Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Aizver bedri

Aizver bedri

Iesūti savas dullākās idejas, kā aizvērt bedri. Labākās idejas realizēsim kopā ar “Bez Tabu”!

“Pēc greidera pati akmeņus stiepju, beru bedrēs”! Jaunbebru iedzīvotāju ikdiena slikto ceļu dēļ

"Pēc greidera pati akmeņus stiepju, beru bedrēs"! Jaunbebru iedzīvotāju ikdiena slikto ceļu dēļ

Šajā pavasarī, salīdzinot ar iepriekšējiem, daudz skaļāk ir izskanējusi sabiedrības neapmierinātība par zemes ceļu kvalitāti. Nav noslēpums, ka lielākā daļa grants ceļu Latvijā ir katastrofālā stāvoklī. Atbildīgās iestādes, sadzirdot pārmetumus, paziņo, ka nupat ir uzsākta ceļu greiderēšana. Bet vai ar to pietiek? Kokneses novada Jaunbebros dzīvojošie saka, ka nē.

Ielām nav jāizskatās kā šaha laukumam! Stingrākas prasības pilsētas ielu seguma atjaunošanai

Ielām nav jāizskatās kā šaha laukumam! Stingrākas prasības pilsētas ielu seguma atjaunošanai

Ielām nav jāizskatās kā šaha laukumam! Marta vidū ir stājušies spēkā grozījumi Rīgas domes saistošajos noteikumos, kas paredz stingrākas prasības pilsētas ielu seguma atjaunošanai, veicot darbus uz transporta būvēm. Piemēram, trīs kalendāro gadu laikā viena gada vietā, kā ir bijis līdz šim, nav pieļaujama atkārtota asfaltbetona seguma uzlaušana. Tikmēr eksperti šos grozījumus vērtē neviennozīmīgi, brīdinot, ka arī šis termiņš neglābs asfaltbetona seguma kvalitāti, kas noteikti cieš no šīs iejaukšanās.

Kā aizvērt bedri: ar Raimonda Vējoņa mīlestību un ieliekot bedrē kaķi ar gaļu!

Kā aizvērt bedri: ar Raimonda Vējoņa mīlestību un ieliekot bedrē kaķi ar gaļu! 1

Jau vairāk nekā nedēļu TV6 ir uzsācis ļoti svarīgu aktivitāti mums visiem – ”Aizver bedri”, kurā visi tiek aicināti atklāt oriģinālas, konstruktīvas, eksotiskas un visādas citādas idejas par to, kā tikt galā ar bedru ligu uz Latvijas ceļiem. Skaties.lv ir apkopojis dažas no idejām, kas savā ziņā nudien ir oriģinālas, bet gaidām arī tavu piedāvājumu.

Runājot par saucamajām bedrītēm – šo bedri pirms 2-3 nedēļām taisīja ciet! Kā tā tika pildīta?

Sūdzību dēlis Runājot par saucamajām bedrītēm - šo bedri pirms 2-3 nedēļām taisīja ciet! Kā tā tika pildīta? 2

“Labdien! Runājot par šīm saucamajām bedrītēm. Nosūtu foto ar bedri G. Zemgala gatvē iepretim fitnesa centam “Lemon gym”, uz Čiekurkalna tilta pusi. Šo bedri taisīja ciet 2-3 nedēļas atpakaļ, jau tad brīnījos par to, ka it kā remonts bija pabeigts, bet līdz līdzenai asfalta malai ir vismaz 2 cm atstarpe. Vēlētos uzzināt, kā tā tika pildīta? Manā skatījumā, tagad ar to lielo ieloku uz iekšu ir briesmīgāks ceļš nekā bija ar bedri.”

Pusgadu pēc remonta Barona ielā uzklātais bruģis jau sācis šķiebties

Pusgadu pēc remonta Barona ielā uzklātais bruģis jau sācis šķiebties

Nav pagājis pat pusgads, kopš tika pabeigts Krišjāņa Barona ielas remonts, tomēr jaunais bruģis jau sācis šķiebties. Daudzviet tas iegrimis un saplaisājis, ap vairākām kanalizācijas akām izveidojušās peļķes. Domes atbildīgie taisnojas, ka defekti tiks apzināti un līdz ko ļaus laikapstākļi – salaboti, turklāt to darīs būvnieki uz sava rēķina. Jau drīzumā atjaunoto ielu oficiāli nodos ekspluatācijā.

“Kāda situācija ar mūsu ceļiem? D*rsā!” Mūziķis Andris Kivičs par savu pieredzi, braukājot pa koncertiem Latvijā

"Kāda situācija ar mūsu ceļiem? D*rsā!" Mūziķis Andris Kivičs par savu pieredzi, braukājot pa koncertiem Latvijā

Bedres uz Latvijas autoceļiem ir viens no aktuālākajiem sabiedrības jautājumiem šajā gadsimtā, tāpēc portāls Skaties.lv aizsācis kampaņu “Aizver bedri!”. Tās ietvaros aptaujāsim arī sabiedrībā zināmus cilvēkus, kuri izsaka savu viedokli par situāciju Latvijā. Šoreiz uzrunājām mūziķi, grupas “Z-Scars līderi” Andri Kiviču.

