, taču darbs pie tā sauktā limonādes nodokļa atkal atsāksies septembra sākumā.