Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Adriana Miglāne

"Varēja vismaz mierīgāku to sodu uzlikt!" Influencere Adriana Miglāne par saņemto 1500 eiro lielo sodu

"Varēja vismaz mierīgāku to sodu uzlikt!" Influencere Adriana Miglāne par saņemto 1500 eiro lielo sodu 22

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs sodījis satura veidotājas Adrianu Miglāni un Katrīni Saulieti par negodprātīgu komercpraksi. Viedokļu līderes neesot publicētajos ierakstos norādījušas, ka saturs ir apmaksāts. Sodu apmērs ir iespaidīgs – Adrianai par nepieciešamo tēmturu nenorādīšanu jāmaksā 1500 eiro, savukārt Katrīnei – 100 eiro.

Foto: Adriana Miglāne atrāda izcilo pēcdzemdību figūru

Foto: Adriana Miglāne atrāda izcilo pēcdzemdību figūru 6

Vasaras otrajā pusē dziedātāja, šova ”X Faktors” pirmās sezonas fināliste Adriana Miglāne kļuva par māmiņu pirmajam bērniņam. Nu skatuves māksliniece sociālajos tīklos publiskojusi bildīti, kas pilnībā ļauj novērtēt, kā viņai pa šo laiku veicies ar formas atgūšanu.

Adrianai Miglānei mēnesis pēc dzemdībām bijis grūts

Adrianai Miglānei mēnesis pēc dzemdībām bijis grūts

Pirms nepilniem trīs mēnešiem dziedātāja, šova ”X Faktors” zvaigzne Adriana Miglāne kļuva par māmiņu dēlam, kuru nosauca par Hugo. Sociālajā tīklā ”Instagram” mūziķe pastāsta ko jaunu par dzemdību pieredzi un pēcdzemdību periodu.

Adriana Miglāne atklāj savu dzemdību pieredzi

Adriana Miglāne atklāj savu dzemdību pieredzi 67

Dziedātāja, šova ”X Faktors” pirmās sezonas fināliste Adriana Miglāne nedēļu pēc tam, kad laida pasaulē pirmdzimto dēlu, atbalstītājiem sociālajos tīklos dalījusies dzemdību pieredzē.

Adrianai Miglānei grūtniecības laikā nav izdevies paglābties no strijām

Adrianai Miglānei grūtniecības laikā nav izdevies paglābties no strijām 4

Jau augusta izskaņā šova ”X Faktors” pirmās sezonas fināliste Adriana Miglāne kļūst par māmiņu pirmdzimtajam – pasaulē nāks dēliņš. Grūtniece ne tikai dalās ar skaistiem gaidību laika foto, bet arī ”Instagram” stāstos atklāj dažādus faktus par grūtniecību, tādā veidā motivējot, iedvesmojot un atbalstot citas māmiņas.