Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

AHL

AHL hokejists jau trešajā minūtē pārmāca pretinieku, kurš iepriekšējā tikšanās reizē viņam veltīja rasistiskus izteicienus

Janvāra beigās Amerikas hokeja līgas (AHL) kluba Beikersfildas “Condors” uzbrucējs Brendons Manings saņēma piecu spēļu diskvalifikāciju par rasistiskiem izteikumiem pret Ontario “Reign” hokejistu Bokondji Imamu. Piektdienas vakarā Manings devās laukumā otrajā mačā kopš diskvalifikācijas izciešanas, un tas bija tieši pret Imamas pārstāvēto komandu.

Kivlenieks pēc 44 atvairīto metienu spēles izsaukts atpakaļ uz NHL

Nacionālās hokeja līgas klubs Kolumbusas “Blue Jackets” no sava fārmkluba Amerikas hokeja līgā Klīvlendas “Monsters” izsaukusi latviešu vārtsargu Matīsu Kivlenieku, kā arī uzbrucēju Kevinu Stēnlundu un aizsargu Endrū Pīku, ceturtdien paziņoja Kolumbusas kluba ģenerālmenedžeris Jarmo Kekalainens.

Kivlenieks atkal nosūtīts uz AHL fārmklubu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Kolumbusas “Blue Jackets” uz savu fārmklubu Amerikas hokeja līgā (AHL) Klīvlendas “Monsters” nosūtījis latviešu vārtsargu Matīsu Kivlenieku, kā arī uzbrucēju Jākobu Lilju un aizsargu Endrjū Pīku, trešdien paziņoja Kolumbusas kluba ģenerālmenedžeris Jarmo Kekalainens.

Kivlenieks tiek izsaukts atpakaļ uz NHL

Nacionālās hokeja līgas vienība Kolumbusas “Blue Jackets” pēc Visu zvaigžņu spēles no Amerikas Hokeja līgas atsaukusi latviešu vārtsargu Matīsu Kivlenieku, informē klubs.

Ābolam 1+2 spilgtā komandas panākumā AHL

Ābolam 1+2 spilgtā komandas panākumā AHL 1

Svētdien varenu spēli Amerikas hokeja līgā (AHL) aizvadījis latviešu hokejists Rodrigo Ābols, ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm palīdzot pārstāvētajai Springfildas “Thunderbirds” ar 6:5 papildlaikā pārspēt Providensas “Bruins”.

Balcers pagarina savu rezultativitātes sēriju līdz 15 spēlēm

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rūdolfs Balcers sestdien Amerikas hokeja līgas (AHL) spēlē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, kā rezultātā viņam jau 15 spēles pēc kārtas ir izdevies tikt pie vismaz viena punkta, turpinot labot Belevilas “Senators” komandas rekordu.