Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Aivars Lembergs

Dienu pirms vēlēšanām neatklāj, vai ir vienošanās par kādu risinājumu Ventspils mēra ievēlēšanai

Dienu pirms vēlēšanām neatklāj, vai ir vienošanās par kādu risinājumu Ventspils mēra ievēlēšanai 4

Partijas “Latvijai un Ventspilij” valde nedēļas nogalē ir rīkojusi individuālās konsultācijas ar citiem Ventspils domē ievēlētajiem deputātiem, aģentūrai LETA sacīja partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Vītoliņš, taču neatklāja, vai šajās sarunās panākta kāda vienošanās par pirmdien gaidāmajām Ventspils mēra vēlēšanām.

Neatļautās aģitācijas pēdas Ventspilī ved pie diviem politiskajiem spēkiem

Neatļautās aģitācijas pēdas Ventspilī ved pie diviem politiskajiem spēkiem 2

Ventspils līdzšinējā varas partija ”Latvijai un Ventspilij” vēlēšanās svin uzvaru. Tiesa gan, atbalsts tai ir samazinājies un vairākumu domē tai saglabāt ļāvuši tikai daži simti balsu. Aivara Lemberga sāncenši uzskata, ka uzvara panākta ar pretlikumīgiem līdzekļiem un jau pirms vēlēšanām solīja rezultātu apstrīdēt.

Rīgas reklāmas tirgus pārdalē uzvar ar Lembergu ģimeni saistīts uzņēmums

Rīgas reklāmas tirgus pārdalē uzvar ar Lembergu ģimeni saistīts uzņēmums 8

Septembrī no Rīgas ielām pazudīs reklāmu stabi un stendi. Tos nomainīs 460 jauni stendi un ekrāni. Tiesības tos uzstādīt Rīgas būvvalde piedāvā piecās izsolēs. Pirmajā no tām uzvarējis uzņēmums, kura finanses saistītas ar ASV sankciju sarakstā iekļautā un par smagiem noziegumiem notiesātā Aivara Lemberga ģimeni. Tas rada bažas par to, kas iegūs kontroli pār galvaspilsētas vides reklāmas tirgu gadu pirms Saeimas vēlēšanām.

Tiesa rosina sākt kriminālprocesu pret Šveices advokātu Rudolfu Meroni

Tiesa rosina sākt kriminālprocesu pret Šveices advokātu Rudolfu Meroni 8

Rīgas apgabaltiesā pasludinot spriedumu Ventspils domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga (“Latvijai un Ventspilij”) krimināllietā, tiesnese Irīna Jansone paziņoja, ka ir pieņemts blakuslēmums ar aicinājumu Valsts policijai sākt kriminālprocesu pret Šveices advokātu Rudolfu Meroni.

Pirmās instances tiesa pasludinās spriedumu Lembergam

Pirmās instances tiesa pasludinās spriedumu Lembergam 3

Rīgas apgabaltiesa šodien plkst. 11.00 pasludinās saīsināto spriedumu krimināllietā, kurā apsūdzēts Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs (“Latvijai un Ventspilij”), viņa dēls Anrijs un kādreizējais Lemberga biznesa partneris Ansis Sormulis.