Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 15. novembris

Leopolds, Undīne, Unda

Horoskops aunam

Šodien sabiedrībai būsi pagriezis savu neganto vaigu kā arī praktiski demonstrēsi šīs īpašības. Savukārt būs cilvēki, kuri tevī saskatīs estētu - stila un formas ekspertu. Mēģini žonglēt ar abām savas personības šķautnēm.

Horoskops vērsim

Neķer pie sirds, ja šodien nāksies atlikt savas intereses kolēģu vai sadarbības partneru svarīgo jautājumu risināšanai. Padomā, kurš cits, ja ne tu, to paveiks iespaidīgāk.

Horoskops dvīņiem

Būsi pārņemts ar sīkdarbu dziedinošo vilinājumu. Neliedz sev šo īso, bet svētīgo sajūtu, citas lietas var pagaidīt. Ja tavā tuvumā gadās nepieredzējuši vai dzīvē apmaldījušies cilvēki, ieteicams tiem veltīt pienācīgo uzmanības devu.

Horoskops vēzim

Tev būtu jāķeras pie visām svirām un kloķiem un jāsariktē īpašumu vai mantojumu lietas. Šodien zvaigznes šajā sakarā rullē. Visi ģimenes jautājumu aspekti, pat īpaši jūtīgie, var tikt apspriesti vēsā un diplomātiskā mierā.

Horoskops lauvai

Šodien tev tiks pasniegtas gandarījuma veltes. Tās nav nepelnītas, bet gan agrāko investīciju rezultāts.. Biji jau piemirsis un nebiji rēķinājies ar šo uzmanību, sirds viļņosies un pasaule kļūs gaišāka.

Horoskops jaunavai

Šodien pats nenobrīnīsies, savā sirdī tik daudz līdzcietības potenciāla atklājot. Emocionālās pieķeršanās sajūta tikai pieaugs proporcionāli tavai atšķirtības distancei no mīļajiem.

Horoskops svariem

Izskatās, ka šodien vēlams pievērsties sevis tehniskajai apskatei, aprūpei vai kosmētiskajam remontam. Visi minētie pasākumi sniegs atvieglojuma sajūtu un kliedēs šaubas par iluzorajām kaitēm.

Horoskops skorpionam

Attiecībās toni noteiks priekšnieka kabinetā notiekošais. Priekšnieks ir noilgojies pēc ilgākas kopā strādāšanas un tev arī nenāks par sliktu pabrīdināt mājiniekus, ka būsi vēlu un dusmīgs.

Horoskops strēlniekam

Nepadarītie darbi tieši šodien iet no rokas, kā arī izskaidrošanās forumos un divkaujās tava argumentācija būs pārliecinoša. Dalītas rūpes un pienākumi tevi satuvinās ar grāmatvežiem un datoriķiem kā arī ar citiem uzņēmuma pārstāvjiem.

Horoskops mežāzim

Mājas siltums un drošības sajūta šodien tev būs kā saldais ēdiens pēc daudzajiem eksperimentiem un pieredzēm, zilumiem un slapjām kājām lietišķajā pasaulē klīstot.

Horoskops ūdensvīram

Šodien no sirds sajutīsi gandarījumu par padarīto, neskatoties uz darbu lielumu un nozīmīgumu. Prieks un mierīgs prāts ir godam nopelnīts. Arī sirds lietās jaušams neliels bēgums.

Horoskops zivīm

Mēģini apvienot nopietnās un neatliekamās sarunas, vienlaicīgi izrādot patiesu ieinteresētību un atbildības sajūtu. Psiholoģiski šodien būsi spējīgs adekvāti reaģēt un slikto ziņu vēstnešus nenogalināsi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Aija Dembovska

''No Holandes atgriezos ar lielu naudu.'' Aija atklāj jaunus faktus dzīvokļa izlaupīšanas skandālā

''No Holandes atgriezos ar lielu naudu.'' Aija atklāj jaunus faktus dzīvokļa izlaupīšanas skandālā 25

Šovu zvaigzne Aija Dembovska šonedēļ iekūlusies skandālā – kāds Agris Stūrmanis vaino viņu dzīvokļa izzagšanā. Sākotnēji Aija apgalvoja, ka skandālists visdrīzāk ir kāds no viņas atraidīto pielūdzēju pūļa, bet nu, kad vīrietis sociālajos tīklos publicējis kopbildes, viņai skaidrs, kas šis par puisi un kāpēc šis skandāls. Aija atklāj Skaties.lv savu versiju.

Jauns pavērsiens Dembovskas krāpšanas lietā; Agris kā pierādījumu publisko pikantas bildes

Jauns pavērsiens Dembovskas krāpšanas lietā; Agris kā pierādījumu publisko pikantas bildes 27

Sociālos tīklus pāršalcis krāpšanas skandāls, kura epicentrā šovu zvaigzne Aija Dembovska. Jaunā dāma tiek vainota dzīvokļa izzagšanā, kamēr pati apgalvo, ka publiskais skandāls esot atraidīta pielūdzēja Agra atriebība un viņa šo puisi dzīvē nemaz neesot satikusi. Kā nu izrādās, Aija ar Agri ir pazīstama, turklāt visai labi – abi kopā jautri atpūtušies.

''Es gribētu vēl divus bērnus un vienkāršu, laimīgu dzīvi.'' Aija Dembovska atklātā intervijā

''Es gribētu vēl divus bērnus un vienkāršu, laimīgu dzīvi.'' Aija Dembovska atklātā intervijā 20

Aijas Dembovskas dzīves gājumam un piedzīvojumiem pēdējā laikā grūti izsekot. Te viņa atrodas ārzemēs, lepojas ar dzīves līmeni un vēlas atteikties no Latvijas pilsonības, te pēkšņi atgriežas Latvijā, filmējas ”Lauku sētā” un paziņo, ka paliek dzimtenē. Te Aija ziņo, ka atradusi īsto, bet pēc pāris dienām jau skaļa šķiršanās. Skaties.lv aicināja Aiju uz interviju, lai noskaidrotu, kas tad īsti notiek meitenes dzīvē un prātā pēc ”Lauku sētas”.

Pliki pupi ''Lauku sētā'': divi leģendāri iznācieni

Pliki pupi ''Lauku sētā'': divi leģendāri iznācieni 22

Pēc tam, kad tika publiskota piektās ”Lauku sētas” zvaigznes Aijas Dembovskas šova ietvaros uzņemtā kailfoto sesija, daiļava saņēma privātu nosodījuma vēstuli no šī šova veterānes Violetas Stepanovas. Taču Aija zina, kā sevi aizstāvēt! Meitene atgādina, ka pati Viva savulaik šajā pašā šovā ļāvusies ne tikai izģērbties kameru priekšā, bet savus apaļumus arī izteiksmīgi tirinājusi!

''Viens vienīgs cilvēks ''Lauku sētā'' mani aizstāvēja.'' Aija Dembovska atklāj, kurš glābis viņu no Evas emocionālā terora

''Viens vienīgs cilvēks ''Lauku sētā'' mani aizstāvēja.'' Aija Dembovska atklāj, kurš glābis viņu no Evas emocionālā terora 39

Pēc trešās ”Lauku sētas” sērijas noskatīšanās skatītāju emocijas ir divējādas. Ja iepriekš daudzi Aiju Dembovsku neieredzēja ne acu galā, redzot, kādu emocionālo teroru pret jauniņo meiteni izvērš pieaugušās šova kolēģes, daudziem kļuvis Aijas žēl. Atklātā sarunā ar Skaties.lv Aija neslēpj, ka vienubrīd tiešām bijusi tuvu emocionālam sabrukumam, taču viens vienīgs šova dalībnieks atļāvies nostāties Aijas pusē un sniegt viņai atbalstu.

Video: Aija Dembovska, asarās mirkstot, pamet ''Lauku sētu''

Video: Aija Dembovska, asarās mirkstot, pamet ''Lauku sētu'' 19

Vai Aijas Dembovskas šovs ir galā vēl pirms pupiņu šķirošanas? Pēc dēkas ar Rasmusu meitenei ”Lauku sētā” vairs nebūs dzīves – pārējie 11 nostāsies pret Aiju, un viss nonāks tiktāl, ka meitenes nervi neizturēs – viņa izvāksies no sienaugšas. Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu ieskatu trešajā sērijā.

Stiflers nosoda Aijas vaļīgo uzvedību ''Lauku sētā''; celtniekam sava stratēģija seksa prieku baudīšanai "Jaunozolos"

Stiflers nosoda Aijas vaļīgo uzvedību ''Lauku sētā''; celtniekam sava stratēģija seksa prieku baudīšanai "Jaunozolos" 6

Ceturtdienas, 20. septembra, TV ekrānos atgriezās ”Lauku sētā” iepazītais celtnieks no Aizkraukle Normunds Sakovičs, saukts arī par Latvijas Stifleru. Viņš kopā ar spēles pērnā gada dalībnieci Evu Savicku pievienojās ”Lauku sētas” jaunās sezonas dalībniekiem. Kā šova jaunpienācējs vērtē saimniecībā valdošo meņģēšanos un vai pats pieļauj šova laikā ļauties mīlas priekiem, portāls Skaties.lv jautā pašam Normundam.

''Neesmu redzējis, ka viņa iet mazgāties.'' Rasmuss paziņo, ka atteicies no seksa ar Aiju viņas personiskās higiēnas dēļ

''Neesmu redzējis, ka viņa iet mazgāties.'' Rasmuss paziņo, ka atteicies no seksa ar Aiju viņas personiskās higiēnas dēļ 19

Pēc ”Lauku sētas” otrās sērijas skatītāji nepārstāj diskutēt par to, vai starp Aiju un Rasmusu bijušas kādas intīmas kaislības. Aija paziņojusi, ka atteikusi puisim, taču Rasmuss aizkadra sarunās nāk klajā ar citu viedokli – viņš attiecies no mīlas priekiem Aijas personīgās higiēnas dēļ. Par to meitene tagad uzmetusi lūpu un aizvainotajā sievietes lepnumā steidz puisi nomelnot medijos.

''Lupata, ne vīrietis!'' Aija Dembovska pati esot ''atšuvusi'' rupekli Rasmusu

''Lupata, ne vīrietis!'' Aija Dembovska pati esot ''atšuvusi'' rupekli Rasmusu 46

Šova ”Lauku sēta” zvaigzne Aija Dembovska, ieraudzījusi video, kurā Rasmuss paziņo, ka esot viņu varējis ”izp**t”, atviegloti nopūšas – labi, ka viņai ar šo puisi nekas neizveidojās! Redzot, kā Rasmuss par viņu kā sievieti izsakās aizkadrā, Aijai skaidrs, – šāds vīrietis nav ne viņas, ne vīrieša vārda cienīgs!