“Latvijā ērtākais pārvietošanās līdzeklis ir traktors!” Liene Greifāne atklāj, ar kādām problēmām saskaras kā autovadītāja

"Latvijā ērtākais pārvietošanās līdzeklis ir traktors!" Liene Greifāne atklāj, ar kādām problēmām saskaras kā autovadītāja 5

Lai pievērstu uzmanību aktuālajai bedru problēmai ne vien pilsētu ielās, bet arī uz lauku ceļiem, portāls Skaties.lv uzsākuši sociālu kampaņu “Aizver bedri!”. Lai saprastu, cik situācija pie mums nopietna, lūgsim dažādiem sabiedrībā zināmiem cilvēkiem skaidrot, kā viņi paši redz to, kas notiek ar mūsu braucamajiem ceļiem. Kā pirmajai viedokli jautājām mūziķei Lienei Greifānei, kura regulāri braukā no Latvijas uz Krieviju.

39 smieklīgi piemēri Latvijā, kādiem NEVAJADZĒTU būt autoceļiem!

39 smieklīgi piemēri Latvijā, kādiem NEVAJADZĒTU būt autoceļiem! 1

Vai esi dzirdējis par akciju Aizver bedri!? Ja neesi, zemāk uzklikšķini un iepazīsties ar šīs akcijas noteikumiem, jo tikai kopā mēs varam Latviju padarīt izbraucamāku. Tikmēr portāls Skaties.lv sadarbībā ar izklaides vietni miljons.com ieskatīsies smieklīgākajos piemēros, kā praktiskais latvietis tiek galā ar problēmu, ar kuru nevar tikt galā citi.

Piesakām bedrēm karu! Kā Tu iznīcinātu bedres uz dzimtenes ceļiem?

Piesakām bedrēm karu! Kā Tu iznīcinātu bedres uz dzimtenes ceļiem? 22

Pirmie gājputni, gaišākas dienas un smaidīgāki mēs paši – gaisā ir jaušamas vibrācijas, ka nenovēršami tuvojas pavasaris. Pastiprinātas vibrācijas ir jūtamas, arī pārvietojoties ar auto, jo neatņemama pavasara sastāvdaļa diemžēl ir arī bedres uz dzimtenes ceļiem. Taču TV6 aicina nebojāt pavasara noskaņu, un jau otro gadu aicina visus, kam rūp, iesaistīties kampaņā ”Aizver bedri”!

Noskaidroti uzvarētāji konkursam Kas vainas mūsu ceļiem?             

Noskaidroti uzvarētāji konkursam Kas vainas mūsu ceļiem?             

Kampaņas Aizver bedri! ietvaros Skaties.lv rīkoja vēl vienu aktivitāti – konkursu par labāko mītu, kāpēc Latvijā daudzviet ir tik slikts ceļu stāvoklis. Dalībnieki tikai aicināti iesūtīt savu versiju – kāpēc mūsu dzimtenes ceļus bieži “rotā” bedres. Ņemot vērā iesūtīto variantu popularitāti, esam noskaidrojuši divus konkursa uzvarētājus!

Latvijas švakais ceļu segums: Trīs gadus vecs auto Latvijā mēdz būt tādā stāvoklī kā 10 gadus vecs auto no Vācijas

Latvijas švakais ceļu segums: Trīs gadus vecs auto Latvijā mēdz būt tādā stāvoklī kā 10 gadus vecs auto no Vācijas

Švakais ceļu segums un bedres, pa kurām Latvijas iedzīvotājiem nākas braukt ikdienā, nenozīmē tikai to, ka autovadītājs var sabojāt riepu vai amortizatorus. Dabūjot triecienu, to saņem visa automašīnas ritošā daļa, kā arī visa virsbūve. Pat ja trieciena sekas uzreiz nav redzamas, ilgtermiņā tas nozīmē biežākus automašīnas remontus un ātrāku bojāšanos, portālam Skaties.lv pauda auto eksperts Uģis Vītols.

Aizver bedri! Iesūti efektīgāko paņēmienu, kā aizlāpīt bedri!

IDEJU KONKURSS! Aizver bedri! Iesūti efektīgāko paņēmienu, kā aizlāpīt bedri! 62

Cīņa ar bedrēm uz Latvijas ceļiem, šķiet, ir kā cīņa ar vējdzirnavām. Taču – acis darba izbijās, rokas darba nebijās! Īsts latvietis zina, kas jādara, lai defektu pārvērstu efektā. Protams, var izmantot sīkus akmentiņus vai smiltis, bet varbūt tavā gadījumā tie būs pūpoli vai čiekuri, vai vēl kāds cits asprātīgs paņēmiens!? Aicinām iesūtīt savu efektīvāko bedru aizbēršanas recepti! Neturi sveci zem pūra!