Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Āgenskalns

Iedzīvotāji iebilst iecerei izcirst 52 kokus Pārdaugavā

Iedzīvotāji iebilst iecerei izcirst 52 kokus Pārdaugavā 5

Vides aktīvisti pirms nedēļas portālā “manabalss.lv” sākuši vākt parakstus par nociršanai paredzēto koku saglabāšanu vairākos Rīgas mikrorajonos. Viena no šādam vietām ir Āgenskalns, kur plānots nozāģēt vairākus desmitus koku, lai būvētu daudzdzīvokļu ēku.

Vēsturisko ūdenstorni Alīses ielā plāno atdot Rīgas domei

Vēsturisko ūdenstorni Alīses ielā plāno atdot Rīgas domei

Viens no skaistākajiem ūdenstorņiem Rīgā, Pārdaugavā, joprojām stāv tukšs. Uzņēmums ”Rīgas ūdens” torni centās pārdot, kad tas neizdevās, tad bija plānots torni iznomāt, taču joprojām visas ieceres ir bez rezultāta. Tagad ”Rīgas ūdens” nāk klajā ar jaunu ieceri, ka vēsturiskais kultūras piemineklis – ūdenstornis Pārdaugavā – tiks uzdāvināts Rīgas domei.

Ārkārtas situācija Āgenskalnā - iebrucis daudzdzīvokļu mājas pirmais stāvs

Ārkārtas situācija Āgenskalnā - iebrucis daudzdzīvokļu mājas pirmais stāvs 16

Āgenskalnā notikusi ārkārtas situācija, kas līdzinās krievu tautas pasakai par krāsni, ar kuru vienudien tās saimnieks devās izbraucienā. Proti, kādā daudzdzīvokļu namā Āgenskalnā pasaka kļuva par īstenību, kad pirmdien milzīgais mūra siltuma mezgls cauri grīdai iegāzās pagrabā, padarot māju bīstamu dzīvībai.

Vēsturisko tenisa kortu vietā Āgenskalnā, iespējams, būvēs "Lidl"

Vēsturisko tenisa kortu vietā Āgenskalnā, iespējams, būvēs "Lidl" 1

Āgenskalnā līdz pat mūsdienām saglabājusies viena no retajām, vēsturiski nozīmīgajām sporta būvēm – tenisa korti. Uzzinot par iespējamo īpašnieku vēlmi mainīt teritorijas izmantošanas veidu un sporta kompleksa vietā būvēt lielveikalu, iedzīvotāji bijuši nepatīkami pārsteigti, nevēloties to pieļaut.

Ugunsgrēks izposta māju Āgenskalnā - iedzīvotāji lūdz palīdzēt ar būvmateriāliem!

Ugunsgrēks izposta māju Āgenskalnā - iedzīvotāji lūdz palīdzēt ar būvmateriāliem!

Lai atjaunotu sestdien ugunsgrēkā cietušu māju un atkal padarītu to apdzīvojamu, ēkas iemītnieki vēršas pie cilvēkiem cerībā, ka atradīsies kāds, kurš izpalīdzētu ar nepieciešamajiem būvmateriāliem. Ivo un Aija lūdz vietējos pārskatīt savā īpašumā esošos priekšmetus, kas palikuši no būvdarbiem, piemēram, dēļi, durvis vai logu rāmji, kas varbūt nevajadzīgi mētājas garāžā.

Atjaunots Āgenskalna baznīcas tornis

Atjaunots Āgenskalna baznīcas tornis

Ceturtdien Latvijas Baptistu draudžu savienība svin svētkus, jo Āgenskalna baznīca atguvusi vienu no ēkas svarīgākajām daļām – torni.

Policisti un ārsti Rīgā izglābj divus jaunus vīriešus

Policisti un ārsti Rīgā izglābj divus jaunus vīriešus 10

Ap plkst. 20.30 atgriežoties mājās, kāda nama iemītniece Eduarda Smiļģa ielā, Rīgā, sastapusies ar patiesi nepatīkamu ainu – turpat kāpņu telpā starp stāviem krāca divi aizdomīgi tipiņi. Tā kā iedzīvotāja saviem spēkiem nevarēja tikt galā ar nelūgtajiem viesim, talkā aicināti vietējie kārtības sargi.