Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Ainārs Šlesers

Ekspolitiķi Šķēle un Šlesers vēlas kļūt par baņķieriem un grasās pirkt “Meridian Trade Bank”

Ekspolitiķi Šķēle un Šlesers vēlas kļūt par baņķieriem un grasās pirkt “Meridian Trade Bank” 4

Pēc 2008. gada pasaules finanšu krīzes valstis vienojās palielināt banku kapitāla pietiekamības prasības. Tas nozīmē, ka pašiem īpašniekiem bankās jāiegulda lielāku drošības spilvenu, lai tās varētu pārdzīvot krīzes. Plānots, ka jaunās prasības spēkā stāsies pēc diviem gadiem, un jau šobrīd bankas prognozē, ka daudzām tās izpildīt nebūs pa spēkam. Kapitāla nepietiekamība bija viens no iemesliem, kādēļ Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) apturēja “PNB Bankas” darbību. Bet palielināt kapitālu uzraugi liek arī citām bankā.

Šlesers Viļņā paziņo, ka ar viņu saistītais dzelzceļa uzņēmums Lietuvā nejūtas gribēts un gaidīts

Šlesers Viļņā paziņo, ka ar viņu saistītais dzelzceļa uzņēmums Lietuvā nejūtas gribēts un gaidīts

Lietuvas dzelzceļa pakalpojumu uzņēmums “LGC Cargo”, kas netieši saistīts ar Latvijas ekspolitiķiem un uzņēmējiem Aināru Šleseru un Andri Šķēli, kā arī ar Krievijas valsts dzelzceļa kompāniju “Rossijskije žeļeznije dorogi” (RŽD), Lietuvā nejūtas gribēts un saskaras ar pretestību, ceturtdien preses konferencē Viļņā paziņojis Šlesers.

Šlesers, Magonis un Krievijas dzelzceļa meitas firma grib pārvadāt tranzīta kravas Lietuvā. Vietējā Satiksmes ministrija saskata drošības apdraudējumu

Šlesers, Magonis un Krievijas dzelzceļa meitas firma grib pārvadāt tranzīta kravas Lietuvā. Vietējā Satiksmes ministrija saskata drošības apdraudējumu 7

Latvijas, Lietuvas un arī mūsu partneru drošības dienesti vairākkārt brīdinājuši par drošības riskiem, ko rada Krievijai piederošā Kaļiņingrada. Tomēr bijušie politikas smagsvari no Latvijas – Ainars Šlesers un Andris Šķēle – Kaļiņingradā saskatījuši iespēju labi nopelnīt.

"Aeroflot" pārstāvis, ko par spiegošanu izraidīja no Latvijas, īrējis dzīvokli no lidostas "Rīga" padomes locekļa ģimenes

"Aeroflot" pārstāvis, ko par spiegošanu izraidīja no Latvijas, īrējis dzīvokli no lidostas "Rīga" padomes locekļa ģimenes 6

Ja Krišjāņa Kariņa valdību apstiprinās, būtiski mainīsies tas, kuras partijas pārraudzīs vairākas svarīgas ministrijas. Tradicionāli starp gardajiem kumosiem, kur notiek lieli iepirkumi un padoti uzņēmumi ar daudzu miljonu apgrozījumu, bijusi Satiksmes ministrija (SM). Tās ministra saimniecībā ietilpst arī lidosta “Rīga”.

Vēl pirms Gobzema fiasko vienošanos par nākamo valdību centās meklēt līdzšinējie sīvie konkurenti - JKP un "Attīstībai/Par!"

Vēl pirms Gobzema fiasko vienošanos par nākamo valdību centās meklēt līdzšinējie sīvie konkurenti - JKP un "Attīstībai/Par!"

LNT raidījumā “TOP10” izpētīts, kas uz pamatīgi sarkanām līnijām sašvīkātās politiskās skatuves notiks tālāk un cik ļoti attālinās brīdis, kad ieraudzīsim jaunu valdību, kā arī – kādus līkločus meta topošās valdības vezums, sākot ar brīdi, kad Valsts prezidents ratiem priekšā jūdza Aldi Gobzemu.

Soctīklos ažiotāžu izraisa Šlesera sarunas ar politiķiem un mediju pārstāvjiem

Soctīklos ažiotāžu izraisa Šlesera sarunas ar politiķiem un mediju pārstāvjiem 8

Bijušais politiķis Ainārs Šlesers, ar viņu saistītajos uzņēmumos ilgstoši strādājošais Jānis Maršāns, kurš formāli izdod arī laikrakstu “Dienas Bizness”, tā komentētājs Sandris Točs un partijas “Saskaņa” tieslietu ministra amata kandidāts Guntars Grīnvalds regulāri tiekas viesnīcā Rīgas centrā, vēsta portāls “Tvnet”.

Šleseru jubilejā sumina bijušie premjeri un prezidenti

Šleseru jubilejā sumina bijušie premjeri un prezidenti 24

Šonedēļ Rīgas centrā notika svinības par godu galvenajam “Rīdzenes sarunu” vaininiekam, uzņēmējam Ainaram Šleseram. Ekspremjeri, eksprezidenti, esošie un bijušie biznesa partneri pulcējās Rīgas viesnīcā uz vērienīgu pieņemšanu. 

Lembergs un Šķēle Saeimas komisijā liedzas, ka būtu pirkuši laikrakstu "Diena"

Lembergs un Šķēle Saeimas komisijā liedzas, ka būtu pirkuši laikrakstu "Diena" 9

“Nē, nezinu”, “neatceros”, “tā nav taisnība” – tās bija, šķiet, populārākās atbildes, kas šodien izskanēja tā dēvētajā oligarhu lietas izmeklēšanas komisijā Saeimā. Uz tās sēdi bija aicināti divi no trim tā dēvētajiem oligarhiem – Andris Šķēle un Aivars Lembergs, kā arī vēl divi uzņēmēji, kuri bijuši saistīti ar ekonomiskās krīzes pilnbriedā notikušo savulaik ietekmīgā laikraksta “Diena” pārdošanas darījumu. Viņi visi, kā jau ierasts, jebkādus likumpārkāpumus noliedza.