Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 20. aprīlis

Mirta, Ziedīte

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tev superīgi izdosies dibināt kontaktus, visu sarunāt un nokārtot. Paspēsi pabūt gan tirgū, gan veikalā, gan savus vecākus apraudzīsi. Ko vēl var gribēt? Vari gribēt kādu elegantu nobeigumu un skaistu sākumu. Tas būs!

Horoskops vērsim

Tas tiešām ir retums un brīnums, bet dabas spēki liek tev darboties tikai un vienīgi ģimenes un mājas lokā. Izpaudies no visas sirds. Uzrīko visneiespējamākās Lieldienas, lai vēl paaudzēm būtu ko atcerēties.

Horoskops dvīņiem

Šodien domāsi un sapratīsi, ka viss dzīvē ir pārejošs. Gan virsotnes, gan zemienes. Atver vēl plašāk savu prātu, atbrīvojies no maldinošajiem stereotipiem un necenties izdabāt citiem. Saproti, ka tas ir viņu ceļš, bet nav tavējais.

Horoskops vēzim

Šajā Klusajā sestdienā visi augstākie spēki tev iesaka būt tam , kas tu esi, būt pašam par sevi, neatkarīgi, ko citi sagaida no tevis. Šis ir tavs ceļš un tavs nesamais. Nes to ar cieņu un pašapziņu.

Horoskops lauvai

Šaubas ir tavas labākās draudzenes šajā Klusajā sestdienā. Nevarēsi izšķirties par dažādiem rīcības modeļiem un svārstīsies pieņemot lēmumus. Tikai pārāk neieslīgsti šajā stāvoklī, jo tādējādi vari palaist garām tieši to, ko visvairāk vēlējies.

Horoskops jaunavai

Šajā Klusajā sestdienā tev ir jābūt atklātam visā, ko tu saki un dari. Pat ja netici tam, tieši šis īpašības no tevis sagaida tuvinieki un draugi. Apkārt ir tik daudz iedvesmojošu piemēru, seko kādam no tiem.

Horoskops svariem

Tāds apskaidrots miers būs pārņēmis tavu prātu un sirdi, kas nemaz nenotiek tik bieži. Izbaudi un priecājies par šo sajūtu sevī. Protams, liec lietā visus savus mākslinieciskos talantus, gatavojot lielās Lieldienu izdarības un riktes. Lai tev ripo!

Horoskops skorpionam

Nekādā gadījumā neļaujies slinkumam. Kusties, darbojies, brauc, runā, domā, smejies un raudi. Tas ir tavs dzīvības un veselība eliksīrs šodienai. Tev vairāk, kā citiem būs nepieciešama vientulības deva, ko arī sev neliedz, tikai saprāta robežās.

Horoskops strēlniekam

Piepildījuma, apmierinātības un miera sajūta būs atkarīga no tevis izdarītajām izvēlēm. Ja darbībām trūks mērķa un fokusa, arī rezultāts būs tāds remdens. Šobrīd no tevis tiek sagaidīts prieks un apzināšanās, ka viss būs labi. Sniedz to saviem tuvajiem.

Horoskops mežāzim

Pasauli šodien skatīsi caur romantiskās miglas brillēm. Tas ir pavasarim tik piemēroti. Tik ļoti gribēsi atgriezties agrāk piedzīvotās, neaizmirstamās situācijās un daļēji tas tev izdosies. Tikai atceries, ka mākoņu raksts debesīs katru dienu mainās.

Horoskops ūdensvīram

Laikam jau Klusā sestdiena ir vairāk piemērota meditatīvām pārdomām, bet tavā gadījumā notiks pretējais. Vēlēsies izrunāt savu sirdi un, iespējams, vari pateikt ko lieku, ļoti personīgu. Bet, tā kā atklātība ir daļa no tavas būtības, tā nav tava problēma, kā to uztver citi.

Horoskops zivīm

Šodien neturi azotē savas sajūtas, pārdomas, idejas un domas, noteikti tās izstāsti, parādi un padalies. Vari parevidēt savu neatrisināto partnerattiecību nianses un pameditē vai, vienkārši sakot, sevī padomā par visu, kas uz sirds.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Aija Dembovska

Mīlīgi vai dumji? Tauta izsmej sabiedrības dāmu apsēstību ar suņu purniņiem

Mīlīgi vai dumji? Tauta izsmej sabiedrības dāmu apsēstību ar suņu purniņiem 43

Latvijas šovbiznesā uzplaiksnījusi kāda īpatnēja tendence – sabiedrības dāmas, kuras vairs nav tīņa gados un jau pašas var lepoties ar atvasēm, savos ”Instagram” stāstos regulāri atrādās ar virtuāliem dzīvnieku purniņiem un austiņām. Skaties.lv lasītāji internetā uzsākuši asas diskusijas par to, vai cienījamām dāmām un mammām pieklājas tā māžoties.

Nožēlojamas algas, slikti darba apstākļi, astronomiskas īres un cigarešu cenas! Dembovska par latviešu dzīvi Lielbritānijā ''Brexit'' ietekmē

Nožēlojamas algas, slikti darba apstākļi, astronomiskas īres un cigarešu cenas! Dembovska par latviešu dzīvi Lielbritānijā ''Brexit'' ietekmē 190

Lielbritānijā notiekošā jezga ap ”Brexit” ietekmējusi arī tur dzīvojošos latviešus. Viena no latviešiem Anglijā ir arī šovu zvaigzne Aija Dembovska, kura sarunā ar Skaties.lv atklāj, ka nopietni apsver iespēju braukt mājās, jo ”Brexit” dēļ dzīve Anglijā iebraucējiem vairs galīgi nav tik viegla, kā no malas šķiet.

Aijai Dembovskai 22! Ar ko īsti slavena šī zvaigzne?

Aijai Dembovskai 22! Ar ko īsti slavena šī zvaigzne? 37

Šodien, 17. martā, 22. dzimšanas dienu svin Aija Dembovska, ko Latvija plaši atpazīst kā šovu zvaigzni. Skaties.lv sveic Aiju dzimšanas dienā un ir sagatavojis mazu ābecīti tiem, kuri turpina atkal un atkal jautāt – ar ko tad īsti slavena šī Aija? Lūk, kā sākās viņas uzvaras gājiens!

Foto: Aija Dembovska iekaro Anglijas bārus

Foto: Aija Dembovska iekaro Anglijas bārus 6

Lai arī vēl februāra izskaņā Anglijā dzīvojošā šovu zvaigzne Aija Dembovska nāca klajā ar paziņojumu, ka pilnībā atsacījusies no klubu dzīves, pāris dienas pēc šīs ziņas viņa tomēr salūzusi un izgājusi ballēties. Skaties.lv piedāvā reportāžu no svinībām.

Smiltenes konflikts: Dembovskas atbilde Ingūnas izaicinājumam kauties

Smiltenes konflikts: Dembovskas atbilde Ingūnas izaicinājumam kauties 35

Ar dūrēm aizstāvēt savu godu ”Lauku sētas” zvaigzni Aiju Dembovsku izaicinājusi šova otrās sezonas dalībniece Ingūna Stapāne. Skaties.lv jautāja Aijai, vai viņa pieņems šo izaicinājumu, par ko Aija gardi izsmejas – viņai neesot nekāda sakara ar Ingūnas pieminētajām peripetijām.

''To, ka Ingars ir gejs, ''Lauku sētā'' zinājām jau no paša sākuma.'' Šova kolēģu stāsts.

''To, ka Ingars ir gejs, ''Lauku sētā'' zinājām jau no paša sākuma.'' Šova kolēģu stāsts.

Plašu ažiotāžu sacēlis ”Lauku sētas” dalībnieka Ingara Babčuka paziņojums par to, ka viņš ir gejs, jo īpaši tāpēc, ka puisis pēc šova publiski stāstījis, ka ir attiecībās ar  citu spēles dalībnieci Zani. Kā Skaties.lv atklāj dalībnieki, kuri kopā ar Ingaru startēja spēlē, puisis no citiem dalībniekiem ne mirkli nav slēpis savu orientāciju, un neviens viņu par to šovā nav nosodījis.

Dembovskai iestājusies nopietna čaļu krīze; skaistule jau mēnesi nav bijusi klubā

Dembovskai iestājusies nopietna čaļu krīze; skaistule jau mēnesi nav bijusi klubā 38

Kamēr gaisā jau lēnām sāk virmot pavasaris, šovu zvaigznes Aijas Dembovskas sirsniņā iestājies mūžīgais sals. Meitene sazinājās ar Skaties.lv no Anglijas, lai atklātu, ka pēc neskaitāmajām reizēm, kad apdedzinājusies mīlā, viņa pilnībā atmetusi cerības atrast īsto. Un šoreiz tas ir nopietni – Aija pat vairs nedodas ballēties!

10 pazīmes, kam jāpiemīt Aijas Dembovskas ideālajam vīrietim

10 pazīmes, kam jāpiemīt Aijas Dembovskas ideālajam vīrietim 74

Šovu zvaigzne Aija Dembovska pēc kārtējo attiecību izgāšanās paziņojusi, ka kādu laiku padzīvos sev un sarunās ar iepazīties kāriem vīriešiem sociālajos tīklos neielaidīsies. Sarunā ar Skaties.lv meitene reizi par visām reizēm nosauc 10 faktorus, kam jāpiemīt puisim, lai vispār viņu uzrunātu. Varbūt tas esi tu?

Dembovskas paziņojums ''Berlīnē iestrēgušajam'' Kivičam

Dembovskas paziņojums ''Berlīnē iestrēgušajam'' Kivičam 40

Mūziķis Andris Kivičs ar savu mīļoto mākslinieci Lieni Skulmi pēc tam, kad piektdienas rītā nokavēja lidmašīnu uz Latviju, ir ”iestrēguši Berlīnē”. Pie Skaties.lv vērsās cita šovbiznesa zvaigzne Aija Dembovska, kurai ir paziņojums Kivičam.

Aija Dembovska zaudējusi cerību atrast sevis cienīgu vīrieti

Aija Dembovska zaudējusi cerību atrast sevis cienīgu vīrieti 47

Pagājušajā nedēļā kārtējo reizi vīriešos vīlās Latvijas šovu zvaigzne Aija Dembovska, attiecībām izjūkot vien divu dienu laikā. Meitene atklāj Skaties.lv, ka kopš tā laika saņēmusi jau neskaitāmus citus piedāvājumus iepazīties, taču izlēmusi kādu laiku padzīvot viena.

Trešās personas iejaukšanās dēļ izjukušas Dembovskas daudzsološās attiecības

Trešās personas iejaukšanās dēļ izjukušas Dembovskas daudzsološās attiecības 91

10. janvāra pēcpusdienā šovu zvaigzne Aija Dembovska priecīgi ziņoja Skaties.lv, ka uzsākusi jaunas attiecības. Diemžēl 12. janvāra rītā viss beidzies. Puisis vērsās pie Skaties.lv, lai paziņotu, ka starp viņu un Aiju nekas neesot. Savukārt Aija atklāj, ka visu izjaukusi kāda trešā persona. Aijas pusē nostājies arī ”Lauku sētas” Stiflers.

Pie Dembovskas grib ievākties Jaungada naktī satikts vīrietis; Aija lūdz palīdzību TV šovā

Pie Dembovskas grib ievākties Jaungada naktī satikts vīrietis; Aija lūdz palīdzību TV šovā 100

Tam, kas notiek ar ”Lauku sētas” zvaigzni Aiju Dembovsku, nespēj izsekot pat kvēlākie fani. Kamēr Skaties.lv meitene izkratījusi sirdi par to, kā 2018. gada izskaņā sazāļota un izmantota, TV3 raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra” meitene paziņojusi, ka Jaungada naktī ar kādu ”pabučojusies”, un nu puisis grib pie viņas ievākties. Kam taisnība?

''Aiju var nopirkt par diviem eiro!'' Latvijas Stiflers publiski kaunina Dembovsku

''Aiju var nopirkt par diviem eiro!'' Latvijas Stiflers publiski kaunina Dembovsku 58

Vecā gada izskaņā nelāgā situācijā iekūlās ”Lauku sētas” zvaigzne Aija Dembovska. Meitene klāstīja, kā klubā sazāļota, iespējams, seksuāli izmantota, un nu tiek šantažēta. Diemžēl līdzjūtības vietā pār Aijas galvu nobiris izsmiekls. Par meiteni publiski ņirgāties meties arī ”Lauku sētas” kolēģis Normunds Sakovičs jeb Latvijas Stiflers, kurš šova laikā Aijā bija ieskatījies, bet nu zaudējis pēdējās cieņas paliekas pret sievieti.

Dembovska beidzot atklāj, kur atrodas un kurā bārā sazāļota un izmantota

Dembovska beidzot atklāj, kur atrodas un kurā bārā sazāļota un izmantota 92

Naktī no 29. uz 30. decembri par to, ka klubā, iespējams, sazāļota un seksuāli izmantota, ziņoja ”Lauku sētas” zvaigzne Aija Dembovska. Meitene, kura jau vairākus mēnešus slēpa, kurā valstī atrodas, izlēmusi beidzot atklāt kārtis. Aija paziņo, ka atrodas Anglijā un nepatīkamais incidents noticis vienā no vietējiem bāriem. Aija no notikušā guvusi mācību un Jaungada naktī kokteiļus baudījusi uzticamu cilvēku kompānijā.

Klubā sazāļota un, iespējams, pornogrāfiskā video nofilmēta Aija Dembovska; meitene tiek šantažēta

Klubā sazāļota un, iespējams, pornogrāfiskā video nofilmēta Aija Dembovska; meitene tiek šantažēta 102

Lai arī likās, ka šajā gadā vairs nekas trakāks ar ”Lauku sētas” zvaigzni Aiju Dembovsku vairs nevar notikt, tas diemžēl ir noticis. Agrā svētdienas, 30. decembra, rītā meitene vērsās pie Skaties.lv, atklājot, ka pamodusies murgā – neko neatceroties un tiekot šantažēta ar pornogrāfiska rakstura attēliem, kas uzņemti naktī, kas pazudusi no viņas atmiņas.

Uzvirmo baumas par Dembovskas jauno dzīvesvietu un nodarbošanos

Uzvirmo baumas par Dembovskas jauno dzīvesvietu un nodarbošanos 31

Novembra sākumā Latviju pārsteidza ziņa, ka valsti, esot slavas zenītā, negaidīti pametusi Aija Dembovska. Mēnesi nodzīvojusi ārzemēs, Aija beidzot nedaudz pastāsta faniem par dzīvi, gan joprojām atsakoties izpaust, kur atrodas. Tiesa, faniem jau ir versija.