Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 24. septembris

Agris, Agrita

Horoskops aunam

Praktisko uzdevumu risināšana šodien nedrīkst nomākt radošos centienus. Apbruņojies ar pacietību un skaties uz lietām ar mākslinieka acīm. Cilvēki sadzirdēs tavus vārdus, bet nepiekritīs tavam viedoklim.

Horoskops vērsim

Šodien ir liela varbūtība, ka sastapsies ar nesapratni, apzinātu vai nejaušu krāpšanu vai līdzīgām izpausmēm. Juridiskie, filozofiskie un reliģiskie jautājumi var kļūt par tavu un partneru strīdu iemesliem.

Horoskops dvīņiem

Pienācis laiks pievērsties lieliem sociāliem vai radošiem projektiem. Sadarbība ar neformālām organizācijām un interešu klubiem var nodrošināt plašu darbības lauku nākotnē.

Horoskops vēzim

Šodien tevi pārņems atvieglojuma sajūta un lēnu garu apdarīsi ikdienas darbus, kamēr prāts kavēsies pie nedaudz romantiskākiem dzīves aspektiem. Prāts ar sirdi var būt iesaistīti nebeidzamās debatēs.

Horoskops lauvai

Izturies dabiski un parādi sabiedrībai savas pārliecības priekšrocības. Vai tev izdosies citus pārliecināt, parādīs laiks. Nepārkāp dabiskuma un viegluma robežas, lai aktivitātes nepārvērstos samākslotā izrādē.

Horoskops jaunavai

Šodien meklēsi netradicionālus risinājumus profesionālo situāciju risināšanai, bet visi līdzekļi mērķu sasniegšanai nebūs vienlīdz labi. Pievērs uzmanību tam, kādus informācijas kanālus izmanto, jo pastāv iespēja iemaldīties neadekvātā realitātē.

Horoskops svariem

Šodien darījumus vajadzētu kārtot ar rakstisku dokumentu starpniecību un, pēc iespējas, izvairīties no vārdiskām vienošanās formām. Tavu labsajūtu var ietekmēt veselības stāvoklis un atmosfēra mājās.

Horoskops skorpionam

Šodien būs vēlēšanās vai nu pārspīlēt, vai nenovērtēt dažādu problēmu iespējamību. Abas šīs galējības norāda uz tavu iekšējo nestabilitāti kādā jautājumā. Attiecību jomā labāk ieņem pasīvā gaidītāja pozīciju.

Horoskops strēlniekam

Šodien ir īstais laiks, lai iedziļinātos garīgos, filozofiskos un mistiskos jautājumos. Ja nepievērsīsi uzmanību detaļām, nāksies pie tēmām vai uzdevumiem atkārtoti atgriezties.

Horoskops mežāzim

Mēģini atrast pielietojumu savai iekšā briestošajai agresijai un vēlmei pierādīt savu ietekmi un zināšanas. Vislabāk būtu izlādēties kādās fiziskās aktivitātēs, bet ja darba reglaments to nepieļauj, ķeries klāt tiem jautājumiem, kurus iepriekš biji atlicis.

Horoskops ūdensvīram

Attiecībās pieaugs vēlme paust jūtas un emocijas, īpaši ilgi apspiestās. Visa krāšņā buķete var izlauzties saules gaismā, visi ērkšķi un skaistie ziedi var pabojāt realitāti.

Horoskops zivīm

Fantāzijas mājos tavā nemierīgajā dvēselē. Daudzsološie mājieni gan neiegūs konkrētas aprises, tomēr sniegs iekšēju mierinājumu. Iespējams, tu šādi vilcini laiku, lai atliktu kādu eksistenciāli būtiskas problēmas risināšanu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Aija Dembovska

''Dzīvē es tā neuzvedos!'' Aiju Dembovsku sanikno ''Lauku sētas'' sērija

''Dzīvē es tā neuzvedos!'' Aiju Dembovsku sanikno ''Lauku sētas'' sērija 24

Skaļi startējusi ”Lauku sētas” piektās sezonas pirmā sērija, kurā jau radušies četri pārīši, tostarp, slavenā Aija Dembovska un Rasmuss. Pēc sērijas noskatīšanās Aija sazinājās ar Skaties.lv un nāk klajā ar negaidītu paziņojumu – Rasmuss viņai nemaz nav simpatizējis, un viņa valdzināšana bijusi Aijas šova stratēģija.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Uz ielas palikusī Aija Dembovska, iespējams, ievāksies Magones mājā Londonā

Uz ielas palikusī Aija Dembovska, iespējams, ievāksies Magones mājā Londonā 28

Ceturtdienas, 6. septembra, rītā Latviju pāršalca ziņa par šovu zvaigznes Aijas Dembovskas kārtējām nedienām – meitenei likts pāris dienu laikā izvākties no dzīvokļa, bet naudas jaunam miteklim nav. Aija vērsās pie tautas pēc palīdzības un ir sadzirdēta. Šovbiznesa kolēģi pie sevis izmitināt un ar darbu nodrošināt piedāvājusi Londonā dzīvojošā Magone Šutoviene (agrāk Burka).

Aija Dembovska palikusi bez pajumtes un naudas; lūdz fanu atbalstu

Aija Dembovska palikusi bez pajumtes un naudas; lūdz fanu atbalstu 90

Pēc ”Lauku sētas” filmēšanas ķezā nokļuvusi populārā Aija Dembovska. Meitene negaidīti palikusi bez pajumtes un viņas budžets nav tik liels, lai varētu lūkot pēc jaunas mājvietas. Šovu zvaigzne ar Skaties.lv starpniecību uzrunā savus fanus, cerot ka kāds varētu palīdzēt izkulties no šīs neražas.

Zināmi TV šova “Lauku sēta” 10 dalībnieki

Zināmi TV šova “Lauku sēta” 10 dalībnieki 9

Iemīļotā šova ”Lauku sēta” piektā sezona vairs nav aiz kalniem, un pienācis laiks iepazīties ar desmit dalībniekiem, kuri ”Jaunozolu” saimniecībā Māriņkalnā Alūksnes pusē cīnīsies ar sevi un dažādiem izaicinājumiem.

Aijas Dembovskas piekaušanas sāga, Santas Zāmueles kāzas: nedēļa šovbiznesā

Aijas Dembovskas piekaušanas sāga, Santas Zāmueles kāzas: nedēļa šovbiznesā 5

Šī nedēļa nāca ar patīkamiem jaunumiem visiem šovu faniem. Pirmdien tika dots starts vasaras “karstākajam” šovam – skaistuļu cīņai “Blonde Voyage” un sākās vērienīgā šova “X Faktors” otrās sezonas televīzijas atlašu filmēšana. Tāpat uzmanības lokā nonāca vairāki jau TV ekrānos iepazīti ļaudis. 

Pēc atgriešanās Latvijā smagi piekauta Aija Dembovska

Pēc atgriešanās Latvijā smagi piekauta Aija Dembovska 62

Jūlija sākumā slavenā šovu zvaigzne Aija Dembovska negaidot pameta labi apmaksātu darbu Nīderlandē un atgriezās Latvijā, radot intrigu, ka dzimtenē viņu gaida kāda liela iespēja. Diemžēl viss nav izdevies kā plānots – pāris nedēļas pēc atgriešanās Aija ziņo Skaties.lv, ka esot smagi piekauta.

Skandalozā Aija Dembovska bijušajam paziņojusi, ka gaida viņa bērnu

Skandalozā Aija Dembovska bijušajam paziņojusi, ka gaida viņa bērnu 31

Pēc tam, kad Nīderlandē dzīvojošā Latvijas šovu zvaigzne Aija Dembovska Skaties.lv pastāstīja par savu grezno dzīvi ārzemēs, komentāros uzvirmoja baumas – zvaigzne esot bērniņa gaidībās. Sarunā ar Skaties.lv Aija smejoties atklāj, ka zina, no kurienes šīm runām ”aug kājas” – tās izplatījusi viņa pati!

Vai šis beidzot būs īstais? Skandalozā Aija mīlas dēļ pārcēlusies uz Beļģiju

Vai šis beidzot būs īstais? Skandalozā Aija mīlas dēļ pārcēlusies uz Beļģiju 19

Nīderlandē dzīvojošā Aija Dembovska, kuras uznāciens ”Precētie pret brīvajiem” šopavasar kļuva par īstu hitu, rudenī atgriezās Latvijā kāda puiša  saukta. Attiecības neizdevās, un viņa rūgtuma pilna atgriezās Nīderlandē. Nu meitene atkal klausījusi sirdij un puiša dēļ mainījusi valsti, kur mitinās. Šoreiz Aija pārvākusies uz Beļģiju.