Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Aivars Dimitrijevs

''Negribu vairs tā ubagot, kā Latvijā.'' Saimnieks Aivars bauda dzīvi un apceļo Vāciju

''Negribu vairs tā ubagot, kā Latvijā.'' Saimnieks Aivars bauda dzīvi un apceļo Vāciju 11

Vācijā dzīvojošais šova ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieks Aivars Dimitrijevs Skaties.lv nesen atklāja, ka sāk izjust milzu ilgas pēc mājām un tuviniekiem. Pārdzīvojis skumju pilnu periodu, Aivars nu vēlas faniem paziņot – viss kārtībā! Lai atgūtu spēkus jaunam darba cēlienam, viņš devies paceļot pa Vāciju un nonācis pie atziņas – par šādu dzīvi sūroties nedrīkst!

‘’Tādu dzīvi, kā Latvijā, es vairs negribu.’’ Saimnieks Aivars iekārtojies Vācijā uz ilgāku palikšanu

‘’Tādu dzīvi, kā Latvijā, es vairs negribu.’’ Saimnieks Aivars iekārtojies Vācijā uz ilgāku palikšanu 33

Tuvākajā laikā Latvijā atgriezties neplāno šova ‘’Saimnieks meklē sievu’’ varonis Aivars Dimitrijevs. Viņš jau kādu laiku dzīvo Vācijā un iekārtojies darbā vistu fermā. Šī dzīve ir Aivara sapņu piepildījums – pēc raušanās vairākos darbos daudzus gadus garumā tepat Latvijā, viņam vistu fermas grafiks šķiet tīrā atpūta.

Saimnieks Aivars emigrējis uz Vāciju; viņu biedē Latvijas algas, ne vīruss

Saimnieks Aivars emigrējis uz Vāciju; viņu biedē Latvijas algas, ne vīruss 20

Kamēr pasaulē slēdz robežas un ļaudis steidz atgriezties mājās, šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Aivars Dimitrijevs pārcēlies uz ”Covid-19” pamatīgi skarto Vāciju un domā tur palikt. Lai arī Vācijā strauji izplatās koronavīruss, viņš šajā valstī jūtas drošāk, jo tur saņem pienācīgu algu un ir drošs par pajumti.

''Jaukie, mīļie, sirsnīgie cilvēki visā Latvijā, ar paldies būs par maz...'' Savākti līdzekļi saimnieka Aivara ārstēšanai

''Jaukie, mīļie, sirsnīgie cilvēki visā Latvijā, ar paldies būs par maz...'' Savākti līdzekļi saimnieka Aivara ārstēšanai 13

Ar sirsnīgu pateicību pie tautas vēršas šova ”Saimnieks meklē sievu” ceturtās sezonas dalībnieks Aivars Dimitrijevs. Viņš atklāj, ka no Skaties.lv lasītājiem saņēmis visskaistāko dāvanu gaidāmajā dzimšanas dienā, uz ko nemaz nebija uzdrošinājies cerēt – nepilnu divu nedēļu laikā savākti 260 eiro viņa ārstēšanai.

Pievērsies biznesam un sievu vairs nemeklē! Saimnieks Aivars brīvdienās iedēstījis 200 kilogramus sīpolu

Pievērsies biznesam un sievu vairs nemeklē! Saimnieks Aivars brīvdienās iedēstījis 200 kilogramus sīpolu 3

Vēlā svētdienas vakarā ar Skaties.lv sazinājās šova ”Saimnieks meklē sievu” skatītāju mīlulis Aivars Dimitrijevs, lai iepriecinātu ar jauku vēsti – viņa nedēļa noslēgusies uz īpaši pozitīvas nots! Saimnieks visu nedēļu strādājis, neredzot dienasgaismu, kas vainagojies ar paša rekordu – šogad saimniecībā lociņus dzīs 200 kilogrami sīpolu!

Ekskluzīvi foto: saimnieka Aivara jaunākie piedzīvojumi

Ekskluzīvi foto: saimnieka Aivara jaunākie piedzīvojumi 6

Možuma un prieka pilns šogad pavasarī iecilpot gatavs šova ”Saimnieks meklē sievu” varonis un hita ”Traktorists” autors Aivars Dimitrijevs. Saimnieks ekskluzīvi Skaties.lv lasītājiem atrāda savu jaunāko piedzīvojumu bildes un aicina arī tautiešus ļauties pozitīvisma vilnim, kas šopavasar pārņēmis viņu pašu.

Populārais saimnieks Aivars, labi atpūties Rīgas naktsklubā, pāršķir jaunu un skaistu dzīves lappusi

Populārais saimnieks Aivars, labi atpūties Rīgas naktsklubā, pāršķir jaunu un skaistu dzīves lappusi 31

Pavasarīgi saulainā pēcpusdienā ar Skaties.lv sazinājās šova ”Saimnieks meklē sievu” skatītāju iemīļotais dalībnieks un hita ”Traktorists” autors Aivars Dimitrijevs. Mākslinieks bija možs un līksms, it kā pats būtu tikko uzplaucis pavasara pumpuriņš, un kā nu ne – Aivars izbaudījis lielisku atpūtu Rīgā un ar prieku metas atpakaļ lauku darbos, ka pats uzsver, savā mīļajā Latvijā.

''Man ir liels kauns!'' Saimnieks Aivars atklāti par skaistules Daces šmuci Liepājā

''Man ir liels kauns!'' Saimnieks Aivars atklāti par skaistules Daces šmuci Liepājā 15

Sociālos tīklus nupat pāršalcis skandāls, kura epicentrā liepājniece Dace, kuru Latvija plašāk iepazina kā ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieka Aivara Dimitrijeva īslaicīgo mīlestību. Dace tiek apsūdzēta par lopiņu turēšanu dzīvoklī, īpašuma apskādēšanu un pazušanu bez pēdām. Aivars vērsās pie Skaties.lv, vēloties atklāt to, ko līdz šim par Daci noklusējis.

Aivariņa bijusī mīļotā Dace ierauta skaļā skandālā

Aivariņa bijusī mīļotā Dace ierauta skaļā skandālā 23

Trešdienas, 10. oktobra, vakarā sociālie tīkli vārās – liepājniece Dace, kuru sabiedrība plašāk iepazina kā ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieka Aivara simpātiju, ierauta skaļā publiskā skandālā. Sieviete esot pazudusi, aiz sevis atstājot šmuci, un ļaudis aicina Skaties.lv sākt publisku viņas meklēšanu.

Foto: Aivara saimniecībā ienākusies branga tomātu raža

Foto: Aivara saimniecībā ienākusies branga tomātu raža 7

”Saimnieks meklē sievu” fanu iemīļotais Aivars Dimitrijevs šovasar par darba trūkumu saimniecībā nevar sūdzēties. Viņa sētā Vandānos pēc brangas lociņu un zemeņu ražas nu ienākušies tomāti, kurus saimnieks lepni atrāda arī Skaties.lv.

Dzīve pēc nelaimīgas mīlas un vasara ar dēlu. Atklāta intervija ar saimnieku šova zvaigzni Aivaru

Dzīve pēc nelaimīgas mīlas un vasara ar dēlu. Atklāta intervija ar saimnieku šova zvaigzni Aivaru 26

Gadu pēc ”Saimnieks meklē sievu” kaislībām lauksaimnieks un muzikants Aivars Dimitrijevs joprojām ir brīvs, taču par dāmu uzmanību nesūdzas. Sarunā ar Skaties.lv saimnieks atklāti pastāsta, kāpēc ”Draugos” paziņojis, ka ir aizņemts, kā martā ģimene cīnījusies ar viņa pielūdzēju bariņu un kāpēc pats savam dēlam reizēm liek rakt bedres.

Pie Aivara teltī ievākusies noslēpumaina daiļava! Ģimene atklāti par saimnieka mīlas nedienām

Pie Aivara teltī ievākusies noslēpumaina daiļava! Ģimene atklāti par saimnieka mīlas nedienām 21

‘’Saimnieks meklē sievu’’ zvaigzne Aivars Dimitrijevs šopavasar piedzīvoja nelāgu vilšanos mīlestībā ar liepājnieci Daci. Taču pēc šīs dāmas saimnieku ieintriģējusi cita, kura kopā ar meitu pat ieradusies pie saimnieka un kādu laiku visi kopā nodzīvojuši teltī! Taču arī šim stāstam ir nelāgas beigas. Sarunā ar Skaties.lv Aivara ģimene atklāti pastāsta, kā un kāpēc sievietes vazā aiz deguna jauko un strādīgo puisi.

Ekskluzīvi: ciemos pie Aivara gadu pēc "Saimnieks meklē sievu'' kaislībām

Ekskluzīvi: ciemos pie Aivara gadu pēc "Saimnieks meklē sievu'' kaislībām 11

Pirms gada ap šo laiku bariņš burvīgu dāmu kravāja ceļasomas, lai dotos uz Vandāniem iekarot Aivara Dimitrijeva sirdi spēles “Saimnieks meklē sievu” ietvaros. Saimniecība mirka lietusgāžu plūdos, bet tas netraucēja sētā, kas reiz ieguvusi novada sakoptākās titulu, norisināties seriāla cienīgām kaislībām. Gadu pēc šiem notikumiem Skaties.lv ciemojas Aivara sētā, un, ak, kā tur viss mainījies!

Gads pēc ‘’Saimnieks meklē sievu’’ kaislībām: kā attiecību sfērā veicies vīru pieciniekam?

Gads pēc ‘’Saimnieks meklē sievu’’ kaislībām: kā attiecību sfērā veicies vīru pieciniekam? 10

Šovu fani noteikti atceras, ka tieši pirms gada ap šo laiku tika dots starts iepazīšanās spēlei ”Saimnieks meklē sievu”. Pieci stalti un saimnieciski vīri: Andris Leimants, Pēteris Grudovskis, Jānis Fogels, Martiņš Līcis un Aivars Dimitrijevs sāka gaidīt dāmu vēstules, cerot, ka vasaras laikā izdosies atrast sievu. Skaties.lv sazinājās ar saimniekiem, lai noskaidrotu, kā viņiem pa šo laiku klājies un vai, ņemot vērā popularitāti pēc šova, jau nav atradušās sievas